Skip to content

Jak łatwo otworzyć drzwi kraba w Hungry Shark Evolution

23 de kwiecień de 2023

Kilka razy rozmawialiśmy na tym blogu o Hungry Shark Evolution, niezwykle interesującej grze, która bez wątpienia po wypróbowaniu trzyma nas w napięciu przez wiele godzin. Dzisiaj idziemy porozmawiaj ponownie o tym tytule i pytaniu, które ma wielu użytkowników i zadać proste pytanie. Jak otworzyć drzwi kraba w Hungry Shark Evolution.

Ewolucja głodnych rekinów

Jest to gra wydana w 2012 roku opracowana i dystrybuowana przez Ubisoft, tych samych twórców gier tak znanych, jak między innymi Assassins Creed Rebellion, które możemy pobrać. Stało się dość dobrze znane dzięki łatwej rozgrywce i zabawnym przygodom.

Zasadniczo chodzi o rekin, który musi być stale karmiony, aby jego zdrowie nie uległo pogorszeniu. Należy to zrobić w określonym czasie. Ma również przycisk obracania, który pomoże rekinowi szybciej się pożywić, aby nie zgubić.

W tej zabawnej przygodzie będziesz mogła znaleźć dziwne stworzenia morskie, prowadząc swojego rekina do pożywienia. Im więcej nakarmisz swoją postać, tym awansujesz a dzięki temu odblokowywanie nowych postaci o większych i lepszych cechach, dzięki czemu możesz kontynuować zdobywanie kolejnych poziomów. Istnieją nawet postacie o specjalnych cechach i mocach, które uatrakcyjnią Twoją przygodę. Jest to jedna z najlepszych gier o tej tematyce zorientowanych w Sharks

W grze możesz mieć więcej okazji, aby mieć więcej lub monety lub doświadczenie z mnożnikami, które są osiągane, jeśli zjesz określoną ilość jedzenia w określonym czasie.

Również znajdziesz akcesoria, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru Twojej postaci i pomogą ci wspiąć się w krótszym czasie, aby mieć między innymi więcej pieniędzy. Znajdziesz tu również bardzo zabawne misje, które dadzą ci niesamowite niespodzianki po ich ukończeniu, jedną z nich są drzwi kraba.

Kilka wskazówek, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry, to pozostawanie na powierzchni po rozpoczęciu gry i w zależności od posiadanego rekina możesz stopniowo schodzić w dół, aby spotkać nowych wrogów i stworzenia.

Otwórz drzwi kraba w Hungry Shark

Oczywiście nigdy nie zalecamy używania kodów, takich jak gta, i ogólnie w przypadku jakiejkolwiek gry, jeśli grasz w nią po raz pierwszy. skoro w ten sposób gra traci dużo wdzięku, jeśli przejdziemy do sprawyZ tego powodu, jeśli grasz w Hungry Shark po raz pierwszy, pobierz ją oficjalnie ze Sklepu Play.

Zalecamy czytać dalej, aby nie znać żadnych sztuczek w grze i cieszyć się nią w 100%, zanim zaczniesz robić tego rodzaju „skróty”, aby wygrać.

Jak otworzyć drzwi kraba w Hungry Shark Evolution

Właśnie to jest jednym z najbardziej skomplikowanych etapów tej gry, dlatego w wielu przypadkach gracze muszą to zrobić uzyskać dostęp do Internetu, pytając, jak otworzyć drzwi kraba. Ponieważ nie mają najmniejszego pojęcia, jak przejść poziom, ale odpowiedź jest zaskakująca, ponieważ w rzeczywistości przejście go jest dość łatwe.

Musisz po prostu osiągnąć wszystkie poprzednie cele, a ponadto być w ruchu. co musisz zrobić uniemożliwić rekinowi kierowanie się w poziomie przez cały czas. Więc kiedy dojdziesz do drzwi, powinny się otworzyć bez problemu.

jak otworzyć drzwi w ewolucji rekinów

Aby móc teraz rzucić krabem, musisz spróbować poczekać na nim, aż pojawi się zielona kropka w tym samym momencie, w którym się uchyla. Uważaj na pęsety tego Trochę skomplikują ci życie, więc w tym przypadku musisz być bardzo ostrożny i bądź bardzo ostrożny.

Jak widać, otwarcie drzwi kraba wcale nie jest trudne, to po prostu kwestia zorganizowania się i wiedzy, co należy zrobić, aby osiągnąć swój cel, ale pomimo tego, że wydaje się, że jest to najbardziej skomplikowany poziom lub jeden z najbardziej skomplikowane w grze, to jest właściwie coś bardzo prostego do pokonania, więcej po tym, o czym wspomnieliśmy powyżej. Chociaż zawsze idealnie jest nie podążać za przewodnikami ani niczym i odkrywać wszystko dla siebie.

dołącz do naszego kanału telegram