Skip to content

Jak mogę sprawdzić, czy bateria mojego iPhone’a jest uszkodzona lub zepsuta

23 de luty de 2021

Nie można temu zaprzeczyć smartfony Dziś przeszły wiele ulepszeń, zarówno pod względem estetyki, pojemności, pamięci, jak i funkcji.

Ale to, co wydaje się nie poprawiać, to żywotność baterii. A gdybym wiedział, kiedy moja bateria się psuje, dlatego w tym artykule zamierzamy Cię nauczyć jak mogę sprawdzić, czy bateria mojego iPhone’a jest uszkodzona lub zepsuta, łatwo i prosto.

Być może ma to wiele wspólnego z dużą liczbą ulepszeń, funkcje i aplikacje dzisiejszych telefonów komórkowych.

Ponieważ wymagają Duża ilość energii i te akumulatory, niezależnie od tego, jak są nowoczesne i wydajne, zużywają się szybciej, chociaż można je skalibrować. Musimy też wziąć pod uwagę nie tylko żywotność baterii, ale także jej stan zdrowia.

Ważne jest, abyśmy pamiętali o jednej rzeczy baterie obecnie używane są jony litu. Mają one żywotność określaną przez cykle ładowania i rozładowania, które wykonuje. Więc zobaczmy po czym mogę sprawdzić, czy bateria mojego iPhone’a jest zła lub zepsuta.

Jak mogę sprawdzić, czy bateria mojego iPhone’a jest zła lub zepsuta

Następnie dowiemy się, jak mogę stwierdzić, czy bateria mojego Apple iPhone jest zła lub zepsuta. W bardzo prostyW ten sposób sprawdzimy jego aktualny stan, czy z czasem się zużyje lub wręcz przeciwnie, czy jest w dobrym stanie. Ale zawsze należy podejmować kroki w celu przedłużenia żywotności baterii

Abyś mógł naprawdę poznać stan swojej baterii, powiedziałem ci, że zrobimy to na dwa sposoby. Pierwsza to aplikacja o nazwie Żywotność baterii które możesz pobrać za darmo przez Sklep z aplikacjami.

Ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, możesz szybko poznać aktualny stan baterii, zużycie i czas życia. Po pobraniu go na iPhone’a wystarczy otworzyć aplikację, a natychmiast zacznie ona wyświetlać informacje o swoim stanie.

Możesz docenić ładowanie baterii, pojemności i napięcia, poda również bardzo ważne dane, takie jak poziom zużycia.

Te dane znajdują się w menu główne aplikacji, w menu znajdziesz również opcję runtime. Wchodząc w tę opcję, możesz poznać czas, w którym możesz liczyć w tym momencie z poziomem naładowania baterii. Możesz sprawdzić, ile czasu masz na połączenia głosowe 3G, Czas przeglądania 3G.

Czas przeglądania można również znaleźć w LTE. Czas nawigacji z Wi-Fi, filmy, dźwięki, a także oferuje czas w trybie gotowości.

Możesz również liczyć na menu główne z innymi opcjami, takimi jak historia, wykresy. Jak widać, jest to bardzo przydatna i kompletna aplikacja, która oferuje bardzo przydatne dane o aktualnym stanie baterii.

Jak poznać stan mojej baterii bez aplikacji

ty Telefon iPhoneposiada specjalne funkcje do monitorowania aktualnego stanu baterii, dzięki czemu nie musisz pobierać żadnej aplikacji.

Zalecamy jednak, abyś to zrobił, aby mieć zewnętrzne odniesienie do wydajności i pojemności. Jest to druga metoda, która istnieje, aby móc zmierzyć wydajność i aktualny stan baterii.

Zamierzamy przeprowadzić tę procedurę wprowadzając ustawienia naszego telefonu komórkowego, w nim znajdziemy kilka opcji i wśród nich wybierzemy Baterię.

Przy wyborze innych opcji prezentowane są tam, gdzie możemy zobaczyć procent baterii, tryb niskiego zużycia energii, stan baterii. Jeśli wybierzemy to drugie, znajdziemy maksymalną pojemność, czyli jej żywotność.

uszkodzony akumulator mobilny

Jak widać, jest to bardzo proste wiem, czy bateria mojego iPhone’a jest zła i względny dostępny czas życia. Te same urządzenia mobilne mają funkcję, która może to przenosić monitorowanie baterii, ale możesz też mieć aplikację, która pomoże Ci w tym celu.

dołącz do naszego kanału telegram