Skip to content

Jak łatwo uzyskać kamień, minerały i drewno w rdzy – Przewodnik po rdzy

4 de luty de 2021

W całym biznesie Egoland pojawiają się pytania, czym jest i jak wejść do Egoland i o co chodzi w tym wszystkim Rust. Cóż, Rust to bardzo ciekawa, ale złożona gra o przetrwaniu. Dlatego poniżej przedstawiono podstawowy przewodnik, z którym się nauczysz jak łatwo zdobyć kamień, minerały i drewno w Rust. Z pewnością zbieranie materiałów jest najważniejsze w grze i warto o tym wiedzieć.

Wybierz dobre miejsce w Rust

Jeśli grasz w Rust po raz pierwszy, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się grać samemu w Rust, czy z innymi, pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest wybierz dobre miejsce. Wybór lokalizacji może być trudny, ale pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie lokalizacji z dobrym zaopatrzeniem w wodę.

Wybór miejsca w pobliżu rzeki lub jeziora będzie kluczowy dla naszego przetrwania, ale trzeba też wziąć pod uwagę inne rzeczy. Najbardziej wskazane byłoby wybranie miejsca, w którym znajdujemy się z najmniejszą ilością możliwych zagrożeń.

Dobrym miejscem do rozpoczęcia byłby plik zaśnieżona przestrzeńrozumiejąc, że jest bezpieczniej (choć pamiętaj o rozpaleniu ogniska, żeby było ciepło). Z kolei jeśli grasz na serwerze z różnymi osobami, najlepiej byłoby oddalić się od obszarów respawnu, gdyż z pewnością ci, którzy się pojawią, będą próbowali cię wyeliminować. Rozumiejąc te zasady, są inne, które musisz wziąć pod uwagę, znaleźć podstawowe surowce, minerały i drewno.

Zdobądź drewno w Rust

Kiedy po raz pierwszy pojawimy się w Rust, będziemy mieć najbardziej podstawowe narzędzie „skała”. Może się to wydawać drobiazgiem, ale to właśnie dzięki temu prymitywnemu narzędziu rozwijamy się w grze wideo, dlatego może stać się bardzo przydatne, gdy nauczysz się podstaw.

Proces zdobywania drewna jest bardzo prosty, używając skały, z którą się pojawiłeś na początku, jest to kwestia uderzenia w drzewa. Dlatego zlokalizuj pobliskie drzewo i uderz w pień skałą. Zobaczysz plik Czerwony xPostaraj się w nią trafić, bo w ten sposób zdobędziesz drewno.

Na początku zbieranie drewna jest nieco powolne, ale gdy przejdziesz przez grę i stworzysz własne narzędzia, proces ten będzie o wiele szybciej. Mimo to bądź cierpliwy i uderzaj w drzewa jak najwięcej, aby zebrać jak najwięcej drewna.

Zdobądź kamień w Rust

Zdobycie kamienia również jest łatwe, wystarczy go poszukać Big Rock z którego możesz uzyskać materiał. Nie martw się, możesz użyć skały, z którą się odrodzisz na początku, aby zdobyć kamień. Proces jest taki sam jak w przypadku drewna, zbliż się do skały i zacznij w nią uderzać.

Zobaczysz pojawiającą się poświatę, co oznacza, że tam powinieneś trafić aby szybciej uzyskać materiał. Po prostu wyceluj w ten błysk, a stopniowo zdobędziesz rocka. Ten proces jest długotrwały, ale kamień jest niezbędny do tworzenia narzędzi i innych materiałów.

Zdobądź inne minerały, co powinieneś wiedzieć

Rozpoznasz różne minerały w zależności od kolor „rock” Widzisz, na przykład, skała rudy siarki ma żółtawy kolor, podczas gdy metal będzie miał bardziej podobny odcień do pomarańczowego lub brązowego.

graj w odkrywanie rdzy

Oczywiście, aby uzyskać minerały takie jak te wymienione powyżej, konieczne będzie użycie narzędzi. Na początku możesz użyć drewna i innych materiałów do stworzenia kolców, które pozwolą ci łatwiej zdobyć te minerały.

Oprócz wszystkich powyższych jest to bardzo ważne uderzyć w iskierki podczas zbierania minerałów. Jeśli zrobisz to sprawnie, otrzymasz premię z uzyskanych surowców. W każdym razie, aby uzyskać ten bonus, konieczne będzie użycie najbardziej odpowiedniego narzędzia dla każdego minerału.

Pod względem zastosowań siarka jest bardzo ważna przy tworzeniu amunicji i materiałów wybuchowych. Z drugiej strony metal jest niezbędny tworzyć broń, zbroja, materiały budowlane, różne narzędzia, a nawet do napraw.

Rust jest bardzo złożony, dlatego wielu woli grać w Minecrafta, w rzeczywistości istnieje możliwość pobrania i zainstalowania Minecrafta na Androida i iOS, co nie jest możliwe w przypadku Rust. Istnieją również inne gry, takie jak Rust, które możesz wypróbować w dowolnym momencie.

dołącz do naszego kanału telegram