Skip to content

Błąd LoL: „Nie możesz się zalogować, ponieważ możesz zostać rozłączony” – rozwiązanie League of Legends

10 de marzec de 2021

Błąd polegający na tym, że League of Legends nie pozwala na logowanie, ponieważ możesz zostać odłączony od sieci Od jakiegoś czasu wpływa to na użytkowników tej dobrze znanej społeczności graczy, ale naprawdę są pewne działania, które możesz podjąć, aby to naprawić.

Przed kontynuowaniem należy sprawdzić, czy żadne z rozwiązań umożliwiających naprawienie typowych błędów nie rozwiązuje problemu.

Rozwiązanie League of Legends: problemy ze zgodnością

Pierwszą rzeczą, którą możesz spróbować przezwyciężyć sytuację, w której Lol nie loguje się z powodu rozłączenia, jest rozwiązanie problemów ze zgodnością, które mogą wystąpić w tym przypadku z Windows 10.

W tym celu musisz zlokalizować ikonę skrótu pliku „League of Legends” na pulpicie komputera, aby można było na nim kliknąć prawym przyciskiem myszy i otworzyć dostępne opcje.

Spośród nich ten, który musisz nacisnąć, jest tym, który wskazuje „Napraw problemy ze zgodnością”. W konsekwencji otworzy się okno menedżera rozwiązań dla aplikacji.

Następnie będziesz musiał poczekać, aż wspomniany element się załaduje, ponieważ solver zacznie wykrywać, jaki problem dotyczy League of Legends i poda błąd, w którym LoL się nie loguje.

Następnie będziesz mieć dostępne dwa tryby, aby kontynuować, ten, który będziesz musiał wybrać, to drugi lub niższy, i to mówi „Program rozwiązywanie problemów ’, gdzie musisz wskazać, jakie są twoje komplikacje i musisz dokonać wyboru ’Nie pojawia się mój problem’.

Naciskając ’Kolejny’ zobaczysz, że okno jest zaktualizowane i teraz musisz wskazać w jakim innym systemie operacyjnym obsługiwał Cię LoL, najlepiej wybrać ’System Windows 7′ lub 8.

LoL nie loguje się przez DNS

Samo League of Legends zaleca, aby DNS swoich graczy był ustawiony na Google, więc jeśli nadal tego nie robisz lub nie wiesz, który z nich jest Ci przypisany, wystarczy zweryfikować i zastosować odpowiednie zmiany.

Opcje sieciowe

Aby rozpocząć, musisz uzyskać dostęp do opcji sieciowych, można to osiągnąć klikając drugim przyciskiem myszy ikonę Internetu znajdującą się na pasku narzędzi komputera, a następnie ’Otwórz ustawienia sieć i Internet ’.

Lub za pośrednictwem ’Początek’ i szukam słowa ’Sieci’, wynik, który uzyskasz i który będziesz musiał otworzyć, będzie wynikiem ’Pokaż dostępne sieci ’, aby wyświetlić okno ustawień.

Adapter

W ten sposób możesz teraz kontynuować procedurę, więc musisz natychmiast wybrać Zmień opcje adaptera aby system pokazał Ci plik Połączenia sieciowe, zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe.

W związku z tym będziesz musiał dwukrotnie kliknąć tryb, którego używasz do odbierania sygnału internetowego, za pomocą którego zobaczysz odpowiednie menu i przejdziesz do wyboru ostatniej opcji o nazwie Nieruchomości.

W tej sekcji musisz umieścić opcję Wersja protokołu internetowego 4 i po zaznaczeniu tego elementu musisz kliknąć nowy przycisk dla Nieruchomości, który będzie po prawej stronie.

konfiguracja pulpitu

Ustaw adres DNS

Tutaj dotarłeś do sekcji, w której możesz dokonać zmian, a to są te na dole. Twoja domyślna konfiguracja będzie pierwszą, która mówi Uzyskaj adres DNS automatycznie.

Dlatego musisz zaznaczyć drugą opcję, czyli upewnić się, że odprawa jest w toku Użyj następujących adresów serwerów DNS i przystąpić do ustalenia własnych wartości.

Jak już wcześniej przeczytałeś, aby rozwiązać problem polegający na tym, że LoL się nie loguje, wskazane jest umieszczenie Google DNS, to jest w pierwszej linii 8888 aw drugim 8844, musisz też się poddać Akceptować aby zapisać zmiany.

Jeśli masz problemy z połączeniem, może to oznaczać, że faktycznie cierpisz. główny błąd League of Legends, ale nie martw się, że postępując zgodnie z tymi instrukcjami, będziesz w stanie go rozwiązać. Innym irytującym problemem, na który możesz się natknąć, jest to, że League of Legends nie otwiera się dla ciebie lub gdy gra jest w trakcie konserwacji i nie działa.

dołącz do naszego kanału telegram