Skip to content

Jak wygrać taktykę mistrzowską w League of Legends – LoL Master Tactics

18 de marzec de 2021

W tym artykule nauczymy się kilku sztuczek, które pomogą Ci wygrać Mistrzowska taktyka League of LegendsWarto również wiedzieć, że ta gra jest dostępna do pobrania na PC z oficjalnej strony internetowej, dostępna również na urządzenia mobilne z systemem Android i iPhone.

Teamfight Tactics lub Master Tactics w języku hiszpańskim jest to gra wideo typu auto battler, podgatunek strategicznych gier wideo. W tego typu grze gracze umieszczają postacie na polu bitwy w formie siatki podczas fazy przygotowania, a następnie walczą z postaciami drużyny przeciwnej bez żadnych dodatkowych bezpośrednich instrukcji od gracza.

Master Tactics został wydany jako rozgrywka w League of Legends w 2019 roku. LoL odniósł wielki sukces do tego stopnia, że ​​stał się najpopularniejszą grą wideo w eSporcie, a od czasu jego premiery w 2009 roku otrzymał wiele ulepszeń i aktualizacji, którymi możesz się cieszyć, ma własne narzędzie na wypadek problemów z aktualizacją, dzięki czemu możesz zaktualizuj League of Legends, jeśli wyświetli się błąd, abyś zawsze mógł grać.

Wśród jego ulubionych trybów gry są Blood Moon, Twisted Forest, Ascension, Star Guardians, Odyssey, Doom Bots, Dark Star, One For All, U.GG a ostatnio Master Tactics.

Co to jest Master Tactics i jak się w to gra?

Master Tactics Został pierwotnie wydany przez Riot Games, tych samych twórców League of Legends, jako tryb gry w samym LoL w połowie 2019 roku.

Jednak niecały rok później, w marcu 2020 roku, został wydany również dla Android i iOS ze względu na jego akceptację i wielki sukces.

Ta gra polega na stwórz drużynę złożoną z maksymalnie 9 mistrzów i staraj się jak najdłużej pozostać przy życiu, aby odnieść zwycięstwo. Arena lub pole gry mają sześciokąty, na których możesz strategicznie rozmieścić swoich mistrzów, jak wolisz.

Możesz także mieć zwierzęta, lepiej znane jako mini-legendy, które będą odpowiedzialne za przenoszenie twoich bohaterów, są one warte pieniędzy, ale nie jest skomplikowane wejście do Riot Points (tak nazywa się waluta w grze). będziesz musiał wpłacić pieniądze w League of Legends, ale jeśli nie chcesz wprowadzać pieniędzy, nie martw się, że możesz zdobądź darmowe mini legendy.

A teraz, do jakiej rady możesz się zastosować zdobyć Master Tactics jeśli jesteś początkującym? W następnym bloku nauczysz się kilku sztuczek, jak to zrobić.

Jak wygrać w Master Tactics?

Jedną z głównych rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę, jest złoto i do czego służy. Za złoto możesz kupić mistrzów, awansuj i ulepszaj sklep z bohaterami.

Te otrzymujesz, grając w różne gry, a ich liczba może się różnić w oparciu o twoją passę lub przegrane mecze i dla interesów tego, co zgromadziłeś. Stąd znaczenie ich ratowania. Mimo to zawsze, z wyjątkiem pierwszych rund, będziesz mieć 5 ubezpieczonych.

W przypadku zainteresowania ważne jest, aby oszczędzać złoto, ponieważ każdy 10 sztuk złota daje 1 premię maksymalnie do 5. Dlatego im więcej zaoszczędzisz, tym większe odsetki zbierzesz i tym większą ilość złota otrzymasz na koniec.

pole bitwy i gracze w League of Legends

więc tak gromadzisz złoto a użyjesz go tylko do zakupu niezbędnych jednostek, łatwiej będzie je utrzymywać i powielać. Nie wydawaj zbyt szybko złota, aby awansować z wyprzedzeniem, ale spodziewaj się, że zgromadzisz doświadczenie i rozsądną ilość złota, aby zacząć wydawać.

Wybór mistrzów to kolejny ważny czynnik decydujący o wygranej. Z tego powodu kluczowe jest osiągnięcie synergii między ich klasami i ich pochodzeniem. Chociaż możesz wybieraj spośród wielu bohaterów, łącz ich klasy i pochodzenie na wiele sposobów, są pewne miksy, które możesz zrobić dobrze i które pomogą Ci wygrać.

Na przykład kilku strzelców to piraci, więc jeśli połączysz ich z tą klasą, łatwiej ci będzie czerpać korzyści z tego pochodzenia. Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że obrażenia otrzymywane przy przegranej w pierwszych rundach nie są zbyt duże. więc musisz grać z cierpliwością.

Obiekty to kolejna ważna kwestia, ponieważ zwycięstwo lub porażka może od nich zależeć, dlatego musisz je dobrze wybrać, aby zapewnić, że będą one korzystne dla twojej postaci. A te możesz zdobyć tylko w rundach przeciwko potworom z dżungli.

Różnorodność League of Legends sprawia, że ​​jest ona popularna, dlatego bardzo łatwo jest założyć darmowe konto lub zarejestrować się. Wśród jego ulepszeń jest dodanie nowych trybów gry, co sprawia, że ​​LoL nadal jest grą wideo, która nie wychodzi z mody pomimo ponad 10 lat.

dołącz do naszego kanału telegram