Skip to content

Jak łatwo załadować lub wstawić napisy w RealPlayer

27 de luty de 2021

Postęp technologiczny jest bardzo zauważalny, z biegiem lat technologia jest w nas coraz bardziej zakorzeniona. W ten sam sposób stał się podstawowe narzędzieza pomocą którego możemy zrobić tysiące rzeczy.

Podobnie, coraz wyraźniejsze staje się korzystanie z urządzeń mobilnych, obecnie większość ludzi używa tych urządzeń do wykonywania wszelkiego rodzaju operacji komputerowych. Dzieje się tak, ponieważ firmy zajmujące się rozwojem urządzeń czynią je coraz lepszymi.

Z tego powodu systemy operacyjne, które są odpowiedzialne za sterowanie urządzeniami, mają obowiązek przedstawienia coraz lepsze oprogramowanie. Podobnie narzędzia mobilne, takie jak aplikacje, są bardzo przydatne na tych urządzeniach.

Wśród najczęściej używanych aplikacji mobilnych są odtwarzacze multimedialne, na których uruchamiane są wszystkie zapisane przez nas pliki audio i wideo. Dysponujemy również odtwarzaczami wideo online.

Co to jest RealPlayer i jaki jest pożytek z przesyłania napisów?

Jak wiadomo, obecnie dostępnych jest wiele aplikacji do odtwarzania multimediów, z których każda ma specjalne właściwości. Ale sukcesy odnoszą tylko najlepsi i najzdolniejsi.

Jednym z najlepszych w tej dziedzinie jest niewątpliwie RealPlayer, oficjalnie uruchomiony w 1995 roku, wówczas nosił nazwę RealAudio Player. Z biegiem czasu zyskiwał akceptację użytkowników, aż stał się tym, czym jest dzisiaj.

Od czasu do czasu aplikacja przedstawia nowe aktualizacje systemu, które stają się lepsze i bardziej zaawansowane niż poprzednie wersje. Podobnie może odtwarzać większość obecnie dostępnych formatów multimedialnych.

Podobnie, jest dostępny dla najczęściej używanych platform głównych, dlatego jest jednym z najbardziej znanych odtwarzaczy multimedialnych. Co najlepsze, ten odtwarzacz multimedialny można pobrać bezpłatnie.

Z drugiej strony istnieją pewne typy treningów, których nie można odtwarzać w tym narzędziu, co może być bardzo niewygodne, gdy chcesz odtworzyć pliki. Ten problem występuje również zwykle podczas odtwarzania filmów w formatach takich jak AVI.

Ale nie ma się co martwić, ten problem można bardzo łatwo rozwiązać. Aby to zrobić, musisz pobierz wtyczkę który następnie zainstaluje program RealPlayer. Ta wtyczka będzie wtyczką z możliwością ładowania napisów do RealPlayer. W tym artykule dowiesz się, jakie kroki należy wykonać, aby załadować lub wstawić napisy w RealPlayer w bardzo łatwy sposób.

Kroki, aby załadować lub wstawić napisy w RealPlayer

Witryna prawdziwego gracza

RealPlayer daje możliwość dokonywania wielu konfiguracji w interfejsie systemu, jedną z nich jest dodawanie napisów. Ta czynność umożliwia programowi regularne rozpoznawanie większej liczby typów plików.

Jeśli chcesz to zrobić, pierwszą rzeczą do zrobienia jest pobierz odpowiednią wtyczkę, odbywa się to z zasobów aplikacji. Gdzie można bardziej szczegółowo zapoznać się z procedurą, którą należy zastosować. Następnie należy przejść do pliku, w którym znajduje się napisy i skopiować go, w tym celu należy kliknąć folder prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Kopiuj”. W ten sposób pliki zostaną już skopiowane.

Następnym krokiem będzie wklej pliki, musisz przejść do witryny, w której znajduje się plik filmowy, którego nie można odtworzyć. Teraz musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać „Wklej”, aby pliki zostały zainstalowane.

Następnie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy plik, do którego zostały skopiowane i wybrać opcję „Zmień nazwę”. Wprowadzona nazwa musi być taka sama, jak plik, w którym znajduje się film do odtworzenia.

Po wykonaniu powyższych czynności plik można odtworzyć normalnie. I voila, napisy zostały załadowane w RealPlayer w bardzo łatwy sposób.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. załaduj lub wstaw napisy w RealPlayer? Czy znasz inną metodę, która pozwala na to działanie? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

Możesz być także zainteresowany, jakie są najlepsze odtwarzacze filmów 3D na mój komputer?

dołącz do naszego kanału telegram