Skip to content

Jak łatwo umieścić znak wodny na moich zdjęciach za darmo z komputera z systemem Windows

1 de kwiecień de 2023

Po pierwsze, zanim zaczniemy mówić o znakach wodnych na obrazie, musimy wziąć pod uwagę, że znak wodny jest techniką ukrywania informacji i ma na celu ujawnienie nielegalnego użycia określonej usługi cyfrowej przez nieautoryzowanego użytkownika, chociaż istnieją strony internetowe, które pozwalają na użycie obrazów kości bez znaku wodnego.

Na stronach takich jak banki obrazów lub instytucje, które często umieszczają znaki wodne chronić swoją pracę cyfrową lub prawa autorskie az drugiej strony znajdź sposób, aby rozpoznali ich pracę, a tym samym rozgłosili, do przyszłego zatrudnienia, istnieją również filmy bez znaków wodnych, które są w niektórych przypadkach edytowane.

Dziś się okazuje niezbędne do ochrony naszej pracy i własności intelektualnej Z reszty internetu, jak to ma miejsce w przypadku wielu fotografów, modelek i projektantów, istnieje również możliwość umieszczania znaków wodnych na pracach pisemnych.

Jak umieścić znaki wodne na dowolnym obrazie

Z drugiej strony ważne jest to abyś miał większą akceptację swoich dzieł cyfrowychstaraj się kojarzyć swoje logo z ładnymi, zabawnymi lub przyjemnymi zdjęciami i bardzo ważne jest, aby znak wodny znajdował się w miejscu, w którym nie wpływa na widoczność obrazu, którym może być dowolny jego róg.

Aby móc to zrobić i pozwolić każdemu innemu aby móc przeglądać naszą pracę bez nielegalnego korzystania z niejNie ma nic lepszego niż dodawanie znaków wodnych do naszych zdjęć, projektów lub obrazów.

Program do znakowania obrazów wodnych

Chociaż tę czynność można przeprowadzić przy użyciu różnych programów do obróbki zdjęćjest o wiele szybszy i łatwiejszy sposób, jeśli chcesz się nauczyć, jak to zrobić za pomocą zaledwie kilku kliknięć, ten przewodnik jest dla Ciebie!

Pomimo z prawie każdym programem do edycji obrazu możesz wykonać to zadanieistnieją inne znacznie prostsze i szybsze opcje, takie jak aplikacja, którą można znaleźć w sklepie Google Play, Water Mark.

Istnieją jednak inne aplikacje, takie jak Water Marquee, które zapewniają specjalistyczną usługę dodawania znaków wodnych do dowolnego obrazu, który udostępniamy bezpłatnie. W ten sposób pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby dodać znaki wodne do naszych zdjęć, jest wejście na stronę internetową Markiza wodna.

Po wejściu na stronę internetową widzimy, że w jej prawej górnej części pojawia się seria przycisków, przed nimi klikniemy ten, który mówi „Bezpłatna wersja próbna”. Spowoduje to przekierowanie nas do segmentu strony, w którym możemy dodaj obrazek, na którym chcemy umieścić nasz znak wodny.

W ten sposób klikniemy ikonę komputerajest napisane „Z mojego komputera” lub, co można przetłumaczyć na hiszpański jako: „Z mojego komputera”, ponieważ inne opcje przesyłania obrazów na stronę są dostępne wyłącznie dla jej płatnych użytkowników.

Natychmiast po kliknięciu na wspomnianą ikonę otworzy się wyskakujące okienko, w którym musimy dodać zdjęcie z naszego komputera, możemy to zrobić przeciągając je z miejsca pochodzenia do wspomnianego okna lub w ten sam sposób możemy zbadać nasze foldery z okna i Wybierz obraz, klikając go dwukrotnie.

Następny jest edytuj nasze preferencje przed znakiem wodnym qjaki mamy zamiar umieścić na wybranym obrazie, możemy zobaczyć opcje takie jak miejsce, w którym chcemy umieścić znak wodny, a także rodzaj znaku wodnego, który zostanie zaimplementowany na naszym obrazie. Po wypełnieniu wszystkich pól preferencji będziemy musieli wybrać przycisk „Aktualizuj”.

znak wodny na zdjęciach

Po kliknięciu „Aktualizuj” zostaniemy przeniesieni do nowego okna, w którym możemy to zrobić modyfikować rozmiar znaku wodnego oraz jego przezroczystość lub krycietak jak będziemy mogli przenieść go w określone miejsce, w którym chcemy.

W ten sposób zakończymy projektowanie naszego obrazu, klikając przycisk „Zapisz obrazy”, aby móc pobrać obraz lub obrazy zmodyfikowane za pomocą nowego znaku wodnego.

dołącz do naszego kanału telegram