Skip to content

Jak mogę pobrać wideo z platformy Vimeo na mój komputer bez programów?

10 de styczeń de 2022

Żyjemy w rozwoju platform społecznościowych i streamingowych gdzie możesz uzyskać dostęp do najlepszej rozrywki z domu, po prostu mając komputer i połączenie z Internetem. Ale jeśli nie masz Wi-Fi, nie ma problemu, jest platforma, z której możesz oglądać swoje ulubione filmy i mieć do nich dostęp bez internetu. Chodzi o Vimeo.

Czy jesteś zainteresowany pobieraniem filmów w wysokiej jakości? Ten artykuł jest dla Ciebie. Powiemy Ci, jak pobierać filmy z platformy Vimeo na komputer, jest na to wiele sposobów, więc czytaj dalej do końca.

Jak oglądać filmy Vimeo, jeśli nie masz WI-FI?

Obecnie platformy streamingowe są medium rozrywkowym dla milionów użytkowników na całym świecie, wystarczy wejść do sieci, aby znaleźć najlepsze alternatywne i podobne do YouTube strony do oglądania filmów. Środowiska te oferują różne treści w postaci seriali, filmów, filmów dokumentalnych i wideo. Jedną w szczególności, o której ostatnio mówiono, jest platforma Vimeo.

Być może słyszałeś o Vimeo, ale jeszcze z niego nie korzystałeś. W tej sieci społecznościowej możesz oglądaj wysokiej jakości wideo bez żadnych kosztów, wystarczy połączyć się z Internetem, tak jak w przypadku innych platform, takich jak na przykład YouTube. Ale abyś mógł cieszyć się filmami oferowanymi przez tę platformę, powiemy Ci, jak je oglądać, jeśli nie masz połączenia Wi-Fi.

Używają opcji „oglądaj filmy bez połączenia z internetem”

Jest to dostępna opcja, z której możesz skorzystać za każdym razem, gdy konfigurujesz urządzenie mobilne do oglądania filmów w trybie offline. Aby to zrobić, wchodzisz na swoje konto Vimeo, otwierasz ulubiony film i podczas odtwarzania kliknij opcję Dodaj do playlisty offline.

W ten sposób możesz oglądać swoje filmy, gdy nie masz dostępu do Internetu, o ile znajdują się one na tej liście po wejściu do aplikacji Vimeo, więc nie będziesz mógł ich odtworzyć w innej aplikacji ani wyeksportować. Aby wejść do listy odtwarzania w trybie offline, kliknij Widok, następnie Biblioteka i wybierz Offline. Weź pod uwagę, że ta opcja jest dostępna tylko w aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Pobierz filmy z platformy

Innym sposobem przeglądania filmów na Vimeo bez połączenia z Internetem jest pobranie ich z samej aplikacji Vimeo. Kroki wcale nie są skomplikowane: wchodzisz do aplikacji, logujesz się na swoje konto, znajdujesz sekcję wideo. Tam możesz zobaczyć wszystkie swoje filmy, wybierasz ten, który chcesz pobrać i kliknij Pobierz, przycisk znajdujący się tuż pod odtwarzaczem.

Jak pobrać prywatny film z aplikacji Vimeo na komputer?

Możesz cieszyć się najlepszymi filmami, tworząc darmowe konto Vimeo. Teraz musisz wziąć pod uwagę, że możesz nie być w stanie pobrać filmu, ponieważ przycisk do jego pobrania nie pojawia się, ponieważ opcja jest zarezerwowana tylko dla innych kont i chcesz uniknąć jego masowej reprodukcji. Jeśli nie, to znaczy nie ma przeszkód do pobrania, przejdźmy krok po kroku, aby możesz pobrać prywatny film z aplikacji Vimeo na komputerze.

pobieraj filmy z platformy vimeo

Za pośrednictwem własnej strony internetowej Vimeo

Witryna Vimeo to idealne miejsce do bezpośredniego pobierania ulubionych filmów. Nie wiesz jak to zrobić? Spójrz na następujące kroki: Wchodzisz na stronę Vimeo, znajdujesz wideo do pobrania, otwierasz go i naciskasz przycisk Pobierz. Musisz wybrać rozdzielczość pobierania wideo, wybrać folder lub miejsce na komputerze, w którym będzie ono przechowywane, i voila, poczekaj na zakończenie pobierania.

Pobierz je za pomocą By Click Downloader

Innym sposobem pobierania wideo z Vimeo jest korzystanie z zewnętrznych aplikacji, takich jak By Click Download, które jest powszechnie używanym i polecanym oprogramowaniem do pobierania filmów z ulubionych platform. Musisz najpierw zainstalować tę aplikację, gdy już ją masz. Wchodzisz do Vimeo i wybierasz wideo, otwierasz je i kopiujesz adres e-mail, który znajduje się w pasku adresu w sieci. Następnie Wchodzisz By Click Pobierz i w sekcji Wklej link (Wklej link), wklej skopiowany adres e-mail. Na ekranie zostaną wyświetlone pewne wskazówki, których należy przestrzegać, a tym samym pobrać wideo.

pobieraj filmy na vimeo za pomocą kliknięcia pobierz

Z witryną specjalizującą się w pobieraniu

Obecnie istnieje wiele stron internetowych zaprojektowanych w celu ułatwienia pobierania wideo na oficjalnych platformach. Te strony internetowe umożliwiają pobranie wideo z Vimeo na komputer. Procedura pobierania za pomocą tych wyspecjalizowanych witryn pobierania jest podobna w większości z nich, wystarczy wprowadzić adres elektroniczny wideo lub adres URL na wyspecjalizowanej witrynie pobierania, wybrać format i pobrać wideo. Możesz także nauczyć się, jak łatwo pobierać filmy osadzone w witrynie na komputer lub urządzenie mobilne.

dołącz do naszego kanału telegram