Skip to content

Jak łatwo zmienić, zresetować lub przywrócić moje hasło HostGator

2 de kwiecień de 2023

HostGator to jeden z najpopularniejszych dostawców usług hostingowych lub internetowych i przy większym zapotrzebowaniu ze strony Internetu. Jest to jedna z najlepszych stron WordPress, a ponadto umożliwia łatwe i szybkie publikowanie stron internetowych. Na pewno znasz tę firmę z referencji od innych użytkowników.

Możemy to powiedzieć dzisiaj HostGator jest to jeden z najlepszych serwerów zakwaterowanie lub hosting, ponieważ, jak mówi jego hasło, oferuje najlepszą obsługę w najlepszym stosunku jakości do ceny.

W tym momencie posiadanie strony internetowej jest niezwykle ważne, znacznie więcej, jeśli chcesz, aby Twoja marka odniosła sukces w sieci, do tego potrzebujesz dobrze zorganizowanej strony internetowej, która odpowiada osobowości Twojej firmy, Twoim potrzebom i potrzebom Twoich klientów. Bo nie wystarczy być w internecie, ale trzeba zastosować odpowiednie strategie, aby internet zaczął pracować dla ciebie, a nie przeciwko tobie.

Jeśli chcesz rozszerzyć swój biznes, najlepiej jest stworzyć profesjonalną stronę internetową lub mieć stronę internetową, na której oferujesz swoje produkty, ponieważ możesz łatwiej dotrzeć do większej liczby osób, bez konieczności ponoszenia tych wysokich kosztów reklamy. Z tego powodu jest to mieć dobrze zorganizowaną stronę internetowązoptymalizowany i mający dobry, profesjonalny projekt strony internetowej, gwarantuje przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Ponadto pozwoli również Tobie zwiększyć swoje dochodyponieważ odległość nie będzie już przeszkodą, ponieważ Twoi kupujący nie będą musieli udawać się do Twojego sklepu, aby kupić produkt.

Dla tego, będziesz potrzebować domeny, wybierz hosting i samą stronę. Domena to adres, który użytkownicy wpisują w przeglądarce i służy do identyfikacji i dostępu do strony internetowej, a hosting to komputer lub serwer, na którym przechowywana jest Twoja strona internetowa i informacje, które na niej publikujesz.

Zmień hasło cPanel Hostgator

Czy masz już zarejestrowaną domenę i zakontraktowałeś usługi hostingowe oferowane przez HostGator? Gratulujemy, bo idziesz dobrą drogą. Czy nieumyślnie zapomniałeś hasła? Rozumiemy więc, że być może jesteś zdesperowany, ponieważ potrzebujesz go do zarządzania swoją witryną. Więc bez zbędnych ceregieli, tutaj ci pokazujemy jak zresetować hasło w HostGator.

cPanel HostGator

Powinieneś wiedzieć, że istnieją dwa sposoby przywrócenia lub zresetowania hasła HostGator: z platformy HostGator i poza nią.

Jak zresetować hasło z HostGator

 1. Zaloguj się do swojego cPanel.
 2. Wejdź do sekcji „Preferencje”.
 3. Kliknij Zmień hasło.
 4. Wpisz swoje stare hasło.
 5. Wprowadź swój Nowe hasło. (To hasło musi zawierać wielkie i małe litery, cyfry i symbole dla maksymalnego bezpieczeństwa), a następnie potwierdź je.
 6. Teraz masz zamiar kliknąć na zmień hasło.

Jak zresetować hasło poza HostGator

 1. Wejdź na oficjalną stronę HostGator.
 2. Naciskać „Zaloguj sie”
 3. Wybierz opcję „Zapomniałem hasła”
 4. Wpisz e-mail, na który zarejestrowaliśmy naszą domenę w tym hostingu.
 5. Naciskać „Zresetuj hasło”
 6. Wpisz swój adres e-mail i postępuj zgodnie z instrukcjami, które zostały do ​​Ciebie wysłane, aby zresetować hasło. Zazwyczaj wyślą Ci a spinki do mankietów za pomocą którego możesz napisać nowe hasło.

żółte i fioletowe ikony hostgatora

Czy wiedziałeś..? HostGator został założony w 2002 roku i do tej pory jest „domem” dla ponad 9 milionów domen. Swoimi usługami, Oferują wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 365 dni w rokuzarówno przez czat, jak i pocztę.

Jednak jego użytkownicy to zauważyli jego czas reakcji został wydłużony z 24 do 48 godzin, w niektórych przypadkach nawet 72 godziny. I wreszcie, pomimo sprzeciwu wobec ich sloganu, ich cena katalogowa jest nieco wysoka w porównaniu z ich konkurentami.

Na koniec, jako sugestia, polecamy zmieniać hasło do konta HostGator co miesiąc. Zmiana hasła do Panelu nie wymaga podania starego hasła, więc może być wykorzystana w przypadku zapomnienia hasła. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom udało Ci się odzyskać hasło do konta HostGator bez większych niedogodności.

dołącz do naszego kanału telegram