Skip to content

Jak łatwo umieścić lub dodać własne gry do biblioteki Discord

6 de Maj de 2021

Discord to aplikacja koncentruje się głównie na komunikacji graczy, co jest doceniane przez wielu użytkowników, nie tylko przez graczy, jest również używane przez wiele osób, ponieważ oferuje świetny interfejs z wieloma funkcjami. Będąc świetnym narzędziem dla graczy, zastanawiają się, jak łatwo umieścić lub dodać własne gry do biblioteki Discord? Znajomość tych informacji jest konieczna, ponieważ po pobraniu gry może się zdarzyć, że się pojawi.

Discord jest obecnie uważany za najlepszą aplikację, ponieważ pozwala komunikować się na różne sposoby i wielu użytkowników woli go od innych aplikacji. Ale kiedy gracz pobierze nową grę, może się zdarzyć, że Discord nie doda jej od razu, dlatego pokażemy Ci najłatwiejszy sposób dodania własnych gier do biblioteki.

Jak dodać własne gry do biblioteki Discord?

Głównie ta aplikacja może być używany z komputera lub telefonu komórkowego, który jest całkowicie darmowy. Discord oferuje wiele funkcji, które sprawiają, że jest to niesamowita aplikacja. Jeśli masz aplikację do pobrania, zobaczysz, jak pojawiają się w niej wszystkie gry, które pobrałeś na swoje urządzenie; Aby uzyskać dostęp do biblioteki, musisz przejść do okna startowego, a następnie wybrać górną część, w której pojawia się ikona aplikacji.

W wyskakującym menu będziesz musiał kliknij „Biblioteka”Będąc w środku będziesz mógł obserwować wszystkie mecze. Przeglądając tę ​​listę, zobaczysz, że być może brakuje niektórych twoich gier, zwykle dzieje się tak, ponieważ gry są bardzo stare. Aby je dodać, najpierw uruchom grę, a następnie naciśnij przyciski na klawiaturze „Alt + tab”, dzięki czemu zobaczysz, jak otwiera się Discord.

Po wejściu do aplikacji poszukaj opcji aktywności w grzeKiedy wchodzisz, musisz zobaczyć sekcję z napisem „Nie widzisz swojej gry? Tutaj możesz ją dodać”, kliknij pole z napisem „Dodaj” i znajdź ją na liście, która się pojawi. W ten sposób Twoja gra zostanie całkowicie dodana.

Wielu graczy woli Discorda ponieważ mogą grać bezpośrednio ze swoimi przyjaciółmi, łączyć się z różnymi kanałami, dyskutować o nich i ćwiczyć nowe sztuczki. Oferuje również opcję dźwięku, która jest aktywowana za każdym razem, gdy jeden z Twoich kolegów wyśle ​​Ci wiadomość.

Jak wejść na serwer Discord?

Jeśli chcesz być częścią serwera utworzonego przez twoją grupę, aby grać, musisz wykonać następujące czynności. Przejdź do lewej strony okna głównego, tutaj znajdziesz wszystkie swoje serwery; kliknij znak +, który pojawia się w tym obszarze, kiedy to zrobisz, zobaczysz dwa powiadomienia, wybierz ten, który mówi „Dołącz do serwera”.

W momencie, gdy otworzy się kolejne okno, musisz wpisz adres zaproszenia do serwera chcesz wprowadzić, są one zwykle postrzegane jako adres URL, spróbuj napisać go bardzo dobrze, aby nie wystąpiły żadne błędy.

Z drugiej strony konieczne jest dodanie wszystkich znajomych i niezbędnych serwerów, aby móc grać, jeśli uruchamiasz grę bezpośrednio z biblioteki użytkowników będą mogli odczytać jego nazwę.

Aby to zrobić, wprowadź ustawienia użytkownika, zaznacz pole z informacją o aktywności w grze u góry możesz zobaczyć dokładną grę że każdy gra. Jeśli chcesz, aby Twoi znajomi mogli Cię szybciej rozpoznać na serwerze, możesz umieścić zdjęcie lub awatar na swoim profilu.

Wskazówki, jak poprawić swoje wrażenia z korzystania z Discord

Na szczęście ta aplikacja ma kilka sztuczek, które możesz wdrożyć, niektóre z nich to tworzenie folderów na serwery, to jest pozwoli Ci uporządkować swoje konta W przypadku wielu serwerów najlepiej jest pogrupować te, które dotyczą tego samego tematu i mają osobny dla każdego.

niestandardowe gry z biblioteki discord

Ty również możesz utwórz własne skróty klawiaturoweAby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do ustawień i kliknąć skróty klawiaturowe, możesz wstawić kombinacje, które najbardziej Ci pomogą. Możesz także stworzyć swoje emotikony, jeśli chcesz dodać coś ciekawego w rozmowach, możesz zastosować tę sztuczkę.

Musisz tylko przejść do ustawień i wyszukać opcja z napisem „Emoji”Po wejściu zobaczysz okienko z napisem „Prześlij”. Gdy to zrobisz, będziesz mógł wybrać dowolne zdjęcie.