Skip to content

Jak wstawić banery i etykiety mediów społecznościowych do filmu za pomocą Filmora 9

28 de luty de 2021

Nauka korzystania z narzędzi technologicznych jest niezwykle ważna, zwłaszcza w przypadku sieci społecznościowych. Nie wszystko to pomysłowość i kreatywność, ale także wiedza.

W tym sensie treści audiowizualne są często udostępniane na platformach w celu interakcji z innymi ludźmi. Dlatego powinieneś wiedzieć jak wstawić banery i etykiety z mediów społecznościowych do filmu za pomocą Filmora 9.

Jeśli nie wiesz, czym jest Filmora, nie martw się. W tym artykule będziesz mieć wszystkie informacje niezbędne do poznania tego niesamowitego programu. Kiedy skończysz czytać ten artykuł, będziesz pewien, dlaczego powinieneś używać Filmory do edycji swoich filmów. Myślisz, że jeśli zaczniemy?

Czym jest Filmora 9?

Jeśli szukasz edytora do swoich filmów, Filmora to taki, który z pewnością pokochasz. Ten program jest dostępny dla komputerów z systemami operacyjnymi Windows i MAC. Jego główną atrakcją są oczywiście rozbudowane narzędzia, które oferuje do edycji wideo.

Poza tym doskonale zapobiega utracie jakości filmów. Dzięki Filmora 9 będzie można zapisywać filmy w jakości HD lub 4K.

Jak to zdobyć?

Przed wstawieniem banerów i etykiet do mediów społecznościowych do filmu, musisz oczywiście pobrać i zainstalować Filmora 9. W związku z tym ważne jest, aby pamiętać, że to oprogramowanie ma dwie wersje.

Darmowa wersja oferuje tylko część swoich narzędzi i funkcji, co przeszkadza wielu osobom. Zwłaszcza, że ​​podczas zapisywania wideo będzie miał znak wodny programu.

Wersja PremiumZ drugiej strony oferuje wszystkie swoje narzędzia i funkcje. Posiada funkcje, które są bardzo korzystne dla użytkownika. Wśród nich jest oczywiście eksportowanie i zapisywanie filmów bez znaku wodnego.

Niezależnie od tego, którą wersję Filmory 9 chcesz zdobyć, pobranie programu jest możliwe z jego oficjalnej strony internetowej. Proces instalacji jest niezwykle prosty. Innym ważnym aspektem jest to, że możesz wypróbować bezpłatną wersję, a później aktywować program Filmora.

Wstaw elementy do swoich filmów

Dzięki Filmora 9 możliwe jest nie tylko wstawianie banerów i etykiet mediów społecznościowych do wideo. Plik niezwykłe narzędzia tego programu umożliwia między innymi dodawanie tekstu do wideo.

Nie wspominając o efektach i filtrach! Jednym z ostatnio bardzo modnych jest efekt przejścia Glitch. Ten efekt można zastosować zarówno do wideo, jak i do dodawanego tekstu.

Banery i etykiety w mediach społecznościowych

Wstawianie banerów i etykiet mediów społecznościowych do filmu za pomocą Filmora 9 jest dość proste. Nie rozpaczaj, jeśli z jakiegoś powodu przy pierwszej próbie jest ci to trudne. Z praktyką doskonale to opanujesz. Wszystko, co musisz zrobić, to:

 1. Otwórz swój plik wideo w Filmora 9.
 2. Przejdź do osi czasu, w której chcesz wstawić baner lub etykietę.
 3. Kliknij opcję „Tytuły”.
 4. Wybierz styl tekstu, który chcesz wstawić.
 5. Przeciągnij tytuł na oś czasu wideo.
 6. Kliknij dwukrotnie tytuł, który powinien pojawić się jako „Intro 1”.
 7. Edytuj styl, animację i treść tekstu. W tym przypadku będzie to Twoje konto w sieci społecznościowej.
 8. Kliknij „Zaawansowane”.
 9. Tytuł zajmie cały ekran wideo. Aby wymazać tło, kliknij „Gotowe wideo” a następnie kliknij ikonę kosza.
 10. Określa lokalizację tytułu.
 11. Teraz dodaj baner sieci społecznościowej, klikając „Dodaj obraz”tuż obok ikony kosza.
 12. Wybierz baner, który wcześniej pobrałeś na swój komputer.
 13. Regulacja współczynnika kształtu obrazu.
 14. Przejdź do zakładki „Animacja”, do zdefiniuj efekt przejścia banera.
 15. Kliknij „OK”.

dodaj baner sieci społecznościowej

Jak to jest?

Po tych licznych, ale prostych krokach pozostaje tylko przetestować, jak baner lub etykieta znalazły się w Twoim filmie. Jeśli ci się spodoba, jesteś gotowy udostępnij go w mediach społecznościowych. Zrób to z jakością i prostotą … osiągnij to z Filmora 9!

dołącz do naszego kanału telegram