Skip to content

Jak bezpłatnie słuchać audiobooka na moim iPhonie? (Przykład)

28 de luty de 2021

Audiobooki to świetna opcja, jeśli lubisz książki, ale nie masz czasu na ich czytanie. Dlatego firma Apple stworzyła kilka aplikacji i sposobów, w jakie można słuchać swoich ulubionych utworów, aby nie przestać się nimi cieszyć. Mając to na uwadze, dzisiaj poznasz odpowiedź Jak bezpłatnie słuchać audiobooka na moim iPhonie?

Jeśli tytuł cię zaskoczył, to prawdopodobnie dlatego, że większość z nich aplikacje do audiobooków które widziałeś w AppStore, są płatne i musisz wykupić subskrypcję, aby z nich korzystać. I chociaż to prawda, istnieje również sposób, aby słuchać swoich książek za darmo na urządzeniu Apple, co jest całkowicie legalne.

Jak bezpłatnie słuchać audiobooka na moim iPhonie?

Zacznijmy od procesu, który pomoże ci rozwiązać pytanie Jak bezpłatnie słuchać audiobooka na moim iPhonie? Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest przejście do bezpłatnej witryny z audiobookami, takiej jak: Książki powinny być bezpłatne lub Projekt Gutenberg

Gdy znajdziesz się w którymkolwiek z nich, przejrzyj je, aby znaleźć książkę, której szukałeś. Będzie to dla Ciebie bardzo łatwe, ponieważ wszystkie te witryny mają świetną wyszukiwarkę, która pozwoli Ci je rozróżnić poprzez gatunki lub autorzy, oprócz zapewnienia paska wyszukiwania.

Po znalezieniu kliknij go i pobierz w formacie iPoda, którym może być M4B. Twój plik zostanie pobrany bezpośrednio do iTunes (przed procesem musisz zalogować się do iTunes) lub jako plik ZIP z przeglądarki.

Jeśli zostanie pobrany jako plik ZIP, musisz go znaleźć i kliknąć prawym przyciskiem myszy. Jeśli jest uszkodzony, możesz wykonać kroki, aby łatwo naprawić pliki ZIP. W końcu w menu rozwijanym, które się pojawi, kliknij „Otwórz za pomocą” i wybierz opcję „iTunes”, która powinna otworzyć plik w sekcji „Książki” wspomnianego programu (jeśli został pobrany bezpośrednio do iTunes, przejdź do książek).

Po wykonaniu powyższych czynności podłącz telefon komórkowy do komputera, a po jego wykryciu przeciągnij plik audiobooka na ikonę identyfikującą Twoje urządzenie (ta czynność automatycznie przełączy się na Twój telefon).

Na koniec odłącz telefon i przejdź do sekcji „Muzyka”, kliknij przycisk „Więcej” i wybierz opcję „Darmowy dźwięk” lub „Podcast”, dzięki temu znajdziesz swoją książkę i będziesz musiał ją tylko nacisnąć.

Darmowe aplikacje

Mając powyższe na uwadze, powinieneś już mieć jasną odpowiedź na pytanie Jak bezpłatnie słuchać audiobooka na moim iPhonie? więc możesz teraz przejść do wykonywania kroków, aby słuchać ulubionych książek. Ale jeśli nie masz komputera lub nie chcesz robić powyższego, możesz również wybrać bezpłatną aplikację.

książki wewnątrz białej komórki

Spośród nich nie ma wielu w AppStore, a większość z nich jest słabo wykonana lub ma wiele reklam, jednak jest taka lub inna, która jest tego warta, na przykład możesz pobrać aplikację AudioLibros.

To jest biblioteka, która ma więcej niż 50000 książek, z czego co najmniej 3000 w języku hiszpańskim, Chociaż nie jest to najbardziej zróżnicowane na świecie, ponieważ koncentruje się bardziej na starożytnych lub znanych dziełach literackich, takich jak Don Kichot, jest jednym z najlepszych dostępnych bezpłatnie.

Korzystanie z niego jest bardzo proste, wystarczy go pobrać, a gdy już będziesz mieć go na telefonie komórkowym, będziesz musiał poszukać żądanej książki, a gdy ją znajdziesz, po prostu wybierz opcję „Streaming„Aby posłuchać online lub”Ściągnij„Więc to jest na twoim telefonie.

W przypadku, gdy książka jest w kilku językach, gdy tylko ją naciśniesz, zostaniesz zapytany, w którym chcesz ją usłyszeć, więc nie będzie problemów z tłumaczeniem. I voila, dzięki temu wiesz wystarczająco dużo na ten konkretny temat, aby powiedzieć, że znasz pełną odpowiedź Jak bezpłatnie słuchać audiobooka na moim iPhonie?

dołącz do naszego kanału telegram