Skip to content

Jak odtwarzać muzykę Spotify na moim serwerze Discord? | Przewodnik użytkowania

30 de listopad de 2021

Discord to aplikacja, która skupia miłośników gier wideo i zapewnia użytkownikom szereg opcji, aby mieć inną zróżnicowaną formę rozrywki. Wśród tych funkcji jest odtwarzanie muzyki za pomocą Spotify. Jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić, czytaj dalej ten przewodnik.

Co musisz zrobić, aby móc połączyć swoje konto Spotify z Discordem?

Większość popularnych aplikacji na świecie umożliwiła synchronizację swoich kont z innymi platformami, jest to czynnik zwiększający liczbę użytkowników w obu sieciach. Dlatego nie dziwi fakt, że osoby korzystające z YouTube udostępniają filmy na Discordzie i promują swoją markę w innych przestrzeniach.

Podobnie Discord umożliwia synchronizację profili swoich użytkowników ze Spotify. Nie tylko użytkownik może słuchać muzyki z tej platformy za pomocą aplikacji Discord, ale może podziel się nim z przyjacielem lub grupą osób. Mogą nawet słuchać tej samej muzyki w czasie rzeczywistym.

W aplikacji Spotify możesz znaleźć filmy, muzykę i podcasty, które podobają się osobom znajdującym się na tym samym serwerze. Do połącz swój profil Spotify z Discord Musisz mieć otwarte konta obu platform, a Discord połączyć je za pomocą sekcji połączeń.

Z Discorda i jego uprawnień

Jeśli masz już otwarte oba profile, z Discord Musisz poszukać sekcji połącz konta, a zobaczysz wszystkie opcje które masz w aplikacji, w tym przypadku musisz wybrać zieloną ikonę z trzema czarnymi krzywymi symbolizującymi Spotify.

Po zsynchronizowaniu dwóch platform możesz ustalić uprawnienia, które przyznasz w Discord, zależy to również od tego, czy masz konto płatne, czy nie. Poza tym, jeśli masz płatne konto, ale osoby, z którymi udostępnisz reprodukcje, mają wersję darmową, to kiedy ona posłucha reklam, nic nie usłyszysz.

Z ustawieniami Spotify

Jeśli nie masz konta Spotify, a znajomy na Discord chce słuchać muzyki z tej platformy muzycznej, możesz otworzyć konto przed uruchomieniem łącza. Zaleca się, aby podczas wykonywania tego procesu uruchomić sesję obu platform z tego samego komputera.

Jeśli rozpocząłeś synchronizację bez otwierania profilu Spotify, Nie martw się. Gdy wybierzesz opcję połączenia kont przez zieloną ikonę z czarnymi krzywymi, Discord automatycznie przekieruje Cię do otwarcia Twojego profilu na Spotify.

Pod koniec tego procesu będziesz mógł wybrać jeśli chcesz umieścić muzykę, której słuchasz w swoim statusie lub w swoim profilu. Jeśli udostępniłeś już muzykę z tej platformy w innych aplikacjach, z Discordem nie będzie to bardzo skomplikowane.

włącz najlepsze boty w niezgodę

Jak korzystać z odtwarzania muzyki połączonej ze Spotify na Discord?

Jeśli Ty i Twój znajomy lub grupa osób, z którymi planujesz podzielić się tym, co słyszysz, masz konto Premium nie będą musieli słuchać zapowiedzi wersji darmowej. Teraz, jeśli ktoś ma tę najnowszą wersję, pozostali będą milczeć, podczas gdy rozgłos minie.

Aby słuchać muzyki z platformy Spotify, wszyscy, którzy będą uczestniczyć w połączeniu, muszą być z kanałem tekstowym. Ponieważ generalnie w Discordzie, gdy jesteś z kanału głosowego, nie możesz słuchać muzyki. Istnieją jednak wyjątki z niektórymi botami, które pozwalają na to bez problemu.

Jakie są alternatywy do odtwarzania muzyki na Discord, jeśli nie masz Spotify?

Jeśli nie masz profilu na Spotify i nie zamierzasz go mieć w przyszłości, aplikacja Discord zapewnia inne opcje słuchania lub udostępniania muzyki z innymi użytkownikami. Te alternatywy, zwane botami, są alternatywnymi sposobami cieszenia się świetną muzyką, aby nadać Discordowi rytm i emocje. W tym przypadku porozmawiamy o dwóch z nich, abyś mógł z nich korzystać, gdy wolisz je najlepiej.

Groovy

Dla wielu to jest jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych które możesz dostać na Discordzie. Posiada proste menu i wysokiej jakości reprodukcje. Ma swoją darmową wersję i wersję Premium, która zwiększa liczbę funkcji, z których możesz korzystać.

bot muzyczny na discord

Ten bot jest stabilny i ogólnie ma poglądy nie mają przerw ani opóźnień jak to bywa z innymi botami. Dzięki niemu możesz połączyć Discord z innymi platformami, takimi jak YouTube.

Rytm

Ten bot, w przeciwieństwie do poprzedniego, może być bez problemu używany przez kanały głosowe. Dzięki niemu możesz zobaczyć szczegóły, takie jak nazwa wykonawcy utworu, moment, w którym grał go znajomy, m.in.

Możesz także zaimportować listę odtwarzania, którą masz na innej platformie, takiej jak YouTube, co dodatkowo oszczędza czas tworzenia nowej na Discordzie ma bardzo dobrą jakość dźwięku i trudne do porównania.

dołącz do naszego kanału telegram