Skip to content

Jak doładować lub wpłacić pieniądze w systemie PayPal zi bez karty kredytowej lub konta bankowego?

6 de wrzesień de 2021

Chociaż prawdą jest, że w tych czasach jest ich kilka platformy płatności online które pozwalają nam wysyłać, odbierać, doładowywać lub wpłacać pieniądze, gdy chcemy to zrobić szybko, łatwo i bezpiecznie za pomocą naszego konta bankowego lub karty kredytowej, nie mniej prawdą jest, że PayPal jest z pewnością najlepszy wśród nich.

Platforma ta umożliwia posiadanie oprócz konta cyfrowego, za pomocą którego kupujesz, Karty przedpłacone PayPal, debetowe lub wirtualne kredyty.

Dziś platforma PayPal działa na całym świecie, będąc jedna z najlepszych firm zajmujących się płatnościami elektronicznymi, zapewnienie doskonałej obsługi sprzedaży, zakupów, płatności i oszczędności online.

Z tego powodu, biorąc pod uwagę ciągłe prośby i poszukiwanie użytkowników w sieci, chcemy przeprowadzić krok po kroku, w którym nauczymy Cię, jak doładuj lub wpłać pieniądze w systemie PayPal, czy masz konto bankowe i kartę kredytową, czy nie.

Jak wpłacić pieniądze w PayPal za pomocą konta bankowego

W tym pierwszym przypadku pokażemy Ci, jakie kroki musisz wykonać, jeśli zamierzasz wpłacić pieniądze w systemie PayPal, za które zawsze wygodnie jest mieć konto bankowe, ponieważ pozwoli nam to zaoszczędzić sporo czasu i irytujących procedur.

Musisz wtedy wykonać czynności, których nauczymy Cię poniżej:

  • Przede wszystkim musisz otworzyć dowolną przeglądarkę, której używasz regularnie i wejść na oficjalną stronę PayPal, albo z wyszukiwarki nikogo, a także wchodząc na oficjalną stronę PayPal.
  • Po wejściu na stronę będziesz musiał się zarejestrować, jeśli nie masz konta, lub zalogować się, jeśli już je masz.
  • Po zalogowaniu musisz przejść do Mojego Portfela, a następnie do Dodaj środki
  • Otworzy się nowe okno, w którym musisz przejść do Dodaj pieniądze z Twojego konta bankowego w Hiszpanii. Oczywiście, jeśli jesteś w Hiszpanii, chociaż kroki w każdym kraju są mniej więcej takie same
  • Wybierając tę ​​opcję będziesz musiał skopiować stamtąd niektóre dane, wśród których znajdują się nazwa banku, BIC oraz IBAN
  • Następnie musisz przejść bezpośrednio na stronę banku, wklejając te poprzednie dane, abyś mógł bez dalszej zwłoki dokonać przelewu środków ze swojego banku na konto PayPal.
  • Po zakończeniu poprzedniego kroku ukończysz ten samouczek bez większych trudności, dzięki czemu możesz teraz cieszyć się pieniędzmi w Twoje konto PayPal

Oczywiście musisz o tym pamiętać zaksięgowanie pieniędzy na koncie PayPal może zająć około 48 godzin.

Jak wpłacić pieniądze w PayPal bez konta bankowego

Cóż, nie chcieliśmy przestać rozwodzić się nad wieloma pytaniami, które pojawiają się w sieci, dotyczące możliwości doładowania pieniędzy w PayPal, nawet gdy nie posiadamy konta bankowego ani karty kredytu.

konto PayPal otwarte

Jedną z najczęstszych wątpliwości w zarządzaniu tą usługą online jest to, czy możliwe jest wpłacanie pieniędzy w PayPal bez powiązania kont bankowych, ponieważ są tacy, którzy nie czują się komfortowo umieszczając swoje dane bankowe na tego typu platformach.

Konto PayPal online ma wiele zalet, z których najważniejszą jest bezpieczeństwo, które zapewnia, ponieważ bezpiecznie zapisuj wszystkie dane dostarczone przez użytkownika za pośrednictwem systemu kodowania i szyfrowania.

Jest nieuniknione, że PayPal prosi o podanie danych bankowych, ponieważ to umożliwia bezpieczną pracę platformy.

W przypadku, gdy chcesz wpłacić pieniądze na konto PayPal, ale nie masz konta bankowego lub po prostu nie chcesz podawać danych swojego banku lub karty (musisz pamiętać, że ta informacja pozwala platformie na bezpieczne działanie), ale jeśli nie chcesz je wnieść, wypełnij formularz rejestracyjny i musisz tylko pominąć dwa kroki „Zapłać z konta bankowego” i „Zapłać moją kartą”.

Umożliwi to otrzymanie salda na koncie PayPal od osób trzecich, w ten sam sposób będziesz mieć pieniądze dostępne na koncie online, kiedy tylko zechcesz je tam zatrzymać, możesz również to zrobić zakupy i płacenie za niektóre usługi online. W takim przypadku Twoje konto PayPal będzie działać jako portfel cyfrowy.