Skip to content

Jak łatwo pobrać Disney Plus na My Kindle Fire Tablet z Amazon?

29 de grudzień de 2021

Sprzęt elektroniczny to dziś jedno z najbardziej funkcjonalnych narzędzi. Te urządzenia dają nam wiele korzyści chcesz popracować, ale tym razem pokażemy Ci, jak zainstalować i uruchomić aplikację Disney Plus na swoim Kindle Fire.

Jakie kroki należy wykonać przed pobraniem Disney Plus na tablet Kindle Fire?

Jedną z rzeczy, które bawiły nas przez kilka lat, jest telewizja, a dziś… łatwiej jest oglądać dowolny film lub serial z platform streamingowych. Jednym z najpopularniejszych jest Disney Plus, dlatego jeśli chcesz zainstalować tę aplikację na swoim tablecie, musisz to zrobić.

Załóż konto na Disney Plus

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to założyć konto. W tym celu musisz wejść do przeglądarki internetowej Tabletu, tutaj wejdziesz na stronę Disney Plus. Na tej stronie zobaczysz niebieski przycisk i pod tym przyciskiem zobaczysz, że mówi subskrybuj tylko Disney Plus, a po naciśnięciu zostaniesz przekierowany do innej sekcji.

W tej części strony będziesz musiał wypełnić formularz, w którym Twój adres e-mail będzie wymagany i będziesz musiał dodać metodę płatności, której będziesz używać, aby konto było aktywne. Możesz płacić co miesiąc lub płacić rachunek za cały rok, jeśli ci to odpowiada w ten sposób.

urządzenie z disney plus

Pobierz aplikację z App Store

Kolejną rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację Disney Plus. W tym celu przejdziesz do menu wszystkich swoich aplikacji, tutaj będziesz obserwować sklep z aplikacjami i wchodzić do niego. W wyszukiwarce zamierzasz napisać Disney Plus i zaczniesz szukać, a następnie po prostu kliknij „Zainstaluj”, a rozpocznie się pobieranie aplikacji.

Jakie są kroki, aby łatwo zainstalować Disney Plus na Kindle Fire?

Zgodnie z oczekiwaniami, abyś mógł bez problemu oglądać seriale i filmy z Disney Plus, będziesz musiał zainstaluj aplikację na swoim Kindle Fire i możesz to zrobić w najprostszy możliwy sposób.

Od Kindle Fire

Jak już wiesz, aby zainstalować aplikację na tablecie Amazon, musisz pobrać ją ze sklepu z aplikacjami Amazon. Po prostu musisz wejdz do nazwa aplikacji, którą chcesz zainstalować a następnie pobierz, aby mieć aplikację Disney Plus na swoim urządzeniu.

Za pośrednictwem strony Amazon

Ze strony Amazon będzie można również pobrać aplikację Disney Plus. Ta strona ma również pasek wyszukiwania, tam musisz wpisać nazwę aplikacja wideo, której szukasz a kiedy zobaczysz wyniki wyszukiwania, które zamierzasz kliknąć, po prostu naciśnij pobierz i rozpocznie się pobieranie.

logo amazonki

Po zakończeniu pobierania musisz przejść do sekcji pobierania w przeglądarce i otworzysz pobieranie. Teraz musisz zezwolić nieznanym źródłom na zainstalowanie aplikacji zamierzasz postępować zgodnie z instrukcjami o czym informuje Twoje urządzenie.

Jak ręcznie uruchomić aplikację Disney Plus bez żadnego problemu?

Jeśli chcesz uruchomić aplikację Disney Plus na tablecie Kindle Fire, musisz to zrobić. Wejdź do menu aplikacji, teraz dotknij aplikacji, którą właśnie zainstalowałeś. Wtedy musisz zaloguj się za pomocą danych swojego konta z Disney Plus. W ten sposób będziesz już mógł cieszyć się treściami, które oferuje ta aplikacja.

Czy można uruchomić aplikację Disney Plus za pomocą poleceń głosowych?

Innym sposobem na uruchomienie aplikacji Disney Plus są polecenia głosowe. Ten system operacyjny używany przez ten tablet to Android, więc nie będziesz miał problemów podczas korzystania z asystenta głosowego, który ma Google.

W tym celu musisz połączyć aplikację Disney Plus z Asystentem Google. Następnie wystarczy powiedzieć „Ok Google” i wydać polecenie „Otwórz Disney Plus”. Więc polecenie głosowe wykona akcję, o którą prosiłeś.