Skip to content

Jak mogę zmienić czas ostatniego połączenia w Viber (przykład)

26 de luty de 2021

Viber to bezpłatna usługa komunikatora internetowego, która działa online. Dlatego za każdym razem, gdy go użyjesz, poinformuje innych użytkowników o połączeniu. ¿Czy chcesz wiedzieć, jak mogę zmienić czas połączenia w Viber? Czytaj dalej artykuł.

Jest to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iPhone. Działa w tle, ale tak jak na przykład WhatsApp lub Messenger, gdzie będzie oznaczać tylko Twój status ”online„Po wejściu do aplikacji.

Podobnie jak WhatsApp czy Telegram, Viber jest komunikatorem internetowym, z którego można korzystać na pulpicie komputera.

Ta aplikacja umożliwia udostępnianie znajomym wiadomości, połączeń, rozmów wideo, zdjęć, filmów, a nawet udostępnianie swojej lokalizacji.

Możesz go skonfigurować tak, aby tylko Twoje kontakty mogły zobaczyć Twoje zdjęcie profilowe lub dostosować niektóre dane dotyczące Twojej prywatności Jak na przykład:

  • Pełne szyfrowanie wiadomości, dzięki czemu tylko Ty i odbiorca wiadomości znacie treść wiadomości.
  • Wiadomości autodestrukcyjne, które zostaną usunięte z rozmów po ich przeczytaniu.
  • Tajne rozmowy, które możesz ukryć lub zarchiwizować w rozmowy. Możesz nawet tworzyć czaty, w których nie można pobierać obrazów.
  • Ustal hasło, aby zablokować swoje konto, w tym celu musisz pobrać aplikację ze Sklepu Play lub Apple Store.

Jak ukryć mój status „Online” w Viber w prosty i szybki sposób

Jeśli nie chcesz, aby inni użytkownicy tej platformy wiedzieli, kiedy używasz aplikacji, możesz zmienić status ”W linia„Na Viber w zaledwie kilku krokach.

Aby rozpocząć, wejdź do aplikacji. Jeśli otworzy się rozmowa, kliknij strzałkę w lewym górnym rogu, aby powrócić do ekranu głównego.

Następną rzeczą będzie kliknięcie menu opcji, które masz w prawym górnym rogu, reprezentowanego przez trzy linie i czerwone kółko.

Następnie przewiń w dół do „Oprawa”. Poszukaj sekcji „Prywatność”W ramach opcji konfiguracyjnych. Będziesz mieć teraz nowy ekran, aby spersonalizować swoje konto i chronić swoje dane.

W tym przypadku staramy się ukryć status „Online”, kliknij pierwszą posiadaną pozycję „Dzielić stan ”, tak aby był wyłączony.

Pamiętaj, że możesz aktywować lub dezaktywować ten status tyle razy, ile chcesz, ale aby zrobić to ponownie, musisz poczekać 24 godziny.

komunikator internetowy viber

Jak mogę zmodyfikować ostatnie połączenie w Viber w kilku krokach

Chociaż z oficjalnej strony mówią nam, że nie można zmodyfikować ostatniego połączenia w Viber, zawsze znajdujemy rozwiązanie.

Jeśli nie chcesz czekać 24 godziny, aby ponownie zmienić swój status „Udostępnij stan , Istnieje inna alternatywa, która nie wymaga skomplikowanych aplikacji innych firm. Chodzi o włączenie „Tryb samolotowy” Twojego urządzenia.

Jest to prosta, ale bardzo przydatna sztuczka, w której oprócz możliwości dalszego korzystania z Viber możesz odbierać połączenia i wiadomości tekstowe. Aplikacje takie jak WhatsApp, Telegram czy Viber domyślnie umieszczają nas „online„Za każdym razem, gdy otwieramy aplikację. Dzięki Viber możesz nie tylko sprawdzić, czy inna osoba jest online, ale także czy rozmawia w tym momencie

Chociaż możemy teraz uniknąć „Oglądane„Kiedy czytamy wiadomość z ustawień prywatności, druga osoba może uważnie sprawdzić nasz status. Może to być denerwujące, ale włączenie „Tryb samolotowy„Aby uzyskać dostęp do Internetu, usuniemy połączenie internetowe.

Jeśli masz opcję „Oglądane”, Druga osoba będzie wiedziała, że ​​przeczytałeś jej wiadomość po ponownym włączeniu połączenia internetowego. Jeśli chcesz odpowiedzieć na jakąś wiadomość, możeszaby to zrobić, ale pamiętaj, że wychodząc z aplikacji, wyłącz opcję „Tryb samolotowy”Aby Twoja wiadomość została dostarczona. W przeciwnym razie nigdy nie zostaną wysłane.

Miejmy nadzieję, że później Viber poprawi te aspekty związane z prywatnością i istnieje oficjalna alternatywa dla zmień lub ukryj datę i godzinę ostatniego połączenia. Jeśli masz pytania, zostaw je w komentarzach.