Skip to content

Jak długo działa bateria Apple AirTag?

9 de lipiec de 2021

Apple przez lata udało się zademonstrować opinii publicznej dużo produktów, telefony komórkowe, akcesoria i inne terminale, wszystkie o doskonałych właściwościach i specyfikacjach, które całkowicie odróżniają go od konkurencji jako takiej (Samsung, Xiaomi, Huawei itp.). Ta ogromna firma kilka lat temu zaprezentowała jeden ze swoich najnowszych pomysłów, Airtag.

Chodzi o nowość mały dodatek którego głównym celem jest zlokalizowanie dowolnego typu obiektu, do którego dodamy lub dopasujemy wspomniane urządzenie. To akcesorium można śmiało porównać do breloczka, ze względu na jego niewielkie wymiary, ale jego główną funkcją jest pokazanie nam jego lokalizacji z naszego telefonu komórkowego.

Następnie powiemy Ci więcej o tym niesamowitym urządzeniu, ale głównie opowiemy o jego baterii i żywotności, na którą możemy liczyć kupując ten ciekawy produkt Apple. Bez zbędnych ceregieli zostań z nami i poznaj wszystkie szczegóły.

Całkowicie normalne jest zadawanie sobie pytania, że ​​AirTag, będąc tak małym produktem, ma baterię, czy to tylko baterie? To bardzo częste pytanie, ponieważ zdecydowana większość akcesoriów, które mają te wymiary, ma proste baterie, albo typu zegarowego, albo być może większe. Ale w przypadku Apple AirTag kwestia jest nieco bardziej inna.

Akcesoria lokalizacyjne Airtag mają małą baterię, która znajduje się na spodzie urządzenia. To jest bateria CR2032, która jest w pełni wymienny w przypadku jakiegoś błędu lub awarii w czasie użytkowania. Trzeba też pamiętać, że ta ciekawa bateria nie wymaga żadnego ładowania, dzięki czemu będziemy w pełni cieszyć się jej działaniem.

Jak już mówiliśmy, AirTag to urządzenia lub akcesoria znacznie mały, mniej więcej wielkości monety. Dlatego zarówno ze względu na swoją konstrukcję, jak i rozmiar czy funkcję mają akumulator, więc pod koniec dnia nie będziemy mieć żadnego problemu ze względu na poziom naładowania tego akcesorium.

Z drugiej stronyW przypadku, gdy bateria Apple AirTag w pewnym momencie przestanie działać, będziemy musieli jedynie wyjąć baterię z akcesorium i wymienić ją na nową. To wszystko, co musimy zrobić.

Jakiego typu baterii używa mój AirTag?

Apple AirTag jest uważany za dość małe urządzenie lub akcesorium, ale z bardzo ciekawą funkcją, dlatego ma baterię, która ma możliwość umożliwienia tego zadania bez konieczności ładowania co jakiś czas lub coś w tym stylu. Dodatkowo, aby dać nam możliwość jego wymiany w razie potrzeby.

Jest to bateria CR2032, wśród jej najciekawszych cech możemy wskazać, że jest 2 razy mniejsza od AirTag i ma dość sporą żywotność, biorąc pod uwagę zastosowanie, jakie nadajemy temu akcesorium. Mając to jasne, możemy być spokojni, że możemy liczyć na AirTag przez długi czas.

Jak długo wystarcza bateria Airtag?

To nowe akcesorium prezentowane przez Apple ma duża liczba specyfikacji i funkcji dość ciekawe, że sprawiają, że jest to całkowicie unikalny produkt na rynku. Możliwość lokalizacji dowolnego typu obiektu przez cały czas dzięki AirTag ma zupełnie inne właściwości.

poziom naładowania baterii;

Wśród nich możemy wymienić baterię AirTag, to jest znany jako bateria CR2032. Ważnym faktem, który możemy zauważyć na temat tej baterii, jest to, że ma ona limit żywotności dłuższy niż jeden rok, oczywiście, biorąc pod uwagę, że wspomniane akcesorium jest najbardziej używane przez cały ten czas.

Biorąc to pod uwagę, oznacza to, że możemy cieszyć się naszym akcesorium Apple AirTag przez bardzo dobry czasPonadto możemy przedłużyć żywotność baterii, jeśli nie będziemy w pełni korzystać z tego urządzenia. Dzięki temu nie musimy martwić się o jego baterię ani ładowanie go przez długi czas.

Co mam zrobić, jeśli mój AirTag wyczerpie się?

Jak pisaliśmy wcześniej, AirTag ma baterię o żywotności około ponad rok. Nie można go ładować, dlatego nie będziemy musieli się martwić, jeśli w pewnym momencie zabraknie mu mocy.

Gdy bateria Apple AirTag zacznie się prezentować błędy, awarie lub po prostu przestają działać będziemy musieli wymienić baterię CR2032 na nową. Gdy już będziemy mieć w rękach nową baterię, będziemy musieli po prostu dopasować ją do akcesorium i to wszystko. Będziemy mieli kolejny rok lub dwa z zasilaniem bez problemów.

Jak sprawdzić, ile baterii pozostało w moim AirTag?

Gdy uda Ci się połączyć Twój odpowiedni AirTag z kontem Apple ID, możemy mieć pod ręką wszelkiego rodzaju szczegóły i informacje dotyczące naszego odpowiedniego AirTag lub wszystkich tych, które wcześniej zarejestrowaliśmy na naszym urządzeniu mobilnym.

Gdy lokalizacja naszego AirTag jest wyświetlana na urządzeniu mobilnym, możemy patrz na dole poziom naładowania baterii. Jeśli z jakiegoś powodu wskazuje to na niski poziom, jedynym rozwiązaniem, które będziemy musieli rozwiązać, będzie wymiana baterii, ponieważ nie można jej naładować.

Jak łatwo wymienić baterię Airtag?

Gdy minie odpowiedni czas życia naszego Apple AirTag, będziemy musieli pamiętać, że musimy wykonać dość ważne zadanie. Przeprowadzić baterię lub wymianę baterii. Aby przeprowadzić tę akcję sprawnie i poprawnie, będziemy musieli wykonać szereg dość konkretnych kroków, aby to osiągnąć.

airtag usuń stos

Następnie opowiemy Ci o wszystkich punktów, których musisz przestrzegać, aby móc wymienić baterię lub baterię CR2032 naszego Apple AirTag na nową. Bez zbędnych ceregieli śledź nas i poznaj wszystkie szczegóły, dane i informacje związane z tym interesującym akcesorium i odpowiednim źródłem zasilania.

  • Przed rozpoczęciem musimy nadać priorytet nowej baterii, gdy ją kupimy i jest ona w naszych rękach, możemy przystąpić do wprowadzenia odpowiedniej zmiany.
  • Naszym pierwszym krokiem do naśladowania będzie wzięcie naszej Apple Airtag i umieszczenie się na dole akcesorium, tam będziemy mogli docenić rodzaj metalowej pokrywy. Ten ma typowe logo Apple.
  • Już tutaj będziemy musieli ostrożnie docisnąć tę pokrywkę, a następnie przekręcić ją na bok. Ważne jest, aby pamiętać, że ma 3 małe fałdy lub stopki, które pasują do reszty akcesorium. Dlatego musimy być ostrożni przy przekręcaniu pokrywy i unikać wszelkiego rodzaju uszkodzeń tych fałd.
  • Po wykonaniu tej czynności możemy zobaczyć baterię CR2032 Apple AirTag, możemy ją bezpiecznie wyjąć, aby móc prawidłowo dopasować zakupioną nową baterię. Uważaj, najlepiej, aby bateria, którą zamierzamy włożyć, była zawsze całkowicie nowa, aby uniknąć uszkodzenia akcesorium.
  • Po włożeniu nowej baterii wystarczy ostrożnie dopasować małe fałdy metalowej osłony z powrotem do akcesorium, a następnie przystąpić do jej dociskania i przekręcania odpowiedniej osłony na bok. W ten sposób pomyślnie zakończymy cały proces.

airtag baterii iphone

Czy AirTag można wyłączyć, aby oszczędzać baterię?

Gdy już mamy w ręku nasz Apple AirTag, jeśli chcemy go wyłączyć i tym samym przedłużyć jego żywotność, będziemy musieli otwórz dolną pokrywę akcesorium i wyjmij baterię. Przynajmniej dopóki nie zechcemy go ponownie użyć.