Skip to content

Jak bardzo szybko zdobyć esencje w League of Legends – LoL Essences

30 de styczeń de 2021

Gry wideo są pełne obiektów, które można zdobyć, aby uczynić swoje doświadczenie bardziej kompletnym lub prostym. Twórcy umieścili te obiekty inny sposóbs, albo w postaci przedmiotów, które uzyskuje się w naturalny sposób gry, albo takich, które można kupić za pomocą mikrotransakcji lub za pośrednictwem pakietów DLC.

Zawartość do pobrania na gra wideo Dziś jest rozległa i dość bogata, a także daje możliwość stworzenia znacznie większej gry bez konieczności wypuszczania nowego tytułu, zachowując tę ​​samą bogatą grę przez wiele lat.

Widzimy to w różnych popularnych grach bijatyk, w które obecnie się gra, takich jak Tekken, Mortal Kombat, Street Fighter, Killer Instinct i inne. Fakt, że są dodawane nowe postacie, mapy, otoczenie, muzyka, alternatywne kampanie itp .; sprawia, że ​​gra pozostaje żywa, nie nudząc fanów.

Ale tak jak my możemy kupić tę zawartość, istnieją gry, które otrzymują ją okresowo i całkowicie za darmo, tak jak w grach takich jak League of Legends. Jest to gra, która nieustannie ewoluuje od czasu jej powstania i rok po roku doświadcza dodawania nowych bohaterów, obiektów i wszelkiego rodzaju treści, które są bezpłatne.

Może to jednak być trochę mylące, ponieważ możesz zdobyć wszystkie te przedmioty bez wydawania pieniędzy na LOL, ale nie całkowicie za darmo: musisz zagrać w grę, aby je zdobyć. Za każdym razem, gdy spełnione są określone kryteria, plik gracz wygraj niewielką sumę rodzaju waluty zwanej Niebieską Esencją, która służy do zdobywania różnych przedmiotów w grze.

Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak to osiągnąć niebieska esencja Aby móc grać tak, jak chcesz i z większą różnorodnością, możesz przeczytać poniższy samouczek, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o jego zakupie i jego działaniu.

Co możesz zrobić z Niebieską Esencją?

League of Legends to gra strategia Bardzo wciągająca, w której gracz przejmuje kontrolę nad postacią lub bohaterem ze specjalnymi zdolnościami do odgrywania roli w grze. Obecnie League of Legends ma dziesiątki mistrzowie do wyboru, ale nie możesz się nimi bawić, kiedy chcesz, chyba że je kupisz.

Można zapłacić kartą kredytową, aby otrzymać RP, które jest używane do różnych transakcji w grze, jeśli nie chcesz grać lub czekać na coś, ale jest możliwe dokonanie kilku zakupów za pomocą Niebieska esencja.

Za pomocą Niebieskiej Esencji możesz kupować bohaterów, modyfikacje kosmetyczne do nich i nie tylko, ale uzyskanie przyzwoitej kwoty za działania, które chcesz wykonać w grze, może być dość trudnym procesem.

kryształowa kostka esencji lol

Jak zdobyć Niebieską Esencję?

Niebieską Esencję można zdobyć na różne sposoby w grze, ale przede wszystkim musisz zagrać w tę samą grę, aby ją zdobyć. Raz na 24 godziny gra da ci małe wzmocnienie, którego możesz użyć, aby po wygraniu gry uzyskać znaczną sumę Niebieska Esencja, chociaż dostaniesz też trochę za każdym razem, gdy grasz w grę.

Z drugiej strony można to uzyskać poprzez skrzynie lub Esencje bohaterów; Skrzynie otrzymujesz za każdym razem, gdy zdobędziesz rangę S w grze z mistrzem, a otworzysz je za pomocą kluczy, które zdobędziesz, gdy wygrasz grę. Te skrzynie mogą zawierać różne rzeczy, takie jak esencja i bohaterowie, których można odblokować za specjalną cenę.

Będziesz również otrzymywać tych bohaterów do odblokowania w sprzedaży, dopóki podnieść do właściwego poziomu, które osiągniesz, grając w wiele określonych gier, które zapewniają wystarczające doświadczenie.

Kiedy to się stanie, otrzymasz bohatera, którego możesz odblokować po specjalnej cenie, ale jeśli masz go już w swoim kolekcja możesz po prostu odczarować mistrza w Niebieskiej Esencji.