Skip to content

Jak nagrywać ekran mojego komputera płynnie i bez znaku wodnego?

10 de luty de 2022

Ekran zdecydowanej większości urządzeń można nagrywać, o ile istnieje program kompatybilny z urządzeniem, które wykonuje to zadanie. Nagrywanie ekranu jest bardzo przydatne, gdy tego chcesz wyświetlać określony rodzaj treści innym osobom, które nie mają dostępu do tych treści.

Zdecydowana większość programów komputerowych, które pomagają nagrywać ekran komputera, pozostawia znaki wodne, ale są inne, które tego nie robią. Następnie pokażemy, które rejestratory ekranu nie pozostawiają znaku wodnego, jak ekran nagrywania z twojego Macaz komputera z systemem Windows i nie tylko.

Jakie są najlepsze darmowe rejestratory ekranu bez znaku wodnego?

Istnieje wiele programów do nagrywania ekranu komputera, te mają łatwe w użyciu proste style i zawierają bardzo dobre funkcje. Jest jednak jedna rzecz, która zdecydowanie sprawia, że ​​te inne rzeczy są bezwartościowe i uniemożliwiają wielu osobom korzystanie z programu.

Oznacza to, że podczas nagrywania wideo z ekranu pozostawiają znak wodny nazwy programu. Teraz nie wszystkie programy do nagrywania ekranu zawartość znaku wodnego co nagrywasz? Podamy Ci nazwy trzech programów do nagrywania ekranu, które nie pozostawiają znaku wodnego:

Studio OBS

OBS Studio to pierwszy program na liście dla nagraj zawartość swojego komputera. Tę aplikację lub program można pobrać z oficjalnej strony internetowej jej programisty bez konieczności płacenia za nic i jest ona dostępna w swojej wersji dla komputerów Mac, a także dla systemu Windows.

Jakby tego było mało, jest również dostępny dla komputerów, które mają System operacyjny Linux. Należy zauważyć, że dzięki takim programom możliwe jest nagrywanie spotkań w Zoom. Nagrywając spotkanie, nie będziesz musiał zapisywać ważnych rzeczy, o których musisz pamiętać.

Aktywny prezenter

Drugim programem na liście jest ActivePresenter, który pozwala również nagrywać ekran komputera bez pozostawiania znaków wodnych i bez konieczności płacenia. Podobnie jak OBS Studio, ten program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi takimi jak Windows lub Mac.

szybki czas

Ostatnim ze wszystkich byłby QuickTime, który pozwala nie tylko nagrywać ekran bez pozostawiania znaku wodnego, ale także pozwala edytować filmy. Najbardziej niezwykłą rzeczą w tej aplikacji jest to, że zawiera dużą liczbę opcji i nie jest tak ciężka w porównaniu z innymi.

Gdy masz zainstalowany dowolny z powyższych trzech programów, możesz dowiedzieć się, jak nagrywać transmisje online na później. robić profesjonalne filmy.

Jak nagrywać ekran na Macu bez opóźnień?

osoba korzystająca z komputera Mac

Złą rzeczą w niektórych rejestratorach ekranu komputerowego jest to, że mają duży problem z tym, że nagrywają wideo z opóźnieniem lub czasami wideo trochę się zacina. Aby uniknąć tego rodzaju problemu, możesz przejść do użyj konkretnego programu która specjalizuje się w nagrywaniu filmów bez opóźnień.

Użyj FonePaw

FonePaw to idealny program dla nagraj ekran komputera Mac bez usunięcia lub bez przyklejania wideo. Taki program można pobrać całkowicie bezpłatnie ze sklepu Apple. W tym momencie wchodzisz do sklepu FonePaw, wpisujesz „FonePaw” i znajdziesz aplikację.

Jeśli nie wiesz, mając taki program, możesz nagrywać serial lub film, a jeśli nie, nagrywać spotkania na Skypie. Najlepsze jest to, że w nagraj a spotkanie z tym programemwideo nigdy nie zawiedzie.

Jakiego programu użyć do nagrywania ekranu w systemie Windows?

W systemie Windows istnieje wiele programów, które pomagają nagrywać ekran komputera. Jest jednak jeden w szczególności, który: ma świetną wydajność wewnątrz systemu podczas nagrywania ekranu. Posiada również kombinację klawiszy, której można użyć do rozpoczęcia nagrywania.

Kombinacja klawiszy „Windows + Alt + R”

osoba wykonująca polecenia klawiaturowe

Kombinacja używana na klawiaturze z programem to klawisz „Home”, klawisz „ALT” i klawisz „R”. Naciskając te klawisze, program rozumie, że chcesz zacznij nagrywać klip wideo ekranu.

Zainstaluj rejestrator ekranu lodów

Wspomniane przed chwilą funkcje to funkcje program Lody Ekran rejestrator. Ten program okazuje się lekki, zawiera dobre funkcje i nigdy nie rejestruje opóźnionej zawartości ekranu komputera lub usterek wideo. To nie wszystko, oprócz nagrywania ekranu komputera jest on również zdolny do nagrywania dźwięku.

dołącz do naszego kanału telegram