Skip to content

Jak łatwo włączyć „ochronę w czasie rzeczywistym” programu Windows Defender — kompletny przewodnik

17 de grudzień de 2021

Od wielu lat Windows jest ukoronowany jako najpopularniejszy na świecie system operacyjny dla komputerów, co sprawiło, że stał się popularny ulepszanie programów i aktualizacji to zapewnia, że ​​doświadczenie, które zapewnia subskrybentom, którzy mają ten system na swoich komputerach.

Jedna z nowych aktualizacji systemu Windows przyniosła nowy program, jakim jest Windows Defender. Dzięki temu programowi możesz chronić swój komputer przed wirusami, które mogą zaatakować Twój system. Dlatego pokażemy Ci, jak możesz włącz i wyłącz ten program antywirusowy w przypadku, gdy jest to konieczne.

Co zrobić, jeśli Windows Defender nie pozwala na zainstalowanie programu na twoim komputerze?

Bardzo ważne jest, aby na naszym komputerze był zainstalowany program antywirusowy, aby był chroniony i pracować zgodnie z oczekiwaniami i nie zwalniaj w miarę upływu czasu. Ale zdarza się, że ten program antywirusowy nie pozwala nam zainstalować programu na naszym komputerze. Dlatego pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby Windows Defender pozwolił Ci zainstalować ten program.

Usuń ochronę ze swojego komputera

Jednym z najczęstszych błędów występujących w programach antywirusowych jest to, że nie pozwalają one na zainstalowanie programu, ponieważ jest on rozpoznawany jako zagrożenie. Dlatego jest to konieczne usuń ochronę z komputera Abyś mógł go zainstalować, wykonaj kroki, których Cię nauczymy.

Wyłącz program antywirusowy

Jeden ze sposobów na zakończyć instalację programu który został ograniczony przez program Windows Defender, to wyłączenie programu antywirusowego, w tym celu musisz zrobić to:

  1. W dolnej części ekranu po lewej stronie przejdziesz do uruchamiania systemu Windows
  2. Tutaj wejdziesz w „Ustawienia”, a następnie „Aktualizacja i zabezpieczenia”
  3. Teraz będziesz szukać opcji „Zabezpieczenia systemu Windows”.
  4. W tym nowym oknie będziesz musiał wejść w opcję „Ochrona przed wirusami lub zagrożeniami”. Zamierzasz wejść do „Administracji konfiguracji”.
  5. Odtąd nie zrobisz nic trudnego, po prostu ustawisz ustawienia na „Wyłącz”, a następnie kliknij tak, aby program Windows Defender był wyłączony

Jak włączyć ochronę w czasie rzeczywistym za pomocą Windows Defender?

Zgodnie z oczekiwaniami, jeśli wyłączyłeś ochronę w czasie rzeczywistym Windows Defender będziesz musiał włączyć go ponownie. W tym celu musisz wykonać kroki, które zamierzamy wskazać.

Z zabezpieczeń systemu Windows

To działanie, które będziesz musiał wykonać za pomocą „Zabezpieczeń systemu Windows”, i aby to osiągnąć, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Przejdziesz do „Ustawień”, a następnie wejdziesz „Aktualizacja i zabezpieczenia”
  2. Teraz przejdź do „Zabezpieczenia systemu Windows”, a następnie do „Ochrona przed wirusami lub zagrożeniami”
  3. Tutaj znajdziesz „Menedżera konfiguracji”, w którym będziesz mógł ponownie aktywować ochronę w czasie rzeczywistym

Jak wyłączyć „Ochronę w czasie rzeczywistym” w programie Windows Defender?

chłopiec używający komputera

Jak wyjaśniliśmy w trakcie samouczka, Windows Defender to dobra ochrona przed wirusami, dzięki której możesz konserwować swój komputer wolny od wszelkich zagrożeń dla systemu operacyjnego twojego komputera.

Dlatego konieczne jest, aby zawsze aktywować ten program antywirusowy na swoim komputerze. Jeden z najlepsze funkcje, jakie ma ten program to ochrona w czasie rzeczywistym, dzięki której możesz chronić swój komputer przed zagrożeniami od momentu wejścia do komputera, a tym samym nie dopuścić do uszkodzenia systemu.

Sposób aktywacji ochrony w czasie rzeczywistym jest taki sam jak ten, o którym przed chwilą wspomnieliśmy, wystarczy wykonać to w sposób, który wyjaśniliśmy i nie będziesz miał żadnych niedogodności w ten sposób.

dołącz do naszego kanału telegram