Skip to content

Jak mieć dwa konta na Facebooku z tym samym adresem e-mail, numerem telefonu lub nazwą, czy to możliwe?

15 de kwiecień de 2021

Plik Korzystanie z sieci społecznościowej W naszych czasach stało się przepełnione do tego stopnia, że ​​bycie częścią tego świata jest prawie wymogiem. Tak wielu powstało w tej dziedzinie.

Sieć społeczna najczęściej używany na całym świecie jest Facebook. Cóż, gigantyczna liczba aktywnych użytkowników sprawia, że ​​jest to tytan sieci społecznościowych. Wynika to z jego licznych funkcji i narzędzi, które sprawiają, że Facebook jest platformą do różnych celów.

Jeden z nich jest sprzedawać przedmioty za pośrednictwem Marketplace. Podobnie możliwe jest przesyłanie zdjęć 3D i filmów 360 °. Ponadto na filmach z Facebooka można zarabiać.

Dlatego tutaj wyjaśnimy, jak mieć dwa konta na Facebooku z tym samym adresem e-mail, numerem telefonu lub nazwą. Czytaj dalej i uzyskaj wszystkie informacje.

Jak mieć dwa konta na Facebooku z tym samym adresem e-mail, numerem telefonu lub nazwą

Może w potrzebie otwórz konto na FacebookuPomyślmy o pominięciu kroku otwierania konta e-mail. Cóż, aby zweryfikować naszą tożsamość, musimy podać numer telefonu lub adres e-mail.

Teraz tak próbowaliśmy otworzyć konto na Facebooku W przypadku wiadomości e-mail, która została wcześniej zarejestrowana na innym koncie na Facebooku, w formularzu rejestracyjnym, proces nie pozwoli nam kontynuować. Dzieje się tak, ponieważ Facebook umożliwia tylko jedną rejestrację na jednym koncie e-mail.

Następnie, jeśli przystąpimy do próby wypełnienia formularza rejestracyjnego numerem telefonu, który był już zarejestrowany na innym koncie, Facebook nie będzie pozwoli nam kontynuować proces rejestracji. Otóż ​​tak samo jak w poprzednim przypadku numer telefonu zarejestrowany na każdym koncie na Facebooku musi być unikalny.

Wreszcie, jeśli zakończymy naszą rejestrację na Facebooku przy użyciu nazwy użytkownika, która była wcześniej używana, system pozwoli nam się pomyślnie zarejestrować. Dzieje się tak, ponieważ nie ma ograniczeń w używaniu tej samej nazwy użytkownika w tej sieci społecznościowej.

Jak widać, nie jest to możliwe mieć dwa konta na Facebooku z tym samym adresem e-mail lub ten sam numer telefonu. Ale jeśli chodzi o nazwę, dzieje się odwrotnie, ponieważ jeśli to możliwe, może dojść do duplikacji.

Czy można zarejestrować się na Facebooku pod fałszywym nazwiskiem?

We wczesnych latach istnienia Facebooka sieć społecznościowa miał silnik raczej kiepskie wyszukiwanie, ponieważ tylko jedną osobę można było znaleźć za pomocą jej nazwy użytkownika. W ten sposób użytkownicy zaczęli używać bardziej „oryginalnych” nazw. W ten sposób byłoby mniej wyników wyszukiwania i łatwiej byłoby znaleźć swoje profile.

telefon z facebookiem

Jednak z biegiem czasu to się zmieniło, ponieważ wyszukiwania na Facebooku zaczęły uwzględniać dane osobowe konta, aby znaleźć „lepsze wyniki”. Więc gdybyśmy szukali jakiejkolwiek nazwy, znaleźlibyśmy wyniki osób o tym nazwisku w naszym mieście czy uniwersytet, nawet wśród naszej grupy społecznej.

Nie było więc już potrzeby tworzenia fałszywych nazwisk, aby można było je znaleźć. W tym samym czasie, kiedy to się działo, Facebook wzmocnił swoją weryfikację tożsamości, umożliwiając użytkownikowi pojedynczą zmianę nazwy. Ponadto nie można już używać fałszywych nazwisk, ponieważ w niektórych przypadkach Facebook żąda dokumentu, który identyfikuje twoją tożsamość.

Wszystko po to, by zmniejszyć fałszywe konta i profile tej sieci społecznościowej. Dlatego ludzie wrócili do używania swoich prawdziwych imion, podczas gdy wyszukiwania są coraz lepsze, aby były bardziej precyzyjne. Do tego stopnia, że ​​kiedy szukamy osoby po imieniu, Facebook pokazuje dokładnie, kogo szukasz, mimo że jest więcej użytkowników o tej samej nazwie.

Zarejestruj już zarejestrowany numer telefonu w komunikatorze Facebook

To rozszerzenie aplikacji serwisu społecznościowego Facebook działa podobnie do tego. Cóż, nawet jeśli możesz otworzyć dwa konta komunikatora na tym samym telefonie, podczas ich tworzenia, nie będziemy mogli użyć tego samego numeru numer telefonu niż inna zarejestrowana osoba, nie możesz użyć adresu e-mail, który został zarejestrowany.

To w celu promocji tworzenie rzeczywistych profili w ramach Platforma. Dotyczy to zarówno platformy Messenger Lite, jak i jej pełnej wersji. I w ten sam sposób w wersji na komputery stacjonarne.