Skip to content

Jak łatwo przeglądać ostatnio usunięte aplikacje na iPhone’a — technologia

6 de luty de 2022

IPhone jeden z najpopularniejszych telefonów na rynku ze względu na charakterystyczną technologię i funkcjonalność, ten telefon ma kilka rzeczy, które dla innych nie są rzeczywistością. Pod względem przetwarzania danych i aparatu należy do najlepszych a jakość i uczciwość jego aplikacji jest bardzo interesująca, ponieważ istnieje duża liczba aplikacji, zwykle mamy dostęp do dużej liczby, co prowadzi do wyeliminowania niektórych, których nie potrzebujemy.

Ale co, jeśli później będziemy chcieli je mieć ponownie, lub wystarczy spojrzeć na listę aplikacji, z których korzystaliśmy, aby je zapamiętać, a w każdym razie sprawdzić, czy są aktualizacje, których oczekiwaliśmy z oczekiwaniami. Jak usunąć aplikację z iPhone’a jest tak proste; prawie nie decydujemy się na tymczasowe wyłączenie aplikacji. W tym artykule zobaczymy, jak wyświetlić listę usuniętych aplikacji na naszym telefonie komórkowym, aby je śledzić.

W jaki sposób można śledzić usunięte aplikacje?

Aby zrobić podgląd tych aplikacji, które zostały usunięte, musimy wziąć pod uwagę, że chociaż aplikacje po ich odinstalowaniu są eliminowane wraz ze wszystkimi informacjami które się do nich odnoszą, nie są całkowicie wyeliminowane; dzieje się tak, ponieważ można je znaleźć w Apple Store kiedy wchodzimy w to, dając nam do zrozumienia, że ​​mieliśmy to z konkretną postacią.

Nie jesteśmy tak daleko i ich ponowne uwidocznienie nie jest trudne, przeciwnie, łatwo je zlokalizować, dzięki czemu możemy również możemy je odzyskać, jeśli chcemy je ponownie zainstalować na naszym telefonie. Przywrócenie ich również nie jest bardzo trudne, a dzięki tej metodzie przywracania możemy w niektórych przypadkach zachować konfigurację przed ich usunięciem.

Zapowiedź

Jeśli chodzi o te aplikacje, które zostały usunięte, możemy mieć podgląd, w tym celu nie trzeba wiele robić, musimy przejść do App Store telefonu, w tym wejdziemy do sekcji profilu w prawym górnym rogu. W tej części znajdujemy się w „Zakupionych”, następnie w „Wszystkich” W tym miejscu zobaczysz listę wszystkich aplikacji, które posiadasz i tych, które miałeś, w przypadku tych, które są aktywne, obok nich pojawi się przycisk z napisem otwórz.

ponowna instalacja aplikacji jest możliwa

Zarejestrowane aplikacje pojawią się z chmurką obok nich, są to te, które nie są już aktywne w telefonie i ten podgląd jest jedynym zapisem, który pozostaje ukryty, ale aby zobaczyć tylko te, które usunąłeś Musisz kliknąć „Nie na tym iPhonie” w takim przypadku będziesz mógł zobaczyć wszystkie te, które zostały z niego usunięte. Możesz również zainteresować się tym, w jaki sposób aplikacje iPhone’a są instalowane na komputerze Mac, dzięki czemu będziesz mieć więcej miejsca i dostęp do wielu aplikacji

Jak przywrócić ostatnio usunięte aplikacje z iPhone’a?

Zwykle zdarza się, że po chwili chcemy odzyskać usunięte aplikacje, można to ograniczyć do nie wiemy, co mamy, dopóki tego nie mamyCóż, na to też jest rozwiązanie i jest to łatwe do osiągnięcia. Z jakiegokolwiek powodu, który spowodował, że opuściłeś aplikację, nie ogranicza się do jej odzyskania.

W tym celu możemy mieć opcje, które pomogą nam skutecznie je odzyskać, obie służą w ten sam sposób, teraz zobaczmy, jak to działa od App Store i wyszukanie nazwy aplikacjiZobaczmy, jak to się robi.

Z App Store

Jak wspomnieliśmy wcześniej, musimy podążać tą samą drogą, aby dotrzeć do sekcji „Nie na tym iPhonie”, na tej liście możemy zobaczyć usunięte aplikacjeaby odzyskać usunięte lub odinstalowane aplikacje, musimy wykonać następujące czynności, zlokalizować aplikację i kliknąć ikonę chmury, która pojawi się po prawej stronie, w tym kroku można ją ponownie zainstalować.

Należy wspomnieć, że po pobraniu od razu zobaczysz przycisk otwierania, co oznacza, że ​​dla tej ponownej instalacji, nie musisz ponownie płacić za aplikację, kość od drugiego razu nie będzie obciążona. Przełom dla tych usług Apple

ponownie zainstaluj usunięte aplikacje i nie musisz ponownie płacić

szukam nazwy

W takim przypadku wystarczy wejść do App Store swojego iPhone’a, a następnie zlokalizuj lupę w prawym dolnym rogu, a następnie w polu wyszukiwania u góry przejdziesz do wpisz nazwę aplikacji, którą chcesz ponownie zainstalować a następnie kliknij chmurę i rozpocznie się instalacja.

dołącz do naszego kanału telegram