Skip to content

Jak dokonywać wypłat w systemie PayPal za pomocą karty przedpłaconej Abitab? – Zarządzaj pieniędzmi

25 de grudzień de 2021

Abitab to serwis pochodzenia urugwajskiego, który dokonywać płatności i windykacji; posiadanie karty Abitab umożliwia dokonywanie wypłat gotówki. Pozwala również na odbiór faktur, przekazów pieniężnych krajowych i międzynarodowych oraz jest ważny przy dokonywaniu zakupów w Urugwaju i za granicą. Możesz skorzystać z tej usługi, jeśli chcesz bezpiecznie wypłacić pieniądze z konta PayPal.

Jak otrzymać kartę przedpłaconą Abitab?

Jeśli chcesz otrzymać kartę przedpłaconą Abitab; musisz najpierw wejść na stronę internetową Abitab, musisz wypełnij formularz z wymaganymi danymi a później skontaktuje się z Tobą autoryzowany agent. Dane wymagane we wniosku o kartę przedpłaconą Abitab to:

  • Twój numer identyfikacyjny lub dokument bez myślników lub kropek.
  • Wpisz swoją datę urodzenia.
  • Numer telefonu.
  • Kraj zamieszkania.
  • Adres e-mail.
  • Musisz utworzyć hasło i zaakceptować warunki, nacisnąć opcję „kontynuuj”; Po wykonaniu tej czynności możesz doładować kartę w peso lub dolarach.

Jak karta Abitab pozwala na doładowania w peso i dolarach, może być używany jako środek płatniczy w Urugwaju i innych częściach świata. Umożliwia dokonywanie zakupów online oraz płacenie za usługi lub tankowanie.

Mogą pobierz aplikację Abitab i dostęp z dowolnego miejsca do ponad tysiąca usług; Dzięki aplikacji możesz bezpiecznie płacić rachunki i łączyć usługi, z których regularnie korzystasz, aby zaoszczędzić czas podczas dokonywania płatności.

Co zrobić, aby połączyć swoje konto PayPal z Abitab Prepaga?

Z PayPal Urugwaj możesz połączyć swoje konto Abitab; Musisz mieć konto PayPal i konto karty w Abitab. Gdy masz już oba konta, możesz zacząć od proces wiązania.

Zaloguj się do swojego konta PayPal; Na stronie głównej należy wybrać opcję „Przelej środki”. Wybierać „Przelew za pomocą Prex” i automatycznie uzyskasz dostęp do strony, na której możesz wypłacić lub przypisać saldo swojego konta PayPal Urugwaj Abitab.

Nadal nie ma możliwości przeniesienia salda Abitab na konto PayPal bezpośrednio; jednak z karty przedpłaconej Abitab możesz przelać pieniądze na swoje konto Abitab za pomocą karty przedpłaconej.

Aby wykonać przelew za pomocą Prex; Musisz założyć konto w Prex i zsynchronizować je z kontem PayPal, musisz również połącz swoje lokalne konto bankowe z Prex.

przelew za pomocą prex

Największą pozytywną stroną konta PayPal jest to, że nie potrzebujesz konta bankowego; Własna platforma PayPal działa jako usługa wysyłania i odbierania pieniędzy. Aby dokonać tych odbiorów i wysyłek za pośrednictwem systemu PayPal, będziesz potrzebować tylko wiadomości e-mail powiązanej z Twoim kontem (w przypadku odbioru) lub wiadomości e-mail połączonej z kontem docelowym (w przypadku wysyłania).

Jaka jest procedura dokonywania wypłaty przedpłaconej Abitab?

Jeśli zamierzasz wypłacić gotówkę z Abitab; powinieneś wiedzieć, że masz limit wypłat w wysokości dziesięciu tysięcy pesos urugwajskich lub trzysta dolarów amerykańskich.

Przed odbyciem odosobnienia Abitab; zaleca się złóż zapytanie o saldo; Możesz to zrobić przez stronę www.telepeaje.com.uy oraz telefonicznie wybierając numer 2916-32-38 i wybierając opcję 1.

Idź do centrum, które akceptuje tego typu wypłaty

Bank BROU (Strona Wschodniej Republiki Urugwaju) jest korespondentem finansowym usług Abitab. Za pomocą Axeda, przeciągając kartę przez terminal, możesz dokonać wypłaty gotówki w pesos lub równowartości w dolarach amerykańskich.

Axeda zapewnia klientowi bilet, który należy okazać w kasie, aby wniosek został przetworzony i może to odbierz gotówkę.

Podaj swoje dane kasjerowi

Bankomaty współpracują z usługą RedBrou; Jest to ważna usługa dokonywania zakupów na całym terytorium Urugwaju i reszta świata oprócz wykonywania zwykłych operacji za pośrednictwem sieci bankomatów.

System RedBrou umożliwia dokonywanie wypłat gotówki z karty Abitab za pośrednictwem jej bankomatów; musisz iść do centrum mieć bankomat RedBrou i miej przy sobie kartę przedpłaconą Abitab.

czerwona kartka

Bankomaty RedBrou oferują swoim klientom dostęp do kont przez całą dobę, Codziennie w roku. Ma ponad 400 krajowych bankomatów, które są połączone z Abitab.

Kartę należy włożyć do bankomatu tak, aby pasek magnetyczny znajdował się na dole; wprowadź swój czterocyfrowy kod PIN i wybierz opcję „Ekstrakcja”.

Musisz wybrać opcję „Pesos banku oszczędnościowego” i podaj kwotę, którą chcesz wypłacić. Kliknij opcję „Kontynuuj” i możesz wypłacić swoje pieniądze. Aby sfinalizować transakcję należy wybrać opcję „Nie”; teraz musisz wycofać swoją kartę.

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze w dolarach amerykańskich lub dokonać przelewu z waluty krajowej na dolary amerykańskie; Abitab jest właścicielem prowizja 0,7 USD plus podatek od wartości dodanej (VAT); dzieje się tak, gdy dokonujesz wypłaty na terytorium kraju.

W przypadku, gdy zamierzasz wypłacić dolary amerykańskie za pośrednictwem Abitab za granicą; stawka prowizji wynosi 3 USD plus podatek od wartości dodanej (VAT).