Skip to content

Jak naprawić wykryte użycie komercyjne TeamViewer

18 de maj de 2023

podgląd zespołu to bardzo przydatna aplikacja, ponieważ dzięki niej możesz zdalnie sterować komputerem bez względu na to, gdzie jesteś, o ile robisz to przez Internet.

Ta aplikacja jest przydatna do zapewnienia wsparcia w przypadku, gdy klient tego potrzebuje lub w przypadku, gdy chcesz pomóc krewnemu, który jest daleko i nie ma zbyt dużej wiedzy, aby rozwiązać jego problem.

Jak naprawić komunikat o wykryciu komercyjnego wykorzystania TeamViewer

To normalne, że ten błąd pojawia się, jeśli używasz nowszej lub przestarzałej wersji, ponieważ niezależnie od posiadanej wersji, ten błąd może pojawić się w dowolnej z nich, na przykład TeamViewer 9, TeamViewer 10, TeamViewer 11, TeamViewer 12 lub TeamViewer 13. Zwykle sJeśli intensywnie korzystasz z TeamViewer, możesz natknąć się na komunikat „Wykryto wykorzystanie komercyjne”.

Zaraz po zainstalowaniu aplikacji pojawia się pytanie, do jakich celów zamierzasz używać programu. To znaczy, jeśli użyjesz go do użytku komercyjnego lub do prywatnego niekomercyjnego użytku. Dlatego jeśli masz kilka urządzeń dodanych do konta, komunikat zacznie się pojawiać.

Zwykle dzieje się tak w przypadku osób, które nadużywają swojego konta i mają połączone wiele urządzeń zdalnych. Z tego powodu zaczniesz otrzymywać tę wiadomość dość często i za kilka minut zostaniesz wylogowany.

Wykryto komercyjne użycie TeamViewer

Aby rozwiązać problem, powinieneś po prostu odinstalować TeamViewer z komputera i używać CCleaner aby usunąć wszelkie ślady, które kiedykolwiek zostały na nim zainstalowane. Jeśli to możliwe, wskazane byłoby zrestartowanie routera, aby uzyskać inny adres IP.

Po ponownym uruchomieniu komputera wszystko będzie gotowe do ponownej instalacji programu. Pamiętaj, że nie powinieneś używać tego samego adresu e-mail, wszystko musi być zupełnie inne, aby komunikat o wykryciu komercyjnego wykorzystania TeamViewer już się nie pojawiał.

Problem z kupowaniem licencji polega na tym, że są one dość drogie i nie do końca są w zasięgu wielu osób. Dlatego ważne jest, aby nauczyć się prawidłowo korzystać z tej metody. Za każdym razem, gdy masz problem z tą wiadomością, jedyne, co musisz zrobić, aby ją rozwiązać, to po prostu powtórz kroki, o których wspomniałem wcześniej.

Jak widzisz, rozwiązanie wcale nie jest skomplikowane i zajmie Ci najwyżej dziesięć minut, ale jest całkowicie tego warte, biorąc pod uwagę, że ta wiadomość jest dość irytująca. Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tej metody rozwiązania komunikatu „Wykryto komercyjne użycie TeamViewer 2018” możesz zostawić to trochę poniżej, w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram