Skip to content

Jak mieć dwa konta TikTok na tym samym urządzeniu z Androidem? – Podwójna aplikacja

11 de Listopad de 2021

Odkąd TikTok stał się popularny, wszyscy zaczęli tworzyć treści z różnych powodów. Niektórzy robili to, żeby zarobić, ale inni po prostu to robili zabawiać innych ludzi a także uważali to za proste hobby.

Istnieje wiele pytań dotyczących rzeczy, które możesz zrobić z TikTok i jak to działa. Dlatego pokażemy Ci niebawem jak mieć dwa konta TikTok na jednym telefonie i jak sprawdzić, czy Twój telefon autoryzuje wiele aplikacji. Wyjaśnimy również, jakie rzeczy należy wziąć pod uwagę przed zarejestrowaniem dwóch kont TikTok na jednym urządzeniu.

Jakie są zalety korzystania z dwóch kont TikTok na tym samym telefonie komórkowym?

Rejestracja dwóch kont TikTok na jednym urządzeniu niesie ze sobą pewne korzyści. Okazuje się, że jest ich w sumie 3, a pokażemy Ci je poniżej, abyś był bardziej świadomy, jak to jest wygodne mieć dwa konta TikTok zarejestrowane na tym samym urządzeniu.

Ma dwa różne algorytmy

Główną korzyścią jest to, że zmienią się algorytmy dla każdego konta. Kiedy mówimy o algorytmie, mamy na myśli dane dostępowe do wprowadzenia na koncie TikTok i korzystaj z niego. Jeśli masz konto TikTok, na którym obserwujesz kogoś lub przesyłasz filmy, których nie chcesz, aby Twoi znajomi rodziny widzieli podczas korzystania z telefonu, posiadanie dwóch kont TikTok pomoże Ci rozwiązać tego rodzaju problemy.

Ponieważ zawsze możesz pozostawić konto TikTok otwarte, że tak powiem, publiczne. I drugie konto, które chcesz zachować bardziej prywatne. Możesz podać inne hasło i usuń automatyczne logowanie.

Kontrola rodzicielska

Jeśli jesteś rodzicem, okoliczności bezpieczeństwa stają się bardzo pozytywne. Bo czy twój syn czy córka to lubi często oglądaj filmy TikTokMożesz utworzyć dodatkowe konto TikTok dla swojego dziecka i w ten sposób kontrolować osoby, które śledzą w TikTok. W ten sposób uniemożliwisz mu oglądanie filmów z lekko wulgarną treścią.

Oczywiście prawdą jest, że w TikTok nie można przesyłać nagich filmów, ale czasami niektórzy użytkownicy wymyślają tańce, które dają dużo do myślenia. Więc w takim przypadku najlepiej kontroluj typ treści które dzieci zobaczą w TikTok.

Zarządzaj samodzielnie swoim kontem osobistym i służbowym

Czasami TikTok jest wymagany do promowania sprzedaży niektórych produktów lub też promować usługi które oferujemy innym ludziom.

Jedno z tych kont byłoby przeznaczone do zadań związanych z pracą, a drugie do zadań rekreacyjnych. Jednak niezależnie od na co chcesz dedykować konto, musisz dowiedzieć się, jak utworzyć kolejne konto TikTok. Podczas tworzenia konta wystarczy publikować treści i promować konto TikTok.

chłopiec używający swojego telefonu komórkowego

Poza tym również To będzie dla Ciebie bardzo wygodne że dowiesz się, jak usuwać filmy, które przesłałeś na swoje konto TikTok. Więc jeśli kiedykolwiek przez pomyłkę opublikujesz osobisty film, możesz go szybko usunąć, a tym samym uniemożliwić innym osobom oglądanie go.

Jak sprawdzić, czy Twój telefon umożliwia podwójne aplikacje, czy nie?

Tego typu rzeczy mogą być znane na różne sposoby, wszystko to będzie zależeć po części od systemu, z którego korzysta Twoje urządzenie, a także zależy od marki urządzenia. Obecnie istnieją pewne urządzenia, które umożliwiają klonowanie aplikacji, a niektóre nie mają jeszcze tej funkcji.

Z urządzeniami Samsung

Aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie Samsung jest zaktualizowane do najnowszych funkcji niektórych urządzeń, musisz wejdź do sekcji aplikacji. Będąc tam, zlokalizuj aplikację TikTok lub inną, aby w ten sposób ją sklonować.

Na innych telefonach z Androidem

W przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android proces jest praktycznie taki sam. Musi przejdź do ustawień telefonu komórkowego i znajdź aplikację, którą chcesz sklonować. Następną rzeczą jest zobaczenie opcji tego samego, aby sprawdzić, czy można go zduplikować.

Co należy wziąć pod uwagę, aby zarejestrować drugie konto TikTok?

Gdy zdecydujesz się stworzyć drugie konto TikTok Aby mieć go na jednym urządzeniu, musisz mieć na uwadze co najmniej dwie bardzo potrzebne rzeczy. O czym wspomnimy poniżej:

kobieta korzystająca z komputera i telefonu komórkowego

Nie powinno być z tym samym adresem e-mail

Regulatorzy platformy nie pozwalają użyj konta e-mail dla wielu kont TikTok. Jeśli więc używasz już swojego e-maila na koncie TikTok, musisz wybrać utworzenie innego konta e-mail lub użyć swojego numeru telefonu.

Użyj danych dostępowych, których nie zapomnisz

Przed przystąpieniem do tworzenia konta TikTok zaleca się, aby pamiętać wprowadź hasło niełatwe do rozszyfrowania i niełatwe do zapomnienia. Kiedy spełnią się wszystkie rodzaje rzeczy, nikt nie będzie w stanie włamać się do twojego konta, ani nie stanie się to z zapomnieniem algorytmów.

Należy zauważyć, że jeśli masz problemy z utworzeniem nowego konta TikTok, strona pomocy technicznej zawsze będzie do Twojej dyspozycji.