Skip to content

Jak modyfikować głos i stosować efekty w czasie rzeczywistym na Androidzie

29 de styczeń de 2021

Rozmowy telefoniczne były ogromną zmianą w sposobie komunikacji. Jest jednak wiele osób, które wolą wiadomości tekstowe lub zdecydowanie nie lubią dzwonić, ponieważ nie podoba im się ich głos.

Jednak rozmowa telefoniczna nie musi być w jakimś stopniu konwencjonalna i nudna, bo na przykład jest tysiące sposobów na to zmiana głosu za pomocą aplikacji.

Aplikacje, które zmieniają Twój głos, są naprawdę przydatne, ponieważ mogą pomóc Ci w wielu funkcjach. Czy chcesz stworzyć połączenie anonimowe a nie chcesz, żeby rozpoznawali Twój głos lub żartowali telefonem, żeby się pośmiać z przyjaciółmi, zawsze warto mieć tego typu aplikacje.

W następnym artykule wyjaśnimy różne sposoby modyfikowania głosu i stosowania efektów w czasie rzeczywistym, tak aby można było połączenia, które chcesz, jednocześnie ukrywając swój głos i oryginalną tożsamość.

Zmieniacze głosu w czasie rzeczywistym

Istnieje wiele różnych zmieniaczy głosu, które mają wiele różnych funkcji. Pochodzą z tego najbardziej podstawowego zniekształcają tylko głos, jeszcze bardziej kompletne z różnego rodzaju dodatkowymi efektami, które możesz dodać do swojego głosu.

Jeśli chcesz zainstalować zmieniacz głosu, aby mieć zabawne głosy, zniekształcone lub z dodatkowe efekty, zostawimy Ci listę najlepszych zmieniaczy głosu, które możesz zdobyć za darmo.

Zmieniacz głosu

Zmieniacz głosu jest dość podstawową aplikacją, ale jedną z najbardziej przydatnych, ponieważ możesz zmodyfikować swój głos i dodać zabawne tryby, takie jak głos kaczki, gigantyczny lub nerwowy, nawet zniekształcone głosy w przypadku poważniejszych połączeń.

Co najlepsze, zniekształcenie występuje w czasie rzeczywistym. Możesz także nagrywać siebie tyle razy, ile chcesz i iść zmiana efektów i nakładanie kilku na raz. Wyniki są bardzo zróżnicowane i bez wątpienia bardzo zabawne.

Zmieniacz głosu na żywo

Ta aplikacja jest bardzo przydatna do modyfikowania tonu głosu i podszywania się pod inną osobę. Aplikacja ma wiele opcji konfiguracji głosu, oferując wiele wyników.

Program zniekształca głos, dzięki czemu można go profesjonalnie wykorzystać do ważniejszych połączeń, bez strachu, ponieważ odkrywają Twoją tożsamość.

W ten sam sposób możesz nagrywać fragmenty audio i wysyłać je do wybranych osób. Możesz nawet ustawić te fragmenty głosu jako dzwonek, więc to Ty wyznaczasz granice swojego głosu.

Mic Droid

Mimo że ta aplikacja zmienić głos w czasie rzeczywistym, jest bardziej przeznaczony dla ludzi, którzy śpiewają, ponieważ mogą go zmodyfikować, aby go ulepszyć.

Dzięki Mic Droid możesz śpiewać na ścieżce piosenki podczas strojenia twojego głosu i symulując tę ​​oryginalną piosenkarkę. Niewątpliwie bardzo przydatne, aby zaskoczyć znajomych, cóż, możesz bez problemu wysyłać swoje piosenki.

Zmieniacze głosu z efektami

Z drugiej strony, jeśli to, czego szukasz, to dodać dodatkowe efekty do Twojego głosu, istnieje również wiele różnych aplikacji do osiągnięcia tego celu. W tym sensie zostawimy listę niektórych zmieniaczy głosu z najbardziej przydatnymi i pobranymi efektami.

Zmieniacz głosu z efektami – nagrywaj i modyfikuj

Cóż, nazwa aplikacji jest dość bezpośrednia, ponieważ mówi ci, na co pozwala ta wspaniała aplikacja. Możesz nagrywać siebie i zmieniać filtr, podniesienie lub obniżenie głosu.

Po nagraniu wiadomości i zastosowaniu filtru głosu możemy wyślij to do dowolnego znajomego dzięki aplikacji uzyskujesz zabawne wyniki, które sprawią, że Twoi znajomi umrą ze śmiechu.

Zabawne rozmowy

Ta aplikacja jest niezwykle przydatna do wykonywania anonimowych połączeń, ponieważ oprócz zniekształcić głos, może wyeliminować id twojego wezwania.

Ikona aplikacji mikrofonu

Zawiera również inne przydatne funkcje, takie jak włączanie odgłosy w tle wprowadzić rozmówcę w błąd i nie zgadnąć, gdzie się znajdujesz. Jedyną wadą tej aplikacji jest to, że ma tylko kilka bezpłatnych połączeń testowych, ponieważ wtedy będziesz musiał zapłacić, aby z niej korzystać.

dołącz do naszego kanału telegram