Skip to content

Jak krok po kroku naprawić błąd „Filtr obiektywu nie działa” na Instagramie

6 de kwiecień de 2023

Słynne filtry na Instagramie są jedną z najpopularniejszych funkcji na tej sieci partnerskiejl, który przecież skupia się na zdjęciach. Tak więc filtry odgrywają niezwykle ważną rolę w tej sieci społecznościowej.

Wiele osób miało problemy i nie wie, dlaczego filtr z okulary na InstagramieTutaj zobaczymy, jak rozwiązać ten problem.

Filtr obiektywu na Instagramie nie działa

Teraz filtr obiektywu jest jednym z najczęściej używanych i jest dość zabawny. To w zasadzie pozwala na zmianę soczewek z lekkim ruchem Wrócić.

Problem polega na tym, że wiele osób miało jedną lub dwie niedogodności używać tego filtra. Przyjrzymy się szczegółowo, co może powodować te problemy, a przede wszystkim, jak je rozwiązać.

Filtr obiektywu na Instagramie nie działa

Coś, co jest bardzo ważne, a na co wiele osób nie zwraca należytej uwagi aktualizuj aplikację. Aby zapobiec występowaniu tego rodzaju błędów, konieczna jest aktualizacja aplikacji.

Jeśli nie wiesz, czy jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Zalecamy wejście do Sklepu Play i wpisanie w wyszukiwarce „Instagram„Otwórz pierwszą aplikację i jeśli pojawi się przycisk”Aktualizacja” naciśnij, aby zaktualizować Instagram. Jeśli wspomniany przycisk się nie pojawi, przejdźmy dalej.

Innym powodem, dla którego ten rodzaj filtra nie działa, jest uszkodzenie przedniej kamery. Pamiętaj, że ten filtr wykorzystuje przednią kamerę, której używamy do robienia selfie. W przypadku uszkodzenia tego aparatu filtr Instagrama może nie działać prawidłowo.

Ostatnią opcją jest to, że możesz niewłaściwie używać filtra.Jak to jest używane? Zobaczmy.

Jak korzystać z soczewek do wymiany filtrów na Instagramie

  • Właściwie to całkiem proste otwieramy instagrama a następnie naciskamy, aby dodać historię. Przesuń od lewej do prawej.
  • Teraz idź do filtry i poszukaj tego, w którym pojawiają się soczewki.
  • Na ekranie będzie można zobaczyć legendę, która mówi „Cofnij głowę”.
  • Za każdym razem, gdy odchylasz głowę do tyłu soczewkis się zmieni, musisz dobrze wykonać ruch, aby wykryj aplikację dokładnie to, co robisz.
  • Następnie nagrywaćdo wideo.
  • teraz możesz Udostępnij to bez żadnego problemu.

jak ostatnio alternatywa, którą polecamys wyczyść pamięć podręczną i dane Instagrama.

  • iść do ustawienia.
  • Następnie musisz iść do Aplikacje.
  • Następnie poszukaj aplikacji Instagram.
  • I tutaj będziesz musiał wyczyść pamięć podręczną i dane.

Co zrobić, jeśli filtry Instagrama się nie pojawiają?

A Aplikacja dobrze znana użytkownikomz całego świata to bez wątpienia Instagram, który umożliwia dzielenie się zdjęciami i relacjami, czymś, z czego użytkownicy korzystają również z pewnym nadmiarem, są jego filtry. Jednak zwykle są z nimi problemy.

Ten problem jest zwykle czymś powszechnym, ponieważ Filtry na Instagramie Są czymś bardzo powtarzającym się i dla wielu jest to irytujące, jednak nie jest to problem trudny do rozwiązania. W przeciwieństwie do innych problemów, ten ma praktyczne i przydatne rozwiązanie dla użytkowników.

Filtry na Instagramie działają

Dla użyj filtrów Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć Instagram na telefonie komórkowym i poszukać opcji filtrów, kiedy tam wypróbujesz filtr taki jak ten z obiektywem i zwrócisz uwagę na legendę, odrzucając głowę do tyłu. Gdy to zrobisz, filtr powinien się pojawić, jeśli nie, przejdź do rozwiązania, jest to jeden z najczęściej używanych filtrów.

Odbywa się to poprzez wylogowanie się z Instagrama na telefonie komórkowym i wejście w ustawienia, przejdź do sekcji aplikacji i poszukaj sekcji Instagram, raz w niej poszukaj możliwość wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki. Po znalezieniu aktywują go i wszystko jest gotowe.

Do otwórz aplikację z Instagrama i zalogują się, powinni ponownie przejść do sekcji filtrów i użyć niektórych, gdy pojawi się problem, zostanie on rozwiązany i będą mogli z nich korzystać. Po usunięciu będziesz musiał otworzyć aplikację, zalogować się ponownie, a teraz filtr zmian powinien działać okulary z instagrama.

dołącz do naszego kanału telegram