Skip to content

Jak automatycznie zsynchronizować kalendarz programu Outlook z iPhonem

3 de luty de 2021

W przypadku, gdy chcesz zsynchronizować swój kalendarz za pomocą poczty e-mail programu Outlook, zalecamy uważne przeczytanie tego przewodnika, w którym omówimy jak automatycznie zsynchronizować kalendarz programu Outlook z iPhonem.

Urządzenia Microsoft Outlook i Apple

W przeszłości technologie były bardziej podzielone na sektory, ponieważ każda firma oferowała swoje określone usługi, co wielokrotnie uniemożliwiało korzystanie z konta Microsoft w urządzenie Apple. Na szczęście to się zmieniło na przestrzeni lat i dziś na urządzeniach firmy Apple można korzystać z różnych aplikacji należących do Microsoft.

Niewątpliwie jedną z najważniejszych aplikacji, z których można korzystać na urządzeniach Apple, jest Microsoft Outlook, doskonała usługa pocztowa, która jest dziś pozycjonowana jako jedna z najważniejszych. W poniższym samouczku nauczymy Cię, jak bardzo łatwo zsynchronizować kalendarz z iPhonem.

Jak automatycznie zsynchronizować kalendarz programu Outlook z iPhonem

Na szczęście proces synchronizacji poczty z urządzeniem iPhone / iPad Jest to dość proste i możesz nawet synchronizować dwa różne kalendarze z Outlookiem. Dlatego musisz wykonać szereg podstawowych kroków, które pokażemy poniżej.

Pobierz aplikację Microsoft Outlook

Z biegiem czasu firmy Microsoft i Apple zawarły umowy i umowy korzystne dla obu firm. W związku z tym wiele aplikacji i usług Microsoft jest dostępnych dla urządzeń firmy Apple.

Powyższe spełnia program Outlook, aplikacja pocztowa w wersji przeznaczonej dla urządzeń iPhone, iPad itp. Ta aplikacja działa bardzo poprawnie, udostępniając opcje w wersji internetowej lub funkcję offline w Outlooku. Ponadto oferowane są różne alternatywy Urządzenia Apple.

Możesz kupić aplikację Outlook bezpośrednio z oficjalnego sklepu z aplikacjami Apple, uzyskując do niej bardzo łatwy dostęp przez ten link Microsoft Outlook App Store. Tutaj znajdziesz odpowiednią wersję dla swojego urządzenia, więc pobierz oprogramowanie, aby bezproblemowo zacząć z niego korzystać.

Uruchom aplikację i skonfiguruj ją, aby zsynchronizować swój kalendarz

Po pomyślnym pobraniu aplikacji pocztowej Outlook konieczne będzie wykonanie niewielkiej konfiguracji, aby dodać konto Microsoft Outlook do urządzenia. Ten proces jest prosty, wystarczy przeczytać poniższe informacje

Przejdź do opcji ustawień urządzenia iPhone / iPod, do których można uzyskać dostęp, naciskając przycisk konfiguracji; które rozpoznasz mając kształt koła zębatego. Gdy znajdziesz się w opcjach konfiguracji, powinieneś przejść do opcji „Hasła i konta”.

Po powyższym kliknij „Dodaj konto”, w tej sekcji pokazane są wszystkie ustawienia związane z kontami, którymi zarządzasz, tutaj musisz zlokalizować ikonę „Outlook”; Kiedy go zobaczysz, po prostu kliknij tę opcję i podaj informacje, aby zalogować się na swoje konto e-mail. Microsoft Outlook.

Outlook.com

Domyślnie aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poprawnie synchronizować kalendarze, e-maile i inne treści obecne na Twoim koncie. Z tego powodu najprawdopodobniej zobaczysz ekran wskazujący wszystkie punkty, które chcesz zsynchronizować; Wśród których znajdujemy kalendarz, wskazuje on jedynie „Tak”, po czym rozpocznie się proces synchronizacji.

Co to jest synchronizacja konta?

W nowocześniejszych urządzeniach występuje tzw Synchronizacja kont; Ta opcja staje się coraz bardziej popularna i zrodziła się z potrzeby korzystania przez użytkowników z wielu kont i aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Jak sama nazwa wskazuje, synchronizacja kont, kalendarzy, aplikacji i innych to usługa świadczona przez różne firmy pozwoli ci wyrównać wszystkie twoje urządzenia; innymi słowy, zsynchronizuj je, co oznacza, że ​​każdy z nich otrzyma zmiany wprowadzone na Twoim koncie.

W przypadku Outlooka istnieje możliwość synchronizacji kalendarza, dlatego zmiana dokonana na komputerze zostanie odzwierciedlona w aplikacji Twojego urządzenia mobilnego. Bez wątpienia jest to bardzo przydatna opcja, którą warto wziąć pod uwagę, jeśli stale korzystasz z usług takich jak kalendarz.

dołącz do naszego kanału telegram