Skip to content

Jak mieć lub uzyskać bezpłatną Apple Music na Androida i iOS

16 de marzec de 2023

Obecnie to, do czego służy najczęściej posłuchać muzyki Są to aplikacje, które znajdziemy w sklepach, aby móc się nimi cieszyć musimy być połączeni z Internetem. Ale w większości przypadków konieczne jest płacenie określonej kwoty miesięcznie, aby móc cieszyć się całą zawartością aplikacji, co samo w sobie jest dość irytujące.

Słuchanie muzyki jest stałym nawykiem w społeczeństwie, czy to w domu, w pracy, czy nawet podczas jazdy. Apple Music to obecnie jedna z najczęściej używanych platform.

Większość aplikacji do słuchania muzyki wymaga połączenia z Internetem, poza tym jest to stały wydatek, ponieważ musimy zapłacić ok Miesięczny koszt aby móc cieszyć się usługą i otrzymywać różne utwory.

Nie musisz się już martwić, jeśli masz iPhone’a lub iPada ponieważ możesz cieszyć się Apple Music Free. Jak? Powiem Ci krok po kroku, co musisz zrobić, aby móc cieszyć się tą aplikacją za darmo i przez długi czas, chociaż najpierw opowiem Ci o niej trochę więcej, abyś nie miał wątpliwości co do jej posiadania Twój telefon komórkowy.

Co to jest Muzyka Apple?

Jest to aplikacja, w której możemy słuchać muzyki, a przy zakładaniu konta jest to bardzo podobne do robienia tego w słynnej aplikacji Spotifyw którym możesz łatwo się zarejestrować.

Jedną z zalet oferowanych przez tę aplikację jest możliwość pobierz dowolną piosenkę to nam odpowiada, jeśli znajduje się na liście iTunes, abyśmy mogli go słuchać bez połączenia z Internetem.

Możesz nie tylko tworzyć własną playlistęistnieje również opcja pobierania nagrań i tam znajdziesz opcję stacji radiowych.

O co chodzi w Apple Music Free?

Jest to aplikacja muzyczna bardzo podobna do Spotifyróżnica polega na tym Muzyka Apple Nie jest tak dobrze znany i ma o wiele więcej piosenek. Z tego powodu wiele osób próbuje uzyskać go za darmo, chociaż nie martw się, porozmawiamy o tym później.

Wracając do funkcji tej aplikacji, mogę ci powiedzieć, że dzięki niej będziesz mógł słuchać wszystkie piosenki znalezione w iTunes.

Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że możesz pobrać dowolny utwór, który ci się podoba, w ten sposób możesz go słuchać za każdym razem, gdy nie masz internetu lub jeśli kiedykolwiek chcesz wysłać plik do poświęcić go komuś.

To, co mają nadzieję osiągnąć, to maksymalne dostosowanie twojego doświadczenia, dlatego opracowali opcję o nazwie „Dla Ciebie”, znajdziesz tam muzykę, która według Apple Music może Cię zainteresować. Tworzą tę listę na podstawie wszystkiego, co słyszałeś.

Teraz nie tylko znajdziesz listy odtwarzania i nagrania, ale także będziesz mógł je znaleźć stacje radiowe, którymi zarządzają najlepsi DJ-e z całego świata.

Jest to zdecydowanie aplikacja, którą musisz mieć na swoim telefonie komórkowym, więc po prostu wykonaj następujące kroki umieć się cieszyć z Apple Music Free.

Jak uzyskać Apple Music za darmo

Jeśli masz już zainstalowaną aplikację na telefonie komórkowym, to znacznie lepiej, ale jeśli jest odwrotnie, nie martw się, ponieważ pobranie jest dość łatwe Muzyka Apple. Wystarczy wejść do sklepu, wyszukać aplikację i kliknąć pobierz, poczekać na zakończenie procesu i to wszystko.

Po uzyskaniu aplikacji wykonasz następujące czynności:

 1. Wejdziesz w ustawienia aplikacji
 2. Wtedy wybierzesz iTunes i App Store
 3. teraz naciśnij Identyfikator Apple’a
 4. Zobaczysz Apple ID i otworzysz sesję.
 5. Na górze Zobaczysz opcję, która mówi zarządzajnaciśnij
 6. Następnie idź i wyłącz automatyczne odnawianie Apple Music
 7. Otwiera się zakładka muzyka w iTunes
 8. Teraz wybierz iTunes Store i naciśnij konto
 9. Następnie zaloguj się.
 10. Kliknij Zarządzaj w Ustawieniach
 11. Kiedy to zrobisz, pojawi się Apple Music u góry ekranu
 12. Na koniec kliknij edytuj i dostosuj opcje odnawiania.

Mam nadzieję, że ten artykuł był bardzo przydatny, rozwiązanie jest bardzo proste do wykonania, dlatego zapraszamy do wypróbowania tej aplikacji Apple Music Free, która pozwoli Ci Zaoszczędź dużo pieniędzy. Ale najpierw musisz pobrać i zaktualizować iTunes.
pobierz na telefon komórkowy z Androidem

Jak zdobyć Apple Music?

Firma Apple rozwinęła się więcej aplikacji abonamentów dla swoich użytkowników. Jednym z nich jest Apple Music, konkurujący z innymi usługami w tym samym celu, ale jego użycie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem płatności.

Usługa Apple Music ma różne promocje, oferując możliwość bezpłatnego korzystania z usługi przez pewien czas. Promocje są bardzo proste, aby przejść przez aplikację „Muzyka” na telefonie komórkowym.

Abyś mógł skorzystać z oferowanej Ci promocji, po prostu musisz podążać te proste kroki:

 • Otwórz Muzykę na swoim iPhonie. W przypadku, gdy go usunąłeś, pobierz go ponownie z App Store.
 • Na górze poszukaj pudełka „Zdobądź „x” miesięcy za darmo” i kliknij go. W niektórych przypadkach aplikacja otworzy okno automatycznie podczas uruchamiania aplikacji.
 • Ustal sposób płatności przez FaceiD lub TouchiD. nie załaduje się nic w momencie ich potwierdzania, jesteś w okresie wolnym.

Gotowy i łatwy do zrobienia, teraz masz bezpłatną usługę przez określony czas, którą oferuje aplikacja, od 1 miesiąca do 3 miesięcy.

dołącz do naszego kanału telegram