Skip to content

Jak zainstalować League of Legends w Ubuntu w wersji 20.04 w języku hiszpańskim?

26 de styczeń de 2022

League of Legends, lub po prostu, jak wiadomo, „LoL” to jedna z najsłynniejszych gier wideo dla wielu graczy i bitew na arenie w historii branży. Wkrótce po wydaniu został uznany za „e-sport” tworząc w ten sposób międzynarodowe turnieje z drużynami. W League of Legends istnieje również tryb podrzędny o nazwie Master Tactics.

Gra opiera się na zniszczeniu centralnej wieży wroga jako całej swojej drużyny składającej się z 5 graczy. Kontrolowanie niektórych „mistrzów”, którzy muszą w sobie uzupełniać całkowicie zrównoważoną drużynę, lub zgodnie z taktyką i strategią, z jaką chcesz grać. Możesz się również zastanawiać, ile map jest w LOL? Odpowiedź Cię zadziwi. Ale dzięki tym wszystkim nowościom udało się wygenerować wersja dla dowolnego systemu operacyjnego.

Jakie są wymagania instalacji League of Legends na Ubuntu w wersji 20.04?

Na oficjalnej stronie LOL mówią nam, że do minimalnych specyfikacji naszego komputera potrzebne jest 9,26 GB pamięci. Nie jest to jednak cała pamięć z gry, ponieważ League of Legends jest gra, która zawsze się aktualizuje. Dlatego potrzebujesz co najmniej 16 GB pamięci, 2 GB pamięci RAM i przynajmniej 32-bitowego systemu operacyjnego.

Jakie kroki należy podjąć, aby zainstalować League of Legends na Ubuntu w wersji 20.04?

Aby zainstalować League of Legends na Ubuntu w wersji 20.04, musisz wykonać następujące kroki: Uzyskaj dostęp do terminala Ubuntu, a następnie zainstaluj grę w trybie deweloperskim za pomocą następującego polecenia: sudo snap install league of legends –edge –devmode.

Następnie zaktualizujemy platformę do wykonania za pomocą Wine następującego polecenia do użycia: sudo snaprefresh –candidatewine-platform-runtime, Następnie, musimy zaktualizować środowisko Wine, w tym celu należy użyć następującego polecenia: sudo snaprefresh –candidatewine-platform-5-staging, Po zakończeniu można uzyskać dostęp do gry z działań systemowych.

osoba grająca w lola na swoim komputerze

Kliknij grę, aby mogły być pobierz resztę zasobów gry, które nie pochodzą z instalacji od zera, musimy w kolejnym oknie, które się pojawi, podać ”instalację”, wtedy na naszych ekranach pojawi się proces instalacji pozostałych komponentów.

Po zakończeniu instalacji wyświetli się instalator League of Legends, musimy nacisnąć „zainstaluj”, gra zostanie pobrana lokalnie, po zakończeniu instalacji musimy tylko Zaakceptuj regulamin League of Legends, logujemy się do League of Legends i to wszystko.

Jakie polecenie należy umieścić podczas aktywacji League of Legends w Ubuntu 20.04?

Pamiętaj, że polecenie do uruchomienia gry jest następujące: sudo snap refresh –candidate wine-platform-runtime. W tym przypadku to polecenie jest używane aby być na bieżąco, repozytoria Wine i pamiętaj o ważnej aktualizacji lub zmianie, która w przeciwnym razie nie pozwoli nam korzystać z programu, nie mówiąc już o uruchamianiu emulacji

Dlaczego League of Legends nie zainstalowało się pomyślnie na Ubuntu w wersji 20.04?

Nie wszystko w świecie gier i komputerów jest idealne i bardzo możliwe, że w momencie instalacji pojawiają się błędy, które uniemożliwiają korzystanie z League of Legends.

problemy z internetem

Jest bardzo prawdopodobne, że jeśli nie masz stabilnego połączenia, podczas pobierania danych gry lub samej gry, połączenie pobierania ulegnie awarii lub zostanie utracone. Dlatego jest to zalecane korzystaj ze stabilnej sieci internetowej.

Nieudana instalacja

klawiatura komputerowa ze światłami

Jest też prawdopodobne, że w momencie wpisywania kodów w komendach nie zostały one wykonany właściwy sposób, powodując błąd w instalacji tego samego, dlatego musisz zweryfikować wszystko podniesione, nawet w tym samym systemie gry, w tym przypadku przeczyścić LOL i zacząć od nowa.

Jeśli masz ją również w systemie Windows i wyświetlasz błąd systemowy, polecam wyszukanie Jak rozwiązać błąd systemowy LoL?, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się tą grą bez problemów. Ponadto to rozwiązanie może mieć zastosowanie w środowisku Linux.

dołącz do naszego kanału telegram