Skip to content

Jak korzystać z mojej kolekcji obiektów, obrazów i kształtów w Prezi? (Przykład)

22 de luty de 2021

Prezentacje charakteryzują się najlepszym sposobem wyjaśnienia tematu ze względu na wielość elementów graficznych w arkuszach. Z tego powodu ważne jest, aby wiedzieć, jak wstawić kolekcję obiektów, obrazów i kształtów do Prezi.

Trzeba to wiedzieć kolekcje to te biblioteki cyfrowe Mogą przechowywać ograniczoną liczbę plików lub dokumentów dowolnego rodzaju. Chociaż działają jako USB, użytkownicy koniecznie potrzebują stabilnego połączenia internetowego, aby je wyodrębnić.

Oprócz możliwości korzystania z kolekcji obiektów i obrazów, program Prezi umożliwia wstawianie do prezentacji filmów zapisanych na komputerze.

Wspornik jest kompatybilny z dużą liczbą oprogramowanie dedykowane do przechowywania informacji w pewnego rodzaju prywatnej chmurze. Będzie to wymagało nazwy użytkownika i unikalnego hasła, aby uzyskać dostęp do treści.

Przewodnik krok po kroku dotyczący wstawiania kolekcji obiektów, obrazów i kształtów do Prezi

Jak w przypadku każdego programu, kolekcje są świetnymi sojusznikami dla użytkowników, którzy często bardzo często zmieniają komputery. Aby korzystać z Prezi, musisz skonsolidować następujące kroki:

Uzyskaj dostęp do platformy cyfrowej Prezi

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wiedzieć, że Prezi to cyfrowe medium, które ma prosty i intuicyjny interfejs. Jego główną siłą jest profesjonalne tworzenie i projektowanie interaktywnych slajdów z ruchem w przejściu suwaka. Po wejściu do środka idealnie jest rozpocząć sekcję lub w przypadku jej braku, utworzyć ją, naciskając przycisk. „Rejestr” i wykonaj wszystkie odpowiednie kroki na stronie.

Otwieranie arkusza

Po wejściu do profilu osobistego, następną rzeczą jest znalezienie przycisku do otwierania nowego arkusza kalkulacyjnego. Opcja znajduje się zwykle w górnej opasce lub w obszarze największego uderzenia.

Po wybraniu tej opcji użytkownik zostanie natychmiast wysłany na nowy adres z arkuszem. Obok wartości będą paski narzędzi w strefach bocznych i przycisk do wstawiania kolekcji obiektów, obrazów i kształtów w Prezi.

Wstaw kolekcję

Następnie na środku arkusza kliknij drugi lub prawy przycisk myszy, aby wyświetlić listę narzędzi w stylu listy. Następnie wybierz „Dodaj do mojej kolekcji”.

Po tej akcji zostanie wyświetlona nowa galeria ze wszystkimi elementami powiązanymi z kolekcją, jeśli pochodzi ona z zewnętrznego nośnika. Teraz, jeśli należy do kolekcji w plikach przesłanych przez użytkownika, kroki ulegną zmianie. Ponieważ musisz znaleźć opcję „Z mojej kolekcji”.

Podobnie jak w poprzedni sposób, wszystkie obrazy, pliki, dokumenty lub rysunki znajdujące się w folderze pojawią się na ekranie. Użytkownik musi kliknąć swoją opcję i nacisnąć przycisk „Wstawić” który znajduje się w dolnej strefie.

Po wstawieniu potrzebnych obiektów lub obrazów wystarczy użyć narzędzi Prezi do kopiowania, porządkowania i grupowania obiektów, a tym samym do szybszej i bardziej uporządkowanej pracy.

Czy Prezi to przydatne wsparcie?

Będąc stosunkowo nowym programem, wielu użytkowników zastanawia się, czy warto go używać lub wiedzieć, jak wstawić kolekcję obiektów, obrazy i kształty w Prezi. Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ jest dostosowana do wszystkich dzisiejszych wymagań.

Prezi jest platforma multimedialna dedykowana do tworzenia dynamicznych slajdów pełne kolorów i ruchów, aby były bardziej atrakcyjne. Działa jak otwarte płótno, co oznacza, że ​​organizacja lub dystrybucja elementów jest dowolna.

kolekcja Prezi

Aby umieścić dowolny element, wystarczy wybrać plik i przeciągnąć go do arkusza kalkulacyjnego. Ponadto pozwala na zmianę rozmiaru, koloru i wyglądu większości atrybutów umieszczanych na ekranie.

Inną wartością, która działa na Twoją korzyść, jest to, że nie musisz pobierać oprogramowania, aby z niego korzystać, ponieważ masz plik całkiem niezły i lekki interfejs. Przechowywanie odbywa się w chmurze w ramach tego samego narzędzia. Chociaż magazyn znajduje się w chmurze, możesz również zapisać go bezpośrednio na pamięci USB.

Jest wolny?

Pomimo tego, że jest jednym z najlepszych w sieci, ma sekcję z darmowymi i płatnymi elementami. Oba oferują różne szablony i motywy, które można edytować. Oferują również wstawianie kolekcje obiektów, obrazy i formularze dostosowane do szerokiego zakresu tematów akademickich i zawodowych.

dołącz do naszego kanału telegram