Skip to content

Jak korzystać z aplikacji Waze z Android Auto – łatwo ją skonfiguruj

29 de styczeń de 2021

W przeszłości korzystaliśmy z dużych papierowych map, aby dowiedzieć się, jakie trasy musieliśmy pokonać, aby dotrzeć do celu podczas rodzinnych wycieczek.

Obecnie już tak nie jest, teraz możemy po prostu pobrać aplikację na nasz telefon komórkowy, wpisać współrzędne, a przeglądarka bez problemu zawiezie nas do celu. W tym artykule przedstawimy Ci, co powinieneś zrobić użyj aplikacji Waze z Android Auto.

Ta aplikacja jest idealna dla użytkowników, którzy muszą to zrobić długie godzinne wycieczki samochodem a na urządzeniach z Androidem możesz użyć tego narzędzia. Dzięki temu, dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi graficznemu, możesz dzięki opcjom, które oferuje. Przeglądaj, dzwoń, słuchaj muzyki, a nawet wysyłaj wiadomości bez żadnych komplikacji.

Oczywiście, aby korzystać z tej aplikacji na Androida, konieczne jest, aby tylko nasz pojazd był kompatybilny z tą aplikacją.Ponieważ aplikacja jest w pełni kompatybilna z Waze, będziesz cieszyć się wspaniałą korzyścią, jaką oferuje, aby poznać stan ruchu. W tym celu powiemy Ci, jak to zrobić użyj aplikacji Waze z Android Auto.

Jak korzystać z aplikacji Waze z Android Auto

Jak wiesz, Waze to aplikacja, która pozwala zawsze wiedzieć, jaki jest ruch na różnych trasach w Twoim mieście. Możesz także mieć dostęp do różnych korzyści, takich jak słuchanie muzyki. Możesz także tworzyć mapy za pomocą doskonałego edytora, który oferuje zawsze aktualny raport drogowy.

Umożliwia także korzystanie z aplikacji bez konieczności połączenia z Internetem i dyktowanie wskazówek za pomocą poleceń głosowych. Teraz przez krótki czas możliwe, że ta aplikacja jest kompatybilna z Android Auto. Ale jak powiedzieliśmy wcześniej, musi być kompatybilny z twoim pojazdem.

Kroki korzystania z aplikacji Waze z Android Auto

Jeśli więc Twój pojazd ma zintegrowaną tę wersję, będziesz mógł korzystać z Waze w Android Auto na urządzenia mobilne. Teraz, żeby móc użyj aplikacji Waze z Android Auto, musisz wykonać następujące czynności, zamierzasz otworzyć narzędzie Android Auto ze swojego smartfona. Następnym krokiem jest wybranie opcji Waze.

Ta opcja będzie dostępna tylko wtedy, gdy będziemy mieć zainstalowaną aplikację Waze na telefonie komórkowym, w przeciwnym razie będziemy mogli korzystać tylko z aplikacji Google Maps. Zrozumiesz to aplikacja Waze i Android Auto zostaną zintegrowane absolutnie. Bez problemu będziesz mógł korzystać z aplikacji, nawigować, otrzymywać alerty, udostępniać swoją lokalizację itp.

Jeśli widzisz jakąkolwiek różnicę w sposobie, w jaki będziemy widzieć aplikację, to znaczy, że pokaże ona swój pasek nawigacyjny idealnie przystosowany do jazdy. Ponadto, jeśli chcesz, możesz skorzystać z różnych opcji dostępnych w Android Auto. Oznacza to, że będziemy mogli dzwonić, wysyłać sms-y, odsłuchiwać wiadomości czy posłuchać naszej ulubionej muzyki.

Widzieliśmy już, że kompatybilność, jaką oferuje to wspaniałe narzędzie z innymi aplikacjami, jest doskonała. Możemy przytoczyć na przykład link, który umożliwia za pomocą DIDI lub aplikacji takiej jak Spotify, w której możemy posłuchaj naszych ulubionych piosenek. Podczas gdy my używamy aplikacji, aby dotrzeć do celu najmniej zatłoczoną trasą.

skonfiguruj waze

A zatem Integracja z Waze, z aplikacjami takimi jak Android Auto, jest niezwykły i nie jest dostępny w innych aplikacjach tego samego typu. Jest to niewątpliwie jedna z najważniejszych zalet, która przechyla szalę na korzyść tej doskonałej usługi nawigacji GPS. Ale ważne jest, abyś dobrze wiedział, jak to działa i jak jest używane w różnych urządzeniach mobilnych.

Jak dotąd doszliśmy do końca tego interesującego artykułu, w którym pokazaliśmy jeszcze jedną funkcję, która pozwala korzystać z tej wszechstronnej aplikacji. W kilku prostych krokach pokazaliśmy, jak to zrobić użyj aplikacji Waze z Android Auto.