Skip to content

Jak zmienić lub odnowić moją kartę kredytową w systemie PayPal w kilku krokach

9 de Maj de 2021

Dziś z kart kredytowych korzystamy na co dzień, gdy chcemy robić zakupy, jeśli nie mamy w danym momencie gotówki. Ale jednocześnie najważniejsze jest to, że te karty kredytowe mogą być używane z różnymi lub wieloma systemami kredytowymi. płatności online. Istnieje więc wiele elektronicznych mechanizmów płatności, ale jednym z najważniejszych i najbardziej znanych jest Paypal, w którym można otworzyć konto bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Możemy to powiedzieć na wstępie Karty kredytowe to mechanizmy gotówkowe do robienia zakupów. Te metody płatności mają pewne lub metody, które są dziś używane do robienia zakupów bez konieczności posiadania gotówki. Daje to pewien margines bezpieczeństwa, ponieważ nie będzie konieczne posiadanie kwot zabezpieczających zapewnianych przez banki w przypadku utraty lub oszustwa twoich kart.

Wadą jest to, że mają datę wygaśnięcia lub wygaśnięcia oraz że w momencie łączenia lub łączenia ich z platformami płatności online, w tym przypadku z Paypal, będziesz musiał zachować ich ważność przed wygaśnięciem karty kredytowej.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Paypal poinformuje Cię o każdym statusie związanym z Twoimi kartami. PayPal powiadomi Cię, jeśli karta wkrótce wygaśnie i jeśli będzie wymagała aktualizacji, możesz również wygenerować numer karty dla Paypal.

PayPal Jest to jedna z najczęściej używanych platform na świecie podczas dokonywania zakupów online, a także w przypadku, gdy chcemy przesyłać lub odbierać pieniądze, ale warunkiem jest, aby zarówno nadawca, jak i odbiorca musieli to zrobić za pomocą tej samej platformy PayPal.

Masz również dostępne konto Paypal Business dla tych, którzy mają firmy i chcą przeprowadzać transakcje handlowe na wyższe kwoty, jednak istnieją sposoby na wyliczenie wysokich prowizji Paypal.

Jeśli nie masz pewności, jak zaktualizować swoją kartę kredytową, możesz skorzystać z „Centrum pomocy” PayPal. Który poprowadzi Cię, abyś mógł rozwiązać swój problem w prosty sposób. Platforma ta posiada również „czat” wsparcia, z którego możesz skorzystać, jeśli nie jesteś pewien, jak zaktualizować swoją kartę kredytową.

Co oznacza termin wygaśnięcia?

To znaczy, że jeśli nie zastępujemy lub wymieniamy karty kredytowej przed upływem terminu ważności nie będziemy w stanie przeprowadzić żadnego rodzaju transakcji online, dlatego konieczna będzie jej wymiana, aby PayPal mógł rozpoznać ją jako nową kartę.

Co się dzieje, gdy wygasła ważność karty kredytowej w systemie PayPal?

Twoja karta zostanie zablokowana do przeprowadzania jakichkolwiek transakcji. Będziesz więc zmuszony do aktualizacji swoją kartę lub usuń starą kartę i dodaj nową z datą, którą PayPal rozpoznaje jako nową.

Seria niezbędnych kroków, aby zmienić kartę kredytową

  1. Pierwszym krokiem do zrobienia jest dostęp z naszego konta w systemie PayPal.
  2. Po wejściu na nasze konto możemy obserwować plik Liczba powiadomienie w dzwonku powyżej znajdującego się w prawym górnym rogu.
  3. W przypadku, gdy powiadomienie jest związane z wygaśnięciem Twojej karty. Pojawi się komunikat Ta karta straciła ważność. Zaktualizuj kartę lub ta karta wkrótce wygaśnie.
  4. Kliknij aktualizować karta.
  5. Zmodyfikuj lub zmień dane, a następnie kliknij zaktualizuj kartę.

Uwaga: Jeśli nowa karta ma inny numer konta, konieczne będzie dodanie nowej karty i usuń stare.

Na poniższym obrazku musisz nacisnąć przycisk „Aktualizuj kartę”

zaktualizuj kartę kredytową w systemie PayPal

W ten sposób, wykonując kilka prostych czynności, możemy aktualizować nasze karty kredytowe w systemie PayPal.iw ten sposób kontynuujemy codzienne zakupy. Zawsze należy uważać, aby nie zostać wyłączonym w systemie i w ten sposób poprawnie skonsolidować płatności lub przelewy, które zamierzasz wykonać.