Skip to content

Jak odłączyć Instagram od konta TikTok? – Usuń na zawsze

5 de październik de 2021

Instagram i TikTok to dwie najczęściej używane sieci społecznościowe na całym świecie i często łączymy nasze konta, aby szybciej przesyłać treści. Ogromną zaletą jest to, że jeśli nie masz konta na Instagramie, możesz je szybko założyć.

Ale Jak odłączyć mój Instagram od konta TikTok? Tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz zrobić, aby to osiągnąć.

Jakie są wady odłączenia mojego profilu na Instagramie od TikTok?

Powiązanie kont umożliwia szybkie i łatwe publikowanie treści, jednak jeśli chcesz śledzić ten proces, musisz wiedzieć, jakie są wady odłączenia profilu na Instagramie od TikTok:

Mniej kontaktu z widzami

Będziesz miał mniej kontaktu z widzami, od kiedy przesyłasz treści w jednej z sieci nie będą automatycznie udostępniane na drugiej stronie, co oznacza, że ​​Twoi obserwatorzy mogą stracić zainteresowanie Twoim profilem.

Nie będziesz mieć więcej obserwujących na Instagramie

Jeśli odłączysz swoje konta, nie będziesz mieć więcej obserwujących na Instagramie, a zawartość TikTok jest dynamiczna i przyjemna, co zapewnia obserwujących; Na Instagramie mają Rolki, które mogą być lepsze, ale wciąż różnią się od filmów TikTok, które gwarantują zwiększony ruch w Twoich sieciach.

Jak usunąć Instagram z aplikacji TikTok?

Oto dwa Sposoby usunięcia Instagrama z aplikacji TikTok, wykonaj te kroki, a za kilka minut zrobisz to jak profesjonalista.

Dla urządzenia z systemem iOS

W przypadku urządzenia z systemem iOS bardzo łatwo jest odłączyć Instagram od TikTok, Wystarczy wejść do aplikacji TikTok, a następnie kliknąć opcję edycji profilu. Proces jest bardzo podobny do łączenia konta, przechodzisz do sekcji z napisem Instagram i wybierasz opcję odłączenia konta.

Jeśli telefon komórkowy ma Androida

Pamiętaj, że możesz również zobaczyć swoje konto TikTok bez konieczności pobierania aplikacji z komputera lub tabletu, jeśli masz aplikację na telefonie z Androidem musisz przejść do menu głównego i otworzyć aplikację.

Będąc w aplikacji musisz wybrać opcję edytuj profil, która znajduje się w Twoim profilu na opisie, następnie wybierz Instagram, z którym będziesz mieć powiązane bieżące konto, wystarczy kliknąć odłączyć i to wszystko.

Dlaczego nie mogę odłączyć Instagrama od mojego TikTok?

Jednym z najczęstszych powodów, dla których nie można odłączyć Instagrama od TikTok, jest łączność z platformami; pamiętaj, że są to powszechnie używane sieci społecznościowe i z tego powodu są stale aktualizowane, co może powodować problemy z połączonymi kontami.

Kiedy wystąpią te problemy z łącznością najlepiej poczekać kilka minut i spróbować ponownieIstnieją jednak inne opcje, jedną z nich jest ponowne uruchomienie aplikacji lub odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji.

Ten rodzaj problemów z łącznością jest bardzo powszechny, więc każda z tych trzech opcji szybko przyniesie rezultaty, nie zapominaj o tym Aplikacje te są stale aktualizowane, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.

Nie mogę odłączyć instagrama od mojego tiktok

W jaki sposób ponownie połączyć mój Instagram z TikTok?

Jeśli po odłączeniu konta na Instagramie z TikTok zdasz sobie sprawę, że Twoi obserwatorzy zrezygnowali, Twoje treści nie generują interakcji jak wcześniej, a Twoja społeczność prosi o więcej treści we wszystkich sieciach, czas na ponowne połączenie kont.

Nie martw się, możesz łatwo i bez problemów ponownie połączyć swoje konta, wystarczy otworzyć aplikację TikTok na swoim urządzeniu, otwórz swój profil i pod zdjęciem wybierz opcję edytuj profil.

Tutaj znajdziesz sekcję, która mówi Instagram, kliknij Dodaj Instagram do swojego profilu, przekieruje Cię to na stronę Instagram, wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, Następnie, po zalogowaniu, zakończ, klikając przycisk autoryzacji, dzięki czemu Twoje sieci społecznościowe będą zawsze zsynchronizowane, aby udostępniać treści wszystkim przez cały czas.