Skip to content

Jak mogę usunąć limity konta lub ograniczone konto na Steam – konto bez ograniczeń

18 de Maj de 2021

Jest to istotne, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji i usług oferowanych przez wirtualny sklep Steam usunąć ograniczenia konta Steamale jak ty to robisz? Czy muszę płacić, aby ograniczyć moje konto?

Obecnie, twórcy gier wideo Starają się łatwiej dostarczać swoje produkty ludziom, z tego powodu powstało wiele platform, takich jak wirtualne sklepy, które ułatwiają zakup gier wideo.

Steam jest jedną z tych platform, w rzeczywistości jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych, ponieważ ma w swoim katalogu wiele wirtualnych gier oraz w różnych gatunkach, takich jak przygoda, akcja, multiplayer czy strzelanka.

Jednak kiedy tworzysz nowe konto na Steamie, otwiera się ono z pewnymi ograniczeniami, ponieważ niektórzy ludzie działali złośliwie jeśli chodzi o sprzedaż gier bez wydawania pieniędzy w tym wirtualnym sklepie.

Usuń ograniczenia konta na Steamie

Ograniczenia, które platforma Steam dodaje do twojego konta, to zapewnienie, że wydajesz na nią pieniądze, dlatego jedynym sposobem na ograniczenie konta jest zakup produktu oferowanego na tej platformie.

Aby wyeliminować ograniczenia, które ma konto Steam, musisz wydać co najmniej 5 USD, co możesz zapłacić kartą kredytową lub za pośrednictwem systemu PayPal w dowolnej walucie, której używasz, przy zmianie tego, co wskazuje wartość dolara w stosunku do Twojej lokalnej waluty

Platforma Steam jest bardzo elastyczna pod względem metod płatności, ponieważ płatności na niej dokonywane mogą być dokonywane za pośrednictwem wirtualne portfele, takie jak Uphold, Neteller, AirTM, a także kryptowaluty, takie jak Bitcoin lub USD Coin, gotówka Bitcoin lub inna uznana wirtualna waluta.

W tym przypadku, te 5 dolarów można wydać na różne sposobyMożesz głównie dodać lub załadować tę kwotę do swojego portfela Steam, czyli tam, gdzie pieniądze są odzwierciedlane na tej platformie. W ten sam sposób możesz kupić prezent z platformy za tę lub więcej kwoty.

Gry online, zakup gier i ograniczone funkcje na Steam

Innym sposobem jest kupowanie gier o wartości równej 5 dolarów lub wyższej od nich lub nawet kupowanie przedmiotów lub artykułów do tych gier, takich jak Dota, które pozwalają na wykonywanie tego typu operacji, możesz również dodać Karta portfela Steam za tę wartość lub większą niż wymagana kwota

Steam nie tylko umożliwia kupowanie gier i przedmiotów, które należy pobrać i zainstalować na komputerze, ale także umożliwia prowadzenie rozmów na żywo i dodawanie osób, które stają się przyjaciółmi i członkami drużyny w grach.

W tym sensie możesz również grać online z każdym, w rzeczywistości wielu stara się stworzyć serwery do gry w Counter Strike droga wolna ponieważ jest to najbardziej poszukiwana gra.

Jednak nie będziesz mieć dostępu do tego typu rzeczy, jeśli jesteś ograniczony, ani nie będziesz mógł wysyłać zaproszeń do znajomych, aby dodać znajomych lub poprosić o dołączenie do którejkolwiek z grup. Nie będziesz nawet w stanie otwierać czatów grupowych ani publikować wiadomości w dyskusjach Steam.

Funkcje blokowane przez Steam

Niektóre z rzeczy, których nie możesz zrobić, dopóki nie wydałeś pieniędzy na platformie Steam, obejmują: Nie przesyłaj zawartości do Warsztatu Steamlub publikować wiadomości w sporadycznych dyskusjach, nie będziesz też mógł tworzyć publicznych poradników Steam.

konto de-limit usuń ograniczone konto na Steam

Nie będziesz również mógł głosować w ankietach przeprowadzanych przez platformę ani w recenzjach aplikacji pozostawionych przez Steam Workshop, w taki sam sposób, jak nic nie wydałeś, Nie można było wymieniać się przedmiotami, klejnotami, naklejkami ani innymi rzeczami z nikim innym.

Uzyskanie kart i nowych poziomów do twoich gier nie będzie możliwe, jeśli nie dokonałeś minimalnego wymaganego wydatku 5 USD, a także nie będzie można otworzyć internetowego interfejsu API tej platformy lub skorzystaj z czatu przeglądarki lub tego dostępnego dla telefonów komórkowych

W tym samym sensie publiczne dodawanie ujęć lub prac, tworzenie grup lub nawet liczenie się jako członek grupy będzie dostępne od momentu, gdy dokonaj pierwszej płatności w wysokości 5 dolarów lub jej równowartość w Twojej walucie.