Skip to content

Jak łatwo zmienić lub anulować automatyczne odnowienie subskrypcji McAfee

12 de marzec de 2021

W tym artykule porozmawiamy o tym, jak bardzo łatwo anulować automatyczne odnowienie dla McAfee. Ale najpierw dowiedzmy się trochę więcej o tym, co to jest McAfeedo czego służy i co możesz z tym zrobić.

McAfee Security Scan to oprogramowanie antywirusowe, stworzone ponad 30 lat temu. Uzyskuje się go bezpłatnie, a następnie należy aktywować wersję próbną programu antywirusowego. McAfee jest odpowiedzialna za sprawdzenie, czy komputer jest chroniony, a jeśli nie, za automatyczne zgłoszenie tego.

Firma McAfee sprawdza również plik komputerowa zapora sieciowa i oprogramowanie antywirusowe i ich stan. Po uzyskaniu tych informacji można określić stan bezpieczeństwa sprzętu. Jest to bardzo ważne, ponieważ znajomość stanu komputera lub informacji o zagrożeniach pozwala na wykonanie niezbędnych procedur zapewniających bezpieczeństwo komputera.

Oferuje również pomoc w radzeniu sobie z zagrożeniem ze strony zespołu. Aby sprawdzić stan bezpieczeństwa komputera, McAfee Security śledzi, kiedy ostatnie sprawdzenie komputera zostało przeprowadzone automatycznie, dzięki czemu użytkownik nie musi robić tego ręcznie. Mimo to możliwe jest wykonanie skanowania ręcznie.

Aby sprawdzić ręcznie, musimy najpierw upewnić się, że jesteśmy podłączeni do sieci internetowej. Następnie w menu „Początek”, musimy kliknąć ikonę McAfee Security Scan. Jeśli konieczna jest aktualizacja, musimy kliknąć „Aktualizuj teraz”. Wtedy rozpocznie się analiza. Ten raport z analizy bezpieczeństwa przedstawia stan ostatniego sprawdzenia. Jeśli nie możesz go znaleźć, możesz również sprawdzić, czy Twój program antywirusowy jest aktywny i działa poprawnie.

Jeśli z drugiej strony chcesz zezwolić na automatyczne wykonanie skanowania, wystarczy, że zaakceptujesz, że analiza została przeprowadzona poprzez kliknięcie na „Analizuj teraz” gdy zostaniesz o to poproszony i rozpocznie się proces sprawdzania stanu Twojego sprzętu.

Jakie są funkcje programu McAfee Security Scan i jak je zdobyć? Ponadto, jeśli już ją masz, ale chcesz zmienić lub anulować automatyczne odnawianie McAfee, jak to zrobić? Nauczymy Cię tego w tym artykule.

Jakie są funkcje programu McAfee Security Scan i jak je uzyskać?

McAfee to program antywirusowy i Oprogramowanie antyszpiegowskie który zapewnia stałą ochronę komputera dzięki przeprowadzaniu analiz w czasie rzeczywistym i oferowaniu różnych opcji analizy do wyboru. Jeśli nie możesz uzyskać do niego dostępu, nauczymy Cię, jak zalogować się do programu antywirusowego McAfee, jeśli zapomniałeś hasła

Ten, który jest Anti-Virus i Anti-Spyware, pozwala chronić komputer przed zagrożeniami, takimi jak wirusy, trojany, śledzące pliki cookie, rootkity, boty, spyware, adware i inne niechciane i bardzo niebezpieczne programy dla bezpieczeństwa Twojego sprzętu.

Analizuje również sekwencje poleceń w celu ich wykrycia potencjalnie niebezpieczny i uniemożliwić jej uruchomienie na Twoim komputerze lub w przeglądarce internetowej.

Chroni również Twoją pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne i nie tylko. Działa to na Windows i Android, a także nie spowalnia działania naszego sprzętu, a raczej ma doskonałą wydajność.

Jak to zdobyć? Aby to zrobić, wystarczy przejść do oficjalnej strony McAfee i wykonać odpowiednie kroki w zależności od produktu McAfee, który chcesz uzyskać. Na przykład, jeśli chcesz, aby plik Antywirusowe, Musisz znaleźć się w tej sekcji i postępować zgodnie z instrukcjami pobierania i instalacji.

Teraz, jeśli masz już McAfee i chcesz dezaktywować automatyczne odnawianie go, w następnym bloku nauczymy Cię, jak to zrobić.

Jak zmienić lub anulować automatyczne odnawianie McAfee?
Antywirus McAfee na ekranie komputera

Chociaż automatyczne odnawianie zapewnia odnowienie produktu McAfee przed wygaśnięciem, niektórzy wolą wyłączyć tę opcję. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

Krok 1

Wejdź na ich stronę i wybierz opcję „Moje konto”. Następnie kliknij „Zaloguj się”. Następnie kliknij opcję „Moje konto”, a następnie wybierz „Ustawienia automatycznego odnawiania”.

Krok 2

Sprawdź w zakładce „Nieprzerwana ochrona” jeśli automatyczne odnawianie jest aktywowane dla Twojej subskrypcji produktu. Jeśli masz wiele subskrypcji produktów McAfee, sprawdź stan każdego z nich.

Krok 3

Aby dezaktywować automatyczne odnawianie tych produktów, musisz zmienić opcję „Włącz / Wyłącz” obok produktu od „Aktywowany” do „Niepełnosprawny”. Następnie wystarczy sprawdzić dostępne opcje i wybrać opcję „Dezaktywuj”, jeśli na pewno chcesz to zrobić. Teraz wystarczy tylko potwierdzić wybór, naciskając „Tak, dezaktywuj” i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram