Skip to content

Jak dodać, dodać lub połączyć moje konto na Instagramie z TikTok, jeśli nie mogę – ostateczny przewodnik

5 de Maj de 2021

Dzisiaj porozmawiamy o aplikacji TIK Tok, stając się obecnie jedną z najczęściej używanych aplikacji zapewniających rozrywkę w czasach pandemii, musiał iść w parze z różnymi aplikacjami i platformami, aby w ten sposób mógł pozostać na powierzchni znacznie dłużej.

To już jest możliwe połącz konto ze swoim kanałem YouTubeale jeśli nie wiesz, możesz to również zrobić za pomocą tego, jakie będzie Twoje konto na Instagramie, aby w ten sposób inni użytkownicy mogli Cię znacznie łatwiej znaleźć za jego pośrednictwem lub po prostu przesłać Twoje filmy bezpośrednio w tej aplikacji.

Nie każdy wie, jak poprawnie połączyć się w tej aplikacji, dlatego dzisiaj tutaj, aby zobaczyć, jak to się robi, podamy wszystkie szczegóły dotyczące klejenie ze swojego konta na Instagramie za pomocą konta tiktok.

Jaki jest pożytek z łączenia tiktoka i Instagrama?

Gdy połączysz oba konta w swojej usłudze, możesz bezpośrednio udostępniać swoje filmy oba konta jednocześnie, bez konieczności zapisywania filmów i przesyłania ich pojedynczo.

W ten sposób inni użytkownicy TikTok mogą znaleźć Twój profil na Instagramie z Twojego profilu tiktok, aby uzyskać więcej odwiedzin Twoich historii.

Jak mogę dodać moje konto na Instagramie do TikTok?

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać aplikację tiktok na swój smartfon, a po jej poprawnym pobraniu i zainstalowaniu musisz założyć konto w tej aplikacji, wykorzystanie Twoich danych osobowych.

Oczywiście musisz mieć również aktywne konto na Instagramie, aby móc połączyć je z TikTok, bez dalszych wymagań, poniżej pokażemy Ci krok po kroku.

 1. Gdy znajdzie się na smartfonie, wystarczy przejść do centralnego panelu aplikacji i wyszukać tiktok, a następnie nacisnąć go i otworzyć.
 2. Po złożeniu wniosku musisz wprowadź wszystkie swoje dane osobiste, zarówno adres e-mail, jak i hasło dostępu do konta.
 3. Po wejściu do niego musisz przejść do ikony swojego profilu, która znajduje się w prawej dolnej części ekranu, kliknąć na nią.
 4. W tym momencie będziesz w swoim profilu, wystarczy wyszukać i nacisnąć przycisk „Edytuj profil” który znajduje się tuż pod Twoim czerwonym lub białym zdjęciem, w zależności od posiadanej wersji.
 5. W tym momencie musisz przesuwać opcje, aż znajdziesz połączenie na Instagramie i naciśnij je.
 6. Zostaniesz natychmiast przekierowany na początek Instagrama, gdzie musisz podać swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło. Jeśli tego nie wiesz, daje Ci również możliwość wejścia na Instagram za pomocą Facebooka.
 7. Po naciśnięciu „Zaloguj sie”, Instagram zapyta Cię, czy chcesz zezwolić tiktok na wykorzystanie Twoich informacji. Na co twoją odpowiedzią będzie naciśnięcie przycisku „dopuszczać”.
 8. W tym momencie będziesz mógł publikować lub udostępniać filmy TikTok na Instagramie bez konieczności indywidualnego pobierania ich w celu przesłania.

Jak mogę odłączyć moje konto na Instagramie na tiktok?

Jeśli masz dość powiązania konta na Instagramie lub po prostu nie korzystasz już z tego Instagrama z jakiegokolwiek powodu, możesz go odłączyć z TikTok w naprawdę prosty sposób, po prostu wykonaj następujące kroki:

kroki, które należy wykonać, aby połączyć konto intagram na tiktok

 1. Będąc na smartfonie, przejdź do centralnego panelu aplikacji i wybierz aplikację TikTok.
 2. Kiedy już się w nim znajdziesz, musisz przejdź do ikony swojego profiluznajdujący się w prawej dolnej części ekranu i naciśnij go.
 3. Będąc w swoim profilu, po prostu kliknij przycisk „edytuj profil”, znajdujący się tuż pod Twoim zdjęciem.
 4. Przesuwasz się, aż znajdziesz opcję o nazwie Instagram, musisz ją kliknąć.
 5. Następnie otworzy się małe okno, w którym pojawiła się jedyna opcja „odłącz Instagram”. Musisz kliknąć sekcję „potwierdzać”.
 6. I gotowe natychmiast, Twoje konto na Instagramie zostanie całkowicie odłączone od użytkownika w tiktok.