Skip to content

Jak edytować filmy z YouTube na swoim iPhonie za pomocą tego samouczka (przykład)

29 de styczeń de 2021

Dziś zobaczymy jak edytować filmy na YouTube na swoim iPhonie z tym samouczkiem. Żyjemy w czasach, w których praktycznie wszystko można znaleźć, oglądając lub grając w YouTube. Jest bardziej niż oczywiste, że jeśli chcesz zacząć rozwijać się w Internecie, musisz być obecny we wspomnianej sieci społecznościowej.

Tworzenie wysokiej jakości filmów na YouTube nie jest zbyt skomplikowane. Z odrobiną wyobraźni, dobrym aparatem i programem do montażu, który jest w stanie spełnić nasze wyobrażenia. Możemy osiągnąć wspaniałe rzeczy i na szczęście nasz iPhone ma świetnej jakości aparat i sklep z bardzo ciekawe aplikacje.

Zróbmy więc mały przegląd różnych aplikacji, które można znaleźć w Sklep z aplikacjami abyś mógł wypróbować każdy z nich i w ten sposób zdecydować, który odpowiada Twoim potrzebom.

W ten sposób możesz dowiedzieć się, jak edytować filmy dla YouTube na swoim iPhone ponieważ wszystkie te aplikacje są naprawdę zbyt łatwe w użyciu.

Aplikacje do edycji filmów na iOS

¡Film: to dość zaawansowany edytor, który umożliwia tworzenie profesjonalnych filmów z urządzenia mobilnego. Możesz dostosować logo swojego filmu, tytuły, napisy. Ma wiele przejść i muzyki brak praw autorskich dość zróżnicowane. Ponadto ma filtry zaprojektowane przez Apple, aby dać ci pewne wyobrażenie o poziomie jakości obsługiwanym przez aplikację.

Edytor wideo YouTube: sam YouTube ma dość podstawowy edytor, dzięki czemu możesz wprowadzać najprostsze możliwe zmiany. Idealny do krótkich lub szybkich filmów, które chcesz udostępnić. Możesz dodać muzykę, inne efekty, wyciąć je itp. Jedyne, że jeśli chcesz mieć aplikację z większą liczbą funkcji, nie zaleca się korzystania z YouTube, ponieważ jest zbyt podstawowe.

Powtórka: idealna dla tych, którzy przesyłają krótkie filmy. Była to jedna z najlepszych aplikacji w 2014 roku i nadal pozostaje pierwszym wyborem milionów ludzi. Możesz stosować filtry i efekty. Twórz krótkie filmy na YouTube to nigdy nie było tak łatwe. Ponadto możesz je również udostępniać w innych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.

Magistro: dla tych, którzy chcą czegoś prostszego i stosują tylko kilka filtry do Twoich filmów. Magistro jest idealne, ponieważ można je dość łatwo zastosować do dowolnego filmu wideo w swojej galerii. Jednocześnie nie kończy się na tym, ponieważ oferuje wiele interesujących funkcjonalności do zastosowania.

człowiek edytujący wideo

Jak edytować filmy na YouTube na iPhonie

WeVideo: jego wielką zaletą jest to, że możesz zapisywać wszystkie swoje filmy w chmurze, aby edytować je w dowolnym miejscu i czasie. Ponieważ ma usługę online dla komputerów. To ma podstawowe funkcje edycji. Jednak dla większości użytkowników wystarczy stworzyć film, o którym tak bardzo myślą.

Splice: dla tych, którzy chcą czegoś więcej i potrzebują aplikacji do niemal profesjonalnej edycji wideo. W takim razie Splice jest tym, czego szukasz. Ponieważ ma ogromną liczbę bardzo interesujących funkcji, które mogą pomóc Ci osiągnąć dość złożone wyniki. Na szczęście ta aplikacja jest bardzo intuicyjna i nie jest zbyt skomplikowana w rozpoczęciu korzystania.

Ładny krój: z dość intuicyjnym interfejsem. Jeśli masz doświadczenie z programami edycja wideo na komputery. Wtedy interfejs będzie dla ciebie zbyt wygodny, ponieważ jest bardzo podobny. Możesz robić bardzo fajne rzeczy, na przykład dodawać dwa filmy jeden na drugim, dodawać różne efekty, obracać je, dodawać obrazy itp. Krótko mówiąc, możliwości jest zbyt wiele.

Klipy: aplikacja zawiera obszerny przewodnik krok po kroku dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w edycji filmów na YouTube na iPhonie. Jest bardzo prosty w użyciu, z rozszerzeniem minimalny i intuicyjny design znajdziesz opcje takie jak wycinanie wideo, dodawanie efektów, muzyki, przejść itp.

dołącz do naszego kanału telegram