Skip to content

Jak bezpłatnie zainstalować różne tapety lub wygaszacze ekranu na moim Amazon Kindle (przykład)

2 de luty de 2021

Każdy może bardzo łatwo dowiedzieć się, jak działa Kindle ze sklepu Amazon; Urządzenia te zyskują na popularności i zapotrzebowaniu na całym świecie. Byli początkowo przeznaczony do czytania e-booków. Ale możemy też dodać coś fajniejszego, dlatego Ci o tym powiemy jak zainstalować tła lub wygaszacze ekranu na swoim Amazon Kindle i wolne.

Jego książki elektroniczne są optymalne (lekki, szeroki i płaski ekran, wielkość zwykłej książki), dlatego pierwsze urządzenia są typu e-book, choć modele z Fire to tablety.

Ile kosztuje Amazon Kindle i ile książek może przechowywać?

Istnieje wiele modeli Amazon Kindle, ale aby się zorientować, możemy powiedzieć, że Kindle Fire HD 8 kosztuje około 99,99 EUR, bez kosztów wysyłki i podatków; dodatkowo istnieje również miesięczny plan o nazwie Kindle Unlimited za 9,99 €, aby pobierać i czytać wszystkie książki, które chcesz z katalogu.

Ilość książek, które można przechowywać w Amazon Kindle jest bardzo trudna do określenia, ponieważ ich pojemność jest różna w zależności od modelu i nie można jej rozszerzyć, ponieważ nie mają zewnętrznych gniazd na karty Micro SD; Jednak na przykładzie modelu Kindle Paperwhite, który oferuje 8 GB pamięci, możesz mieć około 6000 książek przechowywane średnio.

Różnice między e-bookami Amazon Kindle a tabletami Kindle Fire

Główna różnica między e-bookiem Amazon Kindle a nowszymi modelami tabletów, takimi jak Fire lub Fire HD, polega w zasadzie na tym, że używają one elektronicznych ekranów atramentowych (E-Ink), a także mają zewnętrzne światła ułatwiające czytanie; Modele tabletów Kindle Fire i nowsze posiadają pojemnościowe ekrany LCD za pomocą czujników elektrycznych.

System operacyjny urządzeń Kindle e-book to Linux, Kindle Fire i wersje HD są oparte na systemie Android, ale z pewnymi modyfikacjami; W obu przypadkach opcje dostępne dla użytkowników ograniczają się do kupowania, przechowywania i czytania e-booków, z wyłączeniem narzędzi i ustawień, które są bardzo powszechne w innych systemach operacyjnych

Na przykład coś tak prostego, jak chęć zainstalowania tła lub wygaszacza ekranu na urządzeniu z Androidem; różni się od tych, które pochodzą z fabryki, nie można tego zrobić w taki sam sposób, jak robilibyśmy to w systemie Windows lub Android; jednak istnieje alternatywny sposób personalizacji naszego Amazon Kindle, w całkowicie darmowy sposób.

Jak mogę bezpłatnie zainstalować tapety lub wygaszacze ekranu na moim Amazon Kindle?

Istnieje aplikacja o nazwie „Amazon Fire Tollbox” stworzone dla systemu Windows i pozwoli Ci zainstalować tapetę, która najbardziej Ci się podoba na Amazon Kindle, a także wiele innych rzeczy, o ile Twój model znajduje się na poniższej liście kompatybilności:

 • Amazon Fire 8/8 + (2020).
 • Amazon Fire 10 (2019).
 • Amazon Fire 7 (2019).
 • Amazon Fire 8 (2018).
 • Amazon Fire 10 (2017).
 • Amazon Fire 8 (2017).
 • Amazon Fire 7 (2017).
 • Amazon Fire HD8 (2016).
 • Amazon Fire HD10 (2015).
 • Amazon Fire HD8 (2015).
 • Amazon Fire HD7 (2015).
 • Amazon Fire HD7 (2014).
 • Amazon Fire HD6 (2014).

Amazon Fire Tollbox to narzędzie opracowane bezpłatnie, aby rozwiązać dyskomfort wielu użytkowników Kindle, którzy nie mają opcji konfiguracyjnych obecnych w innych urządzeniach z Androidem.

Ustaw ekran Kindle

Po pobraniu i zainstalowaniu pliku .exe w systemie Windows, musimy aktywować debugowanie USB aby użyć poleceń ADB (Android Debug Bridge) na naszym Kindle Fire, za pośrednictwem interfejsu Amazon Fire Tollbox.

Dzięki temu oba urządzenia mogą się komunikować, a Ty będziesz mieć kontrolę nad tabletem; ponieważ wiersze poleceń są wykonywane z różnych przycisków programu.

Wchodzimy do „Ustawienia> Opcje urządzenia> O tablecie Fire” i kilkakrotnie wciskamy „Numer kompilacji”, cofamy się i teraz pojawi się opcja „Opcje dla programistów”, wchodzimy i przesuwamy przyciski „Aktywowany” i „USB debugowanie »; potem podłączysz kabel USB.

Pojawi się okno z kluczem RSA komputera z systemem Windows, spróbuj nadać mu odpowiedni dostęp, a następnie zaznacz pole „Zawsze zezwalaj z tego komputera” i kliknij „OK”.

Co teraz masz teraz bezpłatny dostęp do swojego Kindle Fire, Możesz zmienić tapetę w opcji „Lockscreen Wallpaper” w Amazon Fire Tollbox.

dołącz do naszego kanału telegram