Skip to content

Jak nawiązywać połączenia wideo na Badoo z mojego Androida lub z komputera, czy to możliwe?

13 de kwiecień de 2021

W ostatnich latach rozkwitły aplikacje skierowane do młodych odbiorców w celu znalezienia partnera i randek online. Jedną z tych aplikacji jest Badoo, uruchomiony w 2006 roku, po uniezależnieniu się od Facebooka w 2012 roku, scharakteryzowano jako platformę do poszukiwania partnera.

Ten portal randkowy jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej używanych na świecie, nawet w 2018 roku miał około 395 milionów użytkowników. Dlatego możemy myśleć, że obecnie ma ponad 410 milionów użytkowników, którzy zawsze aktywnie poszukują najciekawszego partnera, bez względu na to, gdzie mieszkają.

Jak działa Badoo?

Aplikacja charakteryzuje się tym, że jest siecią społecznościową, której celem jest pomoc w poznaniu nowych ludzi, a ponadto ma inną funkcję niż reszta tych aplikacji. Odnosimy się najpierw do opcji „Spotkania” gdzie platforma Badoo prezentuje profile zgodne z Twoimi zainteresowaniami.

Inną inną opcją od Badoo jest: „Ludzie wokół” w którym aplikacja umożliwia wybranie tylko profili osób znajdujących się w pobliżu. Obie opcje Badoo to tylko zalecenia dotyczące profilu, które aplikacja tworzy dla Ciebie; Ty decydujesz, czy je zaakceptujesz, czy wyślesz im prywatną wiadomość.

Oczywiście, aby zacząć korzystać z funkcji tej sieci społecznościowej, możesz pobierz aplikację ze sklepu z aplikacjamilub w przypadku niepowodzenia wprowadź z przeglądarki. Mając to gotowe, możesz rozpocząć tworzenie swojego profilu, wprowadzając pewne dane osobowe, o które prosi aplikacja, i dodając zdjęcia do swojego profilu.

W ten sam sposób Badoo oferuje funkcję „cytaty” gdzie znajdziesz profile, które odpowiadają twojemu zainteresowaniu znalezieniem partnera. W tej opcji, gdy znajdziesz profile, będziesz miał możliwość ich podania „Podoba mi się”; Jeśli istnieje kompatybilny profil, prywatny czat otworzy się automatycznie.

Badoo to aplikacja, którą możesz pobrać i używać za darmo, ale jak wszystko inne, Jeśli chcesz kupić inne lepsze funkcje, musisz uiścić miesięczną opłatę. Te funkcje są znane jako „Badoo Premium”, dzięki którym możesz wyświetlać swój profil przez dłuższy czas większej liczbie użytkowników i kilka innych opcji.

Jak mogę nawiązywać połączenia wideo na Badoo?

Możliwość prowadzenia rozmów wideo w sieci społecznościowej jest czymś ważnym, co z czasem przyciąga więcej użytkowników, ponieważ ułatwia nam lepsze poznanie osoby. Badoo nie zostało w tyle z tą opcją a także włączył go na swojej platformie; Dlatego tutaj wyjaśnimy, jak to zrobić.

Głównym wymaganiem, aby móc wykonywać te rozmowy wideo na Badoo, jest: zaktualizować najnowszą wersję aplikacji, pozwala to szybciej łączyć się z użytkownikami. Opcja nawiązywania połączeń wideo pojawia się w każdym rozpoczętym czacie prywatnym z ikoną aparatu u góry ekranu.

W ten prosty sposób możesz rozpocząć rozmowę twarzą w twarz z osobą z własnego telefonu komórkowego, niezależnie od odległości. Jeśli chcesz prowadzić rozmowy wideo z komputeraMusisz pobrać aplikację Bluestack, która umożliwia takie połączenia, zapewniając kompatybilność komputera, tak jakby był telefonem komórkowym.

Czy używanie Badoo do spotkania z partnerem jest niebezpieczne?

Ta aplikacja jest bardzo znana i używana przez wiele osób, dlatego zapewnia niezawodne bezpieczeństwo i prywatność. Na przykład, znajdując profil na tej platformie, możesz wiedzieć, czy jest zweryfikowany, czy nie, generalnie ta opcja daje większe zaufanie użytkownikom.

logo baboo i osoby

Oczywiście w tej aplikacji każdy, kto widzi Cię online, może wysłać Ci wiadomość na Twój prywatny czat; w związku z tym zaleca się bardzo dokładne sprawdzenie, na które z nich odpowiedzieć. Aby się tym zająć, możesz skonfiguruj swój profil w trybie niewidocznym dzięki temu nie zobaczą Cię online i będziesz mógł w spokoju odpowiedzieć komukolwiek zechcesz.

Jeśli odpowiadasz na wiadomość, najpierw upewnij się, kto znajduje się za tym ekranem; a zatem, nie podawać danych osobowych jako adres lub o Twojej rodzinie. Pamiętaj, że są to kroki, które każdy powinien wykonać przed spotkaniem z kimś.

dołącz do naszego kanału telegram