Skip to content

Jak łatwo zainstalować Kodi na Roku TV w języku hiszpańskim? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Jeśli jesteś miłośnikiem technologii i przesyłania strumieniowego, z pewnością wiesz, czym jest Kodi i jak działa, i zastanawiasz się jak zainstalować Kodi na Roku TV, na Xbox One, w rzeczywistości na iPhonie lub iPadzie, jest to całkowicie legalne. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że chociaż nie ma oficjalnej metody połączenia obu usług, nie oznacza to, że nie możesz zoptymalizować swoich wrażeń podczas oglądania treści Kodi na Roku.

Zainstalować Kodi na Roku TV?

Nie jest to tak naprawdę instalacja jako taka, raczej jest to połączenie między obydwoma elementami, które pozwoli Ci cieszyć się tymi dwoma usługami bez konieczności porzucania lub naruszania struktury Roku. Po pierwsze, ważne jest, aby ustalić różnice między Kodi i Roku TV, ponieważ chociaż ta para jest związana ze światem przesyłania strumieniowego, nie są to produkty tego samego typu.

W rzeczywistości Roku TV to bezpośrednio szereg urządzeń zaprojektowanych do przesyłania strumieniowego z określonych aplikacji. Te programy są dostępne w Twoim katalogu i pracować z systemami abonamentowymi, chociaż Kodi nie należy do możliwości.

Chociaż sam Kodi jest oprogramowaniem, które przesyła zawartość, więc różnice między jego prezentacją a działaniem umożliwiają ich połączenie, nawet jeśli nie robisz tego za pośrednictwem bezpośrednia oferta z Roku.

Metody oglądania Kodi na Roku: z systemu Windows

Są dwie główne metody, dzięki którym możesz łącze lub zainstaluj Kodi na Roku TV, a te różnią się właśnie zewnętrznymi elementami, których użyjesz do osiągnięcia swojego celu.

Pierwsza odbywa się za pośrednictwem komputera i nie jest to tajemnicą Windows to wiodące urządzenie lub platforma na poziomie podstawowym Dlatego w przypadku korzystania z Kodi jednym z najlepszych sposobów synchronizacji z Roku Tv jest użycie tego systemu operacyjnego.

Aby to zrobić, musisz włączyć komputer z systemem Windows i otworzyć menu „Start”, może to być klawiszem „Win” lub przyciskiem znajdującym się po lewej stronie paska zadań. W tym panelu użyjesz paska wyszukiwania, aby wykonać szybkie zapytanie z frazą „Konfiguracja urzadzenia”, Gdzie należy znaleźć i preferować opcję„ Dodaj urządzenie ”.

Będziesz wtedy mieć dość obszerną listę możliwości, ale w tym przypadku Twój przedmiot będzie nosił nazwę „Roku” i po wybraniu zostanie dodany jako urządzenie do przesyłania strumieniowego, którego będziesz używać. Po zakończeniu tej procedury możesz przejść do dostępu do Kodi na urządzeniu Roku, wykonując projekcję ekranu z komputera, Nie ma potrzeby stosowania kabli ani elementów zewnętrznych.

Z Androidem Smart TV

Inny sposób zainstaluj Kodi na Roku TV korzysta z telewizora Smart TV z systemem Android, ponieważ w ten sposób możesz skorzystać z trybu powielania wyświetlanych treści i możesz to osiągnąć, wykonując kilka prostych kroków.

Telewizor z KODI

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zainstalować na swoim Smart TV Kodi. Następnie musisz skierować swoje działanie na ekran początkowy urządzenia Roku, aby uzyskać dostęp do „Ustawień” wspomnianej jednostki.

W sekcji ustawień musisz znaleźć i wybrać opcję o nazwie „Uaktualnij system”, Musisz go wybrać, aby móc zaktualizować Roku do Software Build 5.2 lub innej wyższej wersji.

Po zakończeniu modernizacji systemu należy wrócić do sekcji „Konfiguracja”, ale tym razem zdecydujesz się na pozycję o nazwie „Screen Mirroring”.

W związku z tym przystąpisz do włączania trybu znanego jako „Screen Mirroring” Twojego urządzenia Roku, na którym następnie musisz zapisać zmiany, klikając opcję „OK” i tak dalej zainstaluj Kodi na Roku TV.

dołącz do naszego kanału telegram