Skip to content

Jak mieć dwa konta Uber na tym samym telefonie komórkowym – przewodnik krok po kroku

13 de kwiecień de 2021

Potrzeba szybkiego przemieszczania się z jednego miejsca w drugieskłania nas do korzystania z różnych środków transportu, a przeludnienie większości miast autobusem, metrem czy taksówką okazuje się wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli musimy się poruszać w godzinach szczytu lub w nocy, co również może być niebezpieczne.

W takich sytuacjach mamy międzynarodowa firma Uber, który zapewnia wygodną, ​​szybką i bezpieczną obsługę, jest też bardzo łatwy w zamówieniu.

W Uber możesz poprosić o różne rodzaje usług w zależności od potrzeb, ponieważ ma różne typy pojazdów. Od typowych samochodów 4-osobowych po znane 6-osobowe, oferuje również usługi wykonawcze dla Twojej firmy.

Pokażemy Ci inne cechy tej popularnej firmy na całym świecie i co musisz zrobić, aby poprosić o ich usługi.

Jak uzyskać dostęp do usług Uber?

Dziś są już miliony ludzi, którzy mają tę nową usługę transportową, który jest dostępny w wielu miastachJeśli ta usługa transportowa jest dostępna w Twoim mieście, tutaj pokażemy Ci, jak łatwo do niej dotrzeć. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że Uber działa za pośrednictwem aplikacji, którą musisz mieć na swoim telefonie komórkowym.

Można to pobrać ze sklepów z aplikacjami na Androida i iOS, po pobraniu można korzystać z usługi, po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji należy załóż konto w systemie z poziomu swojej aplikacji. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki, które opiszemy poniżej, abyś mógł zarejestrować się i poprosić o usługę Uber.

Teraz otwórz Aplikacja Uber na Twoim urządzeniu, to poprosi Cię o wpisanie numeru telefonu, po wpisaniu numeru otrzymasz wiadomość na swój telefon komórkowy z kodem, który musisz zweryfikować.

Powinien to być numer, którego będziesz używać do zamawiania usług, teraz przystąpisz do rejestracji konta. W tym celu musisz podać swoje dane, takie jak imiona i nazwiska, wiek, między innymi, które będą wymagane do założenia konta.

Po zakończeniu rejestracji musisz utworzyć 8-znakowe hasło, aby chronić swoje konto i uzyskać do niego dostęp. Aplikacja pokaże Ci różne warunki użytkowania i ich politykę prywatności, jeśli wyrażasz zgodę, wybierz zaakceptuj. W ten łatwy i szybki sposób będziesz mieć utworzyłeś konto w Uber, za pomocą którego możesz poprosić o wybraną usługę.

Z Uberem masz kilka form płatności, możesz połączyć kartę kredytową lub debetową lub zapłacić gotówką. Są tacy, którzy zdecydowali się założyć dwa konta, aby jeden mógł zamówić usługę i zapłacić gotówką. Bez konieczności podawania danych bankowych, w takim przypadku z pewnością chciałbyś używać obu na tym samym telefonie komórkowym.

Uber szybko i łatwo lokalizuje i przenosi

Jak mam dwa konta Uber na moim telefonie komórkowym?

Aby móc korzystać z usług firmy transportowej Uber Konieczne jest zarejestrowanie konta w aplikacji, ale możesz chcieć mieć dwa konta do zamawiania usług, jedno do płacenia gotówką, a drugie do płacenia kartą. W takim przypadku powinieneś dwukrotnie zainstalować aplikację Uber na swoim urządzeniu, zobaczmy, jak to zrobić.

Krok 1

To jest konieczne pobierz i zainstaluj inną aplikację, która umożliwia dwukrotne zainstalowanie tej samej aplikacji w telefonie komórkowym. Dzisiaj porozmawiamy o jednej z tych aplikacji, która pozwoli Ci dwukrotnie zainstalować dowolną aplikację na swoich urządzeniach.

Krok 2

Aplikacja nazywa się Parallel Space, jest to aplikacja, którą można znaleźć w Sklepie Play, po zainstalowaniu na urządzeniu ta aplikacja pozwoli Ci dwukrotnie mieć dowolną aplikację, taką jak Uber.

Krok 3

Tworzy to miejsce w telefonie komórkowym, gdzie Aplikacja, którą chcesz powielić, zostanie zainstalowana, aby używać jej na innym koncie. Jest bardzo łatwy w użyciu i umożliwia dwukrotne zainstalowanie aplikacji Uber na urządzeniu.

Są inne Podobne aplikacje dostępne w Sklepie Play, które umożliwią Ci wykonanie kopii Aplikacji na Twoim urządzeniu. Niezależnie od tego, z którego zdecydujesz się skorzystać, będziesz mógł korzystać z dwóch kont Uber na tym samym telefonie komórkowym.

dołącz do naszego kanału telegram