Skip to content

Jak dodać hasło do mojego konta Amazon Prime Video?

12 de luty de 2022

Platforma Amazon Prime Video oferuje najlepszą rozrywkę w filmach, serialach i dokumentach, z której możesz korzystać po wykupieniu subskrypcji tej usługi. Wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu możesz cieszyć się weekendem oglądając najlepsze filmy i telewizję w swoim domu. Co więcej, udostępniaj swoje filmy rodzinie i znajomym.

Ta usługa również to ci pozwala chroń swoje konto, dodając PIN prywatności, z posiadanych urządzeń. A jeśli już subskrybujesz, czytaj dalej ten artykuł, a dowiesz się, jak zmienić hasło i zresetować je, jeśli je zapomnisz. Więc weź ołówek i papier i zobacz, jak to się robi tak łatwo.

Jaka konfiguracja, aby dodać kod PIN Amazon Prime Video w Internecie?

Usługi platformy streamingowej są najwygodniejszą alternatywą, jeśli chodzi o oglądanie seriali, filmów i filmów dokumentalnych z całą rodziną. dostępne na tych platformach. Obecnie istnieje wiele platform streamingowych, które możesz wybrać dla swojej rozrywki. Ale tutaj porozmawiamy o jednym, z wideo Amazon Prime.

Udostępnianie konta Amazon Prime Video rodzinie może nie być tak przyjemne ze względu na różne gusta, jakie może mieć każdy z nich. Dlatego też, myśląc o zapewnieniu rozrywki i zaspokojeniu gustów wszystkich, Amazon Prime Video pozwala mieć inny profil aby każdy mógł uzyskać dostęp do rekomendacji tych platform w oparciu o zainteresowania każdego członka gospodarstwa domowego.

Ale dodatkowo, po nabyciu konta, możesz chronić swoją prywatność, dodając kod PIN do swojego konta Amazon Video, ograniczając dostęp osób spoza konta i robiąc to z różnych posiadanych urządzeń. Spójrz na czynności konfiguracyjne do wykonania dodaj PIN do swojego konta.

Urządzenia Fire TV

Dodanie kodu PIN do konta wideo Amazon Prime jest bardzo wygodne i korzystne, nie tylko po to, aby uniemożliwić osobom trzecim naruszanie prywatności użytkownika, ale także po to, aby najmniejsi członkowie gospodarstwa domowego nie mieli dostępu do konta i oglądali nieodpowiednie treści. Dlatego musisz wprowadzić kod zabezpieczający i zabezpieczający. Droga dodawanie kodu PIN jest inne na każdym urządzeniutak jak w przypadku urządzeń Fire TV.

W tym przypadku kroki są następujące: Przejdź do strony głównej Fire TV i znajdź Ustawienia, kliknij opcję Preferencje. Następnie musisz kliknąć Kontrola rodzicielska i aby ją aktywować, musisz wprowadzić kod PIN, cyfry, które są łatwe do zapamiętania.

Następnie przechodzisz do wybierz poziom ograniczeń aby odtwarzać filmy na Twoim koncie według wieku. W ten sposób ograniczysz dostęp do niektórych treści na tym urządzeniu. Jeśli chcesz, możesz także zainstalować i oglądać Amazon Prime Video na telewizorze Smart TV.

zainstaluj amazon prime wideo w telewizji ogniowej

PC lub Mac

Posiadanie kodu PIN zapewni Ci spokój ducha, wiedząc, że inni nie będą mogli podsłuchiwać Twojego konta Amazon Prime Video, a Twoje dzieci, zwłaszcza jeśli są jeszcze bardzo małe, mogą oglądać treści, które nie są odpowiednie dla ich poziomu. Ta kontrola jest bardzo ważna przy zakupie usług tej platformy streamingowej.

Jeśli masz komputer PC lub Mac, możesz również skonfigurować i przypisać kod PIN do swojego konta Amazon Prime Video z tego miejsca. Aby to zrobić, musisz postępować w następujący sposób: IPrzejdź do ustawień wideo Amazon Prime, a następnie kliknij Kontrola rodzicielska. Tam musisz dodać PIN, a następnie kliknąć Zapisz. Po wprowadzeniu kodu PIN zmiany zostaną zastosowane na wszystkich urządzeniach, na których masz konto Amazon Prime Video.

Jaka jest procedura zmiany hasła do filmów Amazon Prime Video?

Kupując usługi Amazon Prime Video, musisz utworzyć hasło, którego będziesz używać za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto. Ale wiele razy zdarza się, że chcesz zmienić swoje hasło, ponieważ kilka osób je zna i chcesz zachować prywatność swojego konta i treści, które na nim widzisz.

Dlatego możesz zmienić hasło. Ta procedura jest bardzo prosta do przeprowadzenia. Aby to zrobić, musisz wejść na oficjalną stronę na stronie Amazon i podać swoje konto z nazwą użytkownika i hasłem. Więc musisz Znajdź sekcję Logowanie i bezpieczeństwo. Ta czynność przeniesie Cię na inną stronę, na której musisz kliknąć Edytuj i wprowadzić informacje wymagane do aktualizacji swojego profilu, w tym hasło.

Później wprowadź swoje dane osobowe, numer telefonu, adres e-mail i nowe hasło, kliknij Zapisz zmiany. I to wszystko, to jest procedura zmiany hasła do filmów Amazon Prime Video. Coś bardzo interesującego to to, że możesz także cieszyć się treściami Amazon Prime Video ze swojego urządzenia mobilnego z Androidem.

zmień hasło w amazon prime wideo

Jak zresetować hasło na moim koncie Amazon Prime Video?

Z drugiej strony może się zdarzyć, że zapomniałeś hasła i nie wiesz, co zrobić, aby uzyskać dostęp do swojego konta i nadal cieszyć się treściami strumieniowymi. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, najbardziej sugestywną rzeczą w tym przypadku jest przejście do resetowania hasła. Bardzo łatwo to zrobić, dlatego uczymy Cię od razu.

Wchodzisz na oficjalną stronę pomocy dotyczącej hasła Amazon. Po wejściu do środka musisz wpisać swój adres e-mail lub w każdym razie numer telefonu komórkowego, który jest powiązany z Twoim kontem Amazon Prime Video. Po wprowadzeniu wymaganych danych kliknij Kontynuuj.

zresetuj hasło do konta wideo amazon prime

Następnie na Twój telefon komórkowy lub e-mail zostanie wysłana wiadomość umożliwiająca utworzenie nowego hasła. Kiedy go utworzysz, zostanie włączony i będzie Ci służył dla wszystkich Twoich kont związanych z Amazonem i wprowadzonym adresem e-mail. Pamiętać utwórz hasło, które będzie łatwe do zapamiętania ale jednocześnie nie tak wrażliwy, by inni mogli z niego korzystać. W ten sposób za pomocą kilku prostych kroków możesz zresetować hasło do Amazon Prime Video.

dołącz do naszego kanału telegram