Skip to content

Jak łatwo zmienić stronę główną w Mozilla Firefox (przykład)

31 de styczeń de 2021

Mozilla Firefox to przeglądarka internetowa, która jest dobrze znana i ceniona przez swoich użytkowników, ponieważ jej szybkość i niezawodność są ewidentne. W ten sam sposób oferuje nam szereg zalet, które sprawiają, że Firefox jedna z najlepszych przeglądarek 2020. Jednak jedną z osobliwości, które nam oferuje, jest to, że możemy zmienić stronę główną w Mozilla Firefox, dodając jedną z naszych preferencji, a także umożliwia aktywację i tłumaczenie stron w Mozilla Firefox.

Ale jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się, ponieważ w tym poście wyjaśnimy, jak to zrobić krok po kroku. Zapraszamy więc do obejrzenia i odkrycia najlepszych szczegółów dotyczących Mozilla Firefox.

Co to jest przeglądarka internetowa?

Przeglądarka internetowa to program służący do uzyskiwania dostępu do Internetu lub dowolnej strony internetowej. On sam się o to troszczy konwertować i interpretować pliki komputerowe i że te są widoczne. Dokładnie jego funkcją jest ustanowienie relacji między siecią komputerową a użytkownikiem, osiągając pożądany rezultat.

Należy podkreślić, że przeglądarka internetowa jest zgodna i umożliwia wykonywać wiele czynności, w tym wizualizacja tekstów, osadzone zasoby multimedialne; a także uzyskiwanie dostępu do dowolnej witryny internetowej, a nawet wykonywanie w niej czynności.

Przeglądarki działają, łącząc się z adresem internetowym, pobierając pliki lub zasoby, które użytkownik chce zobaczyć, i ostatecznie je pokazując. Ten proces jest automatyczny i szybki.

Co to jest strona główna?

Prawdopodobnie często słyszałeś termin „strona główna”, ale zazwyczaj są użytkownicy, którzy nie wiedzą, czym naprawdę jest strona główna ani do czego służy. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ poniżej podamy Ci najbardziej istotne informacje na ten temat.

Kiedy mówimy o stronie głównej, mamy na myśli strona główna witryny internetowejOznacza to, że będzie to pierwsza strona, która zostanie uruchomiona po rozpoczęciu przeglądania sieci. Umożliwia nam dostęp do dowolnej podstrony, niezależnie od tego, czy jest to portal społecznościowy, czy inny serwis.

Dlatego należy zauważyć, że strony główne znane są również jako okładka lub w języku angielskim „Strona główna”, co oznacza stronę główną. W ten sam sposób należy zauważyć, że odpowiada on również za pokazywanie tego, co znajduje się na stronie internetowej, a także za jej linki prowadzące do różnych podstron.

Jak zmienić stronę główną w Mozilla Firefox?

Jeśli pobrałeś i zainstalowałeś Firefox Free na swoim komputerze, ale nie wiesz, jak zmienić lub dodaj żądaną stronę główną, a następnie postępuj zgodnie z każdą z tych prostych instrukcji, dzięki czemu możesz to zrobić w łatwy i szybki sposób.

1. Otwórz przeglądarkę

2. Następnie klikamy w lewym górnym rogu, gdzie jest napisane „Firefox”

3. Kliknij opcje i ponownie kliknij w lewym górnym rogu, dokładnie na karcie z napisem „generał

4. Następnie pojawią się różne opcje, więc przechodzimy do opcji „strona główna”

skonfigurować stronę główną przeglądarki Firefox

5. Dodaj link do strony, którą chcesz uruchomić po uruchomieniu przeglądarki (biorąc pod uwagę, że możesz umieścić dowolną stronę internetową)

6. Klikamy Akceptuj

7. Na koniec przechodzimy do prawego górnego rogu i klikamy na ikonę, co spowoduje natychmiastowe przeniesienie do strony głównej, którą dodaliśmy. W ten sposób potwierdzamy, że został on poprawnie zapisany.

Na koniec mamy nadzieję, że ten samouczek pomógł Ci, jednak chcielibyśmy poznać Twoją opinię. zmienić stronę główną przeglądarki Mozilla Firefox z łatwością? Czy uważasz, że Mozilla Firefox to dobra przeglądarka? Czy wiesz, jakie są najlepsze dodatki i rozszerzenia do przeglądarki Mozilla Firefox? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram