Skip to content

Jak dołączyć do pokoju Zoom za pomocą identyfikatora i hasła? – Chronione Spotkanie

5 de Listopad de 2021

Zoom to popularna aplikacja do organizowania spotkań roboczych lub konferencji ze znajomymi. Dlatego ważne jest, abyś wiedział wymagania dotyczące dołączenia do spotkania z różnych posiadanych urządzeń. W artykule porozmawiamy o tym, jak możesz dołączyć do spotkania Zoom za pomocą identyfikatora przypisanego do Twojego pokoju.

Jakie są wymagania potrzebne do wejścia na spotkanie?

Zoom jest narzędziem do organizować wideokonferencje i inne wirtualne spotkania najpopularniejsza w tej chwili, możesz w pełni wykorzystać tę aplikację, aby pozostać w kontakcie z członkami rodziny i kontynuować pracę z domu lub biura. Ponadto możesz korzystać z Zoom z urządzenia mobilnego lub komputera.

Ale zanim będziesz mógł dołączyć do spotkania przez Zoom, musisz mieć wymaganie Identyfikator i hasło lub link do połączenia ze spotkaniem. Jest to spowodowane Każde wirtualne spotkanie Zooma ma unikalny numer od 9 do 11 cyfr, które są współrzędnymi dostępu do sali konferencyjnej.

Jak możesz zapisać swoje PMI na kolejne wirtualne spotkania?

PMI to identyfikator osobistego spotkania. Jeśli jesteś użytkownikiem, który posiada licencję na korzystanie z usługi Zoom, możesz dostosować cyfry swojego PMI, powinieneś również wiedzieć, że ten PMI jest automatycznie przypisywany jako osobisty pokój Zoom i możesz z niego korzystać w dowolnym momencie lub nawet zaprogramować go na przyszłe spotkania.

Aby zapisać swoje PMI, możesz skonfigurować swój profil Zoom. W tym celu należy zalogować się do serwisu Zoom, zaznaczyć pole, aby używać PMI do nadchodzących spotkań i będzie to zapisane. Możesz także dostosować swój PMI, kliknij profil, a obok osobistego identyfikatora spotkania kliknij Edytuj. Wprowadzasz 10-cyfrowy identyfikator i zapisujesz zmiany.

Jak poprawnie wpisać identyfikator i hasło w wirtualnym pokoju?

Dołączenie do spotkania Zoom jest bardzo łatwe i możesz to zrobić z różnych posiadanych urządzeń. Tutaj wyjaśniamy, jak prawidłowo wejść do wirtualnego pokoju za pomocą współrzędnych.

Z Androida lub iOS

Aby uzyskać dostęp do spotkania, musisz otrzymać zaproszenie ze współrzędnymi lub danymi. Jeśli masz aplikację na swoim urządzeniu, wystarczy kliknąć w link, a zostaniesz przeniesiony do pokoju konferencyjnego Zoom. Jeśli tak nie jest, musisz pobrać aplikację ze Sklepu Play. Aby dołączyć do spotkania Zoom za pomocą Androida lub iPhone’a, procedura jest następująca: Wchodzisz do aplikacji Zoom, możesz dołączyć do spotkania bez logowania lub klikając zaloguj się i kliknij Dołącz.

powiększ spotkanie z identyfikatorem i hasłem

Otworzy się okno, w którym możesz wprowadzić identyfikator i hasło. Ponadto możesz zmienić swoje imię w Zoom przed wejściem na spotkanie, jeśli potrzebujesz go z tej okazji, aby wszyscy wiedzieli, kto jest na spotkaniu. Musisz także wybrać, czy chcesz połączyć audio i wideo, a następnie kliknąć Dołącz do spotkania, czekasz na przyjęcie i to wszystko.

Korzystanie z komputera

Na komputerze musisz najpierw otworzyć preferowaną przeglądarkę, aby otworzyć internetową wersję aplikacji. Zostaniesz poproszony o wpisanie Identyfikator i hasło wysłane przez organizatora lub gospodarza spotkania. Po wstawieniu wartości pokoju kliknij Dołączyć i czekasz, aż gospodarz Cię wpuści i będziesz mógł wejść do pokoju spotkań Zoom.

Ważną kwestią jest to, że jeśli po raz pierwszy dołączysz do spotkania od przeglądarka chrome, zostaniesz poproszony o otwarcie klienta Zoom, w takim przypadku zaznacz pole, aby zawsze otwierać ten typ łącza. W ten sposób nie poprosi cię o to samo następnym razem. Otwierasz Zoom Meetings i wprowadzasz wartości sal, tak jak ci powiedzieliśmy, i będziesz na spotkaniu.

Jeśli zgubiłeś swój identyfikator, jak inaczej możesz dołączyć do spotkania?

W przypadku, gdy zgubiłeś lub zapomniałeś swój identyfikator, możesz poprosić o jego ponowne przesłanie lub uzyskać dostęp do spotkania Zoom przez link bezpośredni które zostały Ci udostępnione, lub możesz również skorzystać z numer telekonferencji.