Skip to content

Jak mogę skalibrować baterię mojego iPhone’a (przykład)

29 de styczeń de 2021

W tym artykule zaczniemy Cię uczyć jak mogę skalibrować baterię mojego iPhone’a w prostych krokach, aby osiągnąć maksymalną trwałość.

iPhone Obecnie tworzy coraz bardziej rozbudowane modele o cechach, które są trudne do znalezienia w innych terminalach, co sprawia, że ​​jest po prostu atrakcją dla swoich lojalnych klientów, ale są cechy, które wymagają większej uwagi ze strony użytkownika, takie jak; skalibruj baterię naszego urządzenia iOS.

Aby skalibrować baterię naszego urządzenia iPhone Musimy podjąć kilka wskazówek i podjąć pewne kroki, aby osiągnąć maksymalną autonomię w naszej baterii i tym samym cieszyć się nią dłużej, a także rozwiązać problemy w urządzeniu, jest to rodzaj konserwacja co musimy często robić.

Jak skalibrować baterię w moim iPhonie?

  1. Aby rozpocząć, musimy w pełni naładować naszą baterię z iPod, iPhone lub iPad i możesz rozpocząć kalibrację.
  2. Gdy jest w pełni naładowana, odłączamy ją od ładowarki i korzystamy z naszego urządzenia aż do jej naładowania spuścić i wyłączyć to samo po wyczerpaniu baterii.
  3. Teraz musimy poczekać z wyłączonym urządzeniem bez podłączania go do prądu przez co najmniej 8 godzin, bez włączania go i manipulowania nim.
  4. Kiedy Minimum 8 godzin Urządzenie musimy ładować bez włączania do momentu naładowania baterii w 100%, ważne jest, aby nie używać urządzenia do całkowitego naładowania baterii, chociaż włączy się podczas ładowania, musimy poczekać aż kompletny.
  5. Pod koniec ładowania o godz 100% Musimy zrestartować urządzenie, w tym przypadku naciśniemy przycisk Home and Sleep i tam urządzenie uruchomi się ponownie automatycznie.

Po zakończeniu kalibracji urządzenia pomiarowego Manzana możemy kontynuować normalną żywotność, a tym samym docenić zmiany w autonomii baterii, gdy używamy jej w 100%.

Czasami to nie wystarczy i musimy wybrać inne rozwiązanie problemu niski poziom baterii mimo że urządzenia są technicznie nowy i może to być wada produkcyjna. możemy także oszczędzaj baterię w telefonie z systemem iOS dzięki najlepszej aplikacji aby dać więcej czasu na korzystanie z telefonu komórkowego.

Co zrobić, jeśli mój iPhone nadal ma problemy z żywotnością baterii?

Możesz najpierw podjąć proste kroki, aby znacznie wydłużyć żywotność baterii, na przykład włącz tryb ciemny na swoim iPhonie, aby oszczędzać baterięW ten sposób możesz wykluczyć poważniejsze awarie telefonu komórkowego.

Ty też możesz zamknij aplikacje na iPhonie na siłę, aby oszczędzać baterięPozwala to na korzystanie tylko z aplikacji, których w danej chwili potrzebujesz i jesteśmy pewni, że przyda Ci się to bardzo przydatne, gdy potrzebujesz ostatniego procentu dostępnej baterii.

Jeśli zauważymy, że chociaż kalibrowanie Jest to dobrze zrobione i nie ma poprawy w sytuacji baterii, widzimy, że po wykonaniu tej czynności nie generuje lepszej wydajności, musimy wziąć pod uwagę inne przyczyny tego.

Najpierw musimy odrzucać że nie ma większych problemów z akumulatorem, a przede wszystkim wiedzą, że jeśli urządzenie jest nowe, ale zawodzi w tych aspektach, mogą podejść do obsługa techniczna aby móc pozbyć się wątpliwości co do przyczyny problemu.

Czasami musisz zrobić plik pełna wymiana baterii naszego urządzenia iOs i musi to zrobić profesjonalista, zmniejszając w ten sposób ryzyko wystąpienia problemów podczas instalacji nowej baterii, a wtedy możemy wykonać kalibracja baterii jeszcze raz.

mobilny komponent elektroniczny

Jeśli odważysz się zrobić to sam lub masz kogoś, kto wie, jak to zrobić bezpiecznie, możesz kupić zestawy perkusyjne które można znaleźć na Amazon lub Ebay iw ten sposób zastąpić go, aby uniknąć problemów z autonomią.

Musimy wiedzieć, że jest to ryzykowne i naprawdę musimy wiedzieć o wymianie baterii, ale najlepiej byłoby, gdybyś zanieśli ją do ich serwisu technicznego.

W ten sposób nauczysz się kalibrować swoje urządzenie mobilne, a tym samym przedłużyć żywotność znajdującej się w nim baterii, mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci rozwiązać jak mogę skalibrować baterię mojego iPhone’a w kilku krokach, a także co zrobić podczas kalibracji baterii, nie wystarczy.

dołącz do naszego kanału telegram