Skip to content

Jak łatwo odblokować wszystkie postacie, agentów i bohaterów w Valorant

10 de marzec de 2021

Valorant, to FPS, ze względu na angielski akronim, First Person Shooter, uruchomiony przez Riot Games w czerwcu 2020 r., wysoko ceniony za mechanikę rywalizacji i innowacyjny styl, posiadający bardzo efektowną sekcję grafiki fantasy, do gry mamy serię postaci, lub agentów, z których każdy ma swoje zdolności i wady.

W sumie jest Dostępnych jest 11 agentów W grze na początku rozgrywki będziesz miał tylko dwa, ale wszystkich pozostałych też możesz użyć, ale musisz wykonać szereg czynności, aby móc je odblokować i bezproblemowo z nich korzystać, jego wersja beta jest obecnie dostępna na komputery PC i ma średnie wymagania, ważne jest, aby wiedzieć, czy można ją uruchomić na komputerze.

Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant?

Rozpoczynając grę po raz pierwszy, będziemy mieli bardzo podstawowy charakter, z którą możemy się nauczyć grać, ale jeśli chcemy być najlepsi, musimy zdobyć agenta, który jest oparty na naszym stylu gry, jako pierwszy krok musimy rozegrać kilka gier, a robiąc to, będziemy mieli możliwość darmowego i szybkiego odblokowania dwóch agentów.

Po tym zobaczymy, że w menu wyboru będziemy mieli wiele innych postaci, tych agentów pracują na „umowach”Musisz zaakceptować ich umowę, aby móc z nich korzystać, w części selekcji musisz poszukać pola z napisem „zobacz kontrakt”, w którym jest napisane, że musisz wykonać szereg czynności, aby odblokować postać.

W sumie są 5 faz lub wymagań które musisz ukończyć, mechanika jest następująca, akceptujesz kontrakt 1 lub dwóch agentów i zaczynasz grać z nim w gry, każda postać będzie miała swoje wymagania, ale w większości z nich będziesz musiał wygrać największego liczba gier, aby proces był szybszy.

Dzięki temu możesz odblokować każdego z dostępnych agentów, zawsze musisz o tym pamiętać Valorant to w pełni gra online, w tym celu musisz mieć stabilne połączenie podczas gry, aby zapobiec wyświetlaniu błędu z powodu problemów z siecią.

Jak zoptymalizować swój komputer, aby uzyskać najlepszą wydajność w Valorat?

Valorant to dość wymagająca gra, szczególnie dla drużyn sprzed 2015 roku, bo ma ich wiele animacje i procesy w tle, Nie jest to coś trudnego do przetworzenia na obecnych komputerach PC, jednak konieczne jest, aby wiedzieć, jak wyczyścić lub zoptymalizować nasz system, aby Valorant działał z dodatkową liczbą klatek na sekundę.

Istnieją pewne narzędzia, takie jak Game Booster, z których możesz skorzystać, to, co robi tego typu program, ogranicza procesy działające w tle naszego systemu operacyjnego, aby cała wydajność trafiała do gry.

Kolejną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, są sterowniki twojego komputera, Utrzymywanie ich na bieżąco pomoże ci również podczas grania w Valorant lub jakąkolwiek inną grę, możesz sprawdzić online, szukając nazwy swojej płyty głównej, możesz znaleźć zaktualizowane sterowniki.

Ponadto, jeśli masz mniej niż 4 GB pamięci RAM, Zaleca się, aby nie otwierać innych programów, ponieważ zajmują one trochę pamięci i powodują zawieszanie się gry lub szarpanie z powodu braku pamięci w systemie, jako ostatni krok można zmierzyć wydajność komputera , przed i po tej procedurze i sprawdź różnicę.

Wskazówki, jak zacząć w Valorat

Valorant jest również gra strategiczna, w których musisz rozwijać gry, aby zdobyć jak największą liczbę punktów, dlatego musisz dbać o swoją pozycję, podczas gry staraj się nie stać nieruchomo w jednym miejscu, ponieważ możesz być łatwym celem, ponieważ zawsze będą wiedzieć, gdzie cię znaleźć.

osoba gra, aby odblokować wszystkie postacie Valoranta

Jak już wiemy, są Dostępnych jest 11 agentów a każdy z nich specjalizuje się w jakimś trybie gry, musisz poszukać takiego, który zapewni Ci wygodę, aby nie mieć problemów z poruszaniem się.

To jest bardzo ważne precyzja, I to nie tylko podczas strzelania czy wystrzeliwania jakiejś mocy, ale także podczas słuchania warto używać słuchawek, aby uzyskać dźwięk przestrzenny, dzięki którym będziesz mógł wiedzieć, skąd pochodzą przeciwnicy i nie dać się zaskoczyć.