Skip to content

Jak grać w gry na konsolę Xbox, Xbox 360 lub Xbox One na komputerze z systemem Windows 7/8/10 bez konsoli

26 de grudzień de 2022

Od czasu pojawienia się konsol do gier wideo użytkownicy już odkładają komputery PC, aby grać w gry wideo. Dzieje się tak, ponieważ konsola jest stworzona wyłącznie do grania w takie gry wideo. Zamiast tego komputery PC są pod tym względem bardziej ograniczone, ale nadal jest to możliwe. W rzeczywistości w tym przewodniku nauczymy Cię, jak to zrobić graj w gry xbox na komputerze.

Od kilku lat, wraz z wynalezieniem emulatorów, można było grać na komputerze w prawie każdą grę konsolową i cieszyły się one takim samym powodzeniem jak emulatory mobilne.

To wielka ulga dla tych, których nie stać na konsolę, taką jak Xbox. od tego samego może grać w gry wideo na komputerze w dość płynny sposób, bez konieczności wykonywania tak wielu konfiguracji.

Z drugiej strony istnieją również strony internetowe; takie jak Nosteam.ro, które są przeznaczone do przesyłania plików torrent, dzięki czemu można pobierać gry wideo na komputer. te strony Znacznie ułatwiają proces instalacji. gier wideo na naszym komputerze. A najważniejsze jest to, że w takim przypadku nie będziemy musieli pobierać emulatora, wystarczy uruchomić plik torrent.

Minimalne wymagania do grania w gry Xbox na PC

Aby grać w gry Xbox na komputerze PC, komputer musi spełniać pewne minimalne wymagania. Pamiętaj jednak, że im nowsze gry, tym są bardziej wymagające pod względem wymagań minimalnych.

nie byle jaki komputer może sprostać wymaganiom graficznym gier Xbox i czasami konieczne jest dodanie pamięci RAM, aby poprawić jego wydajność. W takim przypadku wystarczy przestrzegać następujących zasad:

 • rdzeń intela i3
 • 4 GB pamięci RAM
 • Karta graficzna NVIDIA GTX 460
 • Windows 8 64-bit (skorzystaj z instrukcji firmy Microsoft, jeśli chcesz zainstalować)
 • Wolne miejsce na dysku większe niż 50 GB
 • emulator xbox zainstalowany

Spełniając powyższe wymagania, będziemy dysponować wykwalifikowanym i optymalnym zespołem do zabawy nie tylko grami na Xboksie, ale i przy nich najlepsze gry komputerowe. Ponieważ komputer pozwoli nam pobrać te, które preferujemy i miło spędzić czas pełen rekreacji.

Instrukcje dotyczące grania w gry Xbox za pomocą emulatora

Jeśli chcesz grać w gry Xbox na PCwystarczy wykonać następujące kroki, które przedstawiamy poniżej do listu.

 • Przede wszystkim musisz zdobyć dobry emulator Xbox na PC, aby od razu go pobrać. Na przykład zalecamy następujące zaufane emulatory: Xeon, Xenia i Cxbc.
 • Po pobraniu któregokolwiek z zalecanych emulatorów powinieneś Otwórz folder „Pobrane”.”. W tym folderze znajdziesz plik zip, który musisz otworzyć, aby rozpocząć proces instalacji emulatora.
 • Po zakończeniu procesu instalacji pozostaje tylko otwarty emulator aby go skonfigurować.
 • Następnie musisz mieć pod ręką pobraną grę Xbox, aby później załadować ją do emulatora. Aby to zrobić, w emulatorze poszukaj opcji „Prześlij plik”.
 • W końcu po prostu trzeba Zacząć gre w emulatorze, abyś mógł cieszyć się grą.

jak sprawić, by mój komputer zezwalał na gry na xbox

Aspekty do rozważenia

Chociaż emulatory pozwalają nam grać w gry wideo na konsole na naszym komputerze, nie wszystko może być idealne w życiu. Ponieważ czasami możemy napotkać pewne problemy podczas uruchamiania emulatora. Dzieje się tak, ponieważ, jak powiedzieliśmy na początku, komputerów się nie robi wyłącznie do grania w gry wideo; w przeciwieństwie do konsol stworzonych wyłącznie w tym celu.

 • Emulatory Xeon i CXBX pozwolą ci tylko grać wersje demonstracyjne niektórych gier na konsolę Xbox. Z drugiej strony musisz włożyć do komputera oryginalną płytę z grami, aby emulator mógł je odtwarzać.
 • Pamiętaj, aby skonfigurować Emulator jak najlepiej, aby móc płynnie grać, pamiętaj jednak, że mogą one mieć pewne awarie.
 • Jeśli masz kontroler do xboxa 360wystarczy podłączyć go do komputera, aby móc wygodnie grać.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zagra gry xbox na pc Było to dla Ciebie bardzo przydatne, więc teraz wiesz, że jeśli nie masz konsoli do grania, możesz skorzystać z wykwalifikowanego komputera.

dołącz do naszego kanału telegram