Skip to content

Jak łatwo blokować, usuwać i wyciszać artystów lub utwory w Spotify

5 de kwiecień de 2021

Plik zablokować wykonawcę w Spotify To jest coś, co użytkownicy tej platformy chcą robić często, może się zdarzyć, że wiele osób wchodzących na Spotify nie lubi artysty, nienawidzi go lub lubi konkretną piosenkę, więc mają pełne prawo ją zablokować.

Jeśli chcesz blokować, usuwać i wyciszać artystów w Spotify, oprócz ukrycia utworu na swoich listach odtwarzania, tutaj wyjaśnimy, jak łatwo to zrobić, aby nie usłyszeć ponownie wykonawcy, na którym jesteś ciężki, lub utworu, którego nie lubisz.

Jak łatwo blokować, usuwać i wyciszać artystów w Spotify?

Spotify to aplikacja składająca się z internetowej platformy muzycznej, obecnie jest to jeden z najczęściej używanych mediów szukaj i ciesz się słuchaniem piosenek które lubimy najbardziej. W tej aplikacji istnieją różne gatunki muzyczne i niezliczona liczba artystów, których można użyć dla niektórych, a dla innych nie.

Mamy na myśli, że istnieje plik ogromna ilość piosenek i artystów na tej platformie i wielu z nich może nam się nie podobać i wtedy chcemy przestać ich słuchać.

Wcześniej, aby nie słyszeć tego, co nie jest przyjemne dla naszych uszu, mogliśmy tylko usuń bieżącą listę odtwarzania lub zmień aktualną stację radiową. Spotify nie pozwolił nam usunąć artystów.

Ale teraz to się zmieniło i możemy zablokować wykonawcę na Spotify, a także ukryć piosenkę o których nie chcemy już słyszeć.

Aby odblokować wykonawcę, musimy najpierw zaktualizować Spotify do najnowszej wersji, ponieważ opcja zablokowania wykonawcy w Spotify jest nowa; wtedy musimy wejdź na nasze konto Spotify.

W sekcji wyszukiwania wpiszemy nazwę artysty, a na jego stronie głównej klikniemy na trzy wielokropki z prawego górnego rogu; w rozwiniętym oknie wybierzemy „zablokuj lub wycisz wykonawcę” i nie będziemy go już słyszeć.

Jak łatwo blokować, usuwać i wyciszać utwory w Spotify?

W Spotify znajdujemy wszelkiego rodzaju gatunki, artyści i muzyka doskonałej jakości, a czasami chcemy powtórzyć ten sam utwór kilka razy, aby cieszyć się nim bardziej.

Ale są też piosenki, których w ogóle nie lubimy; na tej platformie jest wiele piosenek i może być wiele z nich szokujące dla naszej błony bębenkowej, więc chcielibyśmy raz na zawsze przestać ich słuchać.

Procedura blokowania, usuwania i wyciszania utworów w Spotify jest bardzo prosta, należy pamiętać, że Spotify stara się i będzie starał się zapewnić użytkownikom jak największy komfort. W tym sensie wszystko, czego chcesz usuń lub przestań słuchać w Spotify, możesz to łatwo zrobić.

Aby zablokować piosenkę w Spotify, możesz wykonać ten sam krok, co wyjaśniono powyżej, jak zablokować wykonawcę w Spotify; Jeśli usuniesz lub wyciszysz wykonawcę piosenki, której nie lubisz, na pewno to zrobisz przestaniesz słuchać tego na swoich listach odtwarzania.

Nie musisz jednak posuwać się do skrajności eliminowania artysty tylko dlatego, że nie podoba ci się tylko jedna z ich piosenek. Wystarczy więc wpisać utwór i kliknąć wielokropek powyżej, a następnie wybrać opcja „ukrycia tej piosenki”, i gotowy.

Jak odblokować wykonawcę lub piosenkę na Spotify?

Ponieważ czasami piosenka przywołuje złe wspomnienia i czasami znajdujemy się w nieco wrażliwym stanie umysłu, możemy podjąć decyzję, aby nie słuchać piosenki lub artysty, a potem zdecydowaliśmy się usunąć go ze Spotify.

łatwo usuwaj i wyciszaj utwory artystów na Spotify

Może się również zdarzyć, że utwór lub wykonawca został omyłkowo usunięty, a wtedy nie wiemy, co zrobić, aby odblokować lub cofnąć tę zastosowaną opcję.

W każdym razie prawda jest taka, że ​​nie ma się czym martwić, bo jeśli chcemy odzyskać i posłuchać usuniętych piosenek lub zablokowanych artystów, Spotify nam na to pozwoli Nie ma problemu.

Jeśli chcesz odblokować artystę, wystarczy zastosować to, co wyjaśniono powyżej: wyszukaj go, a następnie kliknij odblokować na trzech wielokropkach. Aby odblokować piosenkę, zrobimy w zasadzie ten sam proces, tylko teraz z piosenki.

dołącz do naszego kanału telegram