Skip to content

Jak łatwo powiązać Payoneer z moim kontem PayPal? – Krok po kroku

23 de grudzień de 2021

PayPal to jedna z najpopularniejszych platform do transakcji międzynarodowych. Teraz kolejna platforma, która jest również szeroko stosowana w tym sensie jest to Payoneer; Obie platformy można ze sobą skojarzyć, aby móc wymieniać między sobą pieniądze. Aby dowiedzieć się, jak zrobić ten link, temat zostanie wyjaśniony poniżej.

Czy konieczne jest zweryfikowanie konta PayPal, aby powiązać z Payoneer?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie: nie jest konieczne posiadanie zweryfikowanego konta PayPal powiązać go z Payoneer. Powodem tego jest to, że ta sama platforma Payoneer działa jako cyfrowe konto bankowe, więc nawet z nią można zweryfikować nasze konto.

Oczywiście ważne jest, aby wiedzieć, że ponieważ Payoneer działa jako międzynarodowa metoda płatności, oferuje różne rodzaje kont. Z tego powodu musisz użyć tego, który jest poprawny, aby można je było skojarzyć. W takim przypadku zalecane jest konto Wspólnotowy Federalny Bank Oszczędnościowy.

Mając tego typu konto, wystarczy wejść na nasze konto PayPal, aby utworzyć link. Można to zrobić na dwa różne sposoby. Ale oba zostaną wykonane jako metoda weryfikacji konta PayPal. Poniżej dowiesz się dokładnie, jaki proces należy wykonać, aby połączyć i zweryfikować oba konta.

Jak weryfikowane jest konto PayPal?

Aby zweryfikować konto PayPal za pomocą Payoneer, musisz mieć zgodne konto bankowe z platformą; Możesz także wybrać kartę kredytową lub debetową. Mając to wystarczy wejść na nasze konto, wpisać „Profil” i tam poszukać opcji „Powiąż lub edytuj konto bankowe”.

Już w tej sekcji musisz wybierz „Konto rozliczeniowe”i zapisz odpowiednie dane na naszym koncie Payoneer. W ten sposób nasze konto PayPal zostanie zweryfikowane za pomocą Payoneer i oba będą już powiązane.

Jak widać, proces jest dość prosty i praktyczny. Teraz nie należy zapominać o prowizjach, które pobierane są zarówno z naszego konta PayPal, jak i konta Payoneer. Poniżej wyjaśniono dokładnie, jakie opłaty pobiera PayPal za przesyłanie pieniędzy do Payoneer.

Jakie opłaty pobiera PayPal za przesyłanie pieniędzy na konto Payoneer?

Jak we wszystkich typach platform tego typu, PayPal pobiera prowizję za przesyłanie naszych pieniędzy. Oczywiście może to być mniej więcej wysokie w zależności od kwoty, którą chcemy przenieść. Niemniej jednak, to około 2,5% za wyjęcie naszych pieniędzy z PayPal.

Teraz Payoneer będzie również pobierać od nas prowizję pieniężną, gdy otrzymuje lub przenosi pieniądze ze swojej platformy. Ta prowizja wyniesie 0,5%; Wiedząc o tym, wynika z tego, że co najmniej trzy procent naszych pieniędzy trafi pomiędzy tymi ruchami. Dlatego musisz podjąć środki ostrożności.

Oprócz tego czasami mogą wystąpić pewne błędy podczas kojarzenia tych dwóch platform ze sobą. Na przykład jednym z najczęstszych są błędy połączenia karty. Następnie powiemy, jak można rozwiązać tę usterkę.

Jak rozwiązać ewentualny błąd w połączeniu karty?

płacenie kartą kredytową

Te możliwe błędy mogą wystąpić z różnych powodów. Jednak najczęstsze to fakt, że masz Nieobsługiwany typ konta Payoneer z platformą PayPal.

Innym powodem, dla którego może się to zdarzyć, jest to, że platforma PayPay ma pewne problemy w celu weryfikacji naszej karty. Wiedząc o tym, możesz łatwo powiedzieć, z którą usługą się skontaktować, aby naprawić błąd. Następnie zostanie podana informacja, którą usługę zadzwonić i jak to zrobić.

Jaką obsługę klienta zadzwonić?

Aby rozwiązać problemy z połączeniem z kartą, należy najpierw połączyć się z Obsługa klienta PayPal. Aby to zrobić musisz wejść na oficjalną stronę platformy i się zalogować. Następnie będąc w naszym panelu należy przejść do końca strony i kliknąć „Skontaktuj się z nami”, a to nie spowoduje wysłania centrum pomocy.

komputer paypal

Gdy znajdziesz się w centrum pomocy, musisz przejść do końca witryny i zobaczyć cztery dostępne opcje rozwiązywania problemów. Stamtąd wystarczy wybrać preferowaną przez nas opcję kontaktu.

Teraz, jeśli problem nie pochodzi z naszego konta PayPal, będziemy musieli skontaktować się z Obsługa klienta Payoneer. Aby to zrobić, musisz wejść na stronę Payoneer i poszukać zakładki „Rozwiązania”. Stamtąd możesz znaleźć wszystkie opcje obsługi klienta.

Cóż, widać, że powiązanie konta PayPal z kontem Payoneer wcale nie jest skomplikowane, wręcz przeciwnie. Ponadto niezwykle korzystne jest powiązanie tych kont podczas wysyłania i odbierania płatności.

dołącz do naszego kanału telegram